Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Clicks342
frondziak
2

Józef Piłsudski zbawiony? Oto wizja św. Faustyny Kowalskiej

Fot. Domena publiczna

Kwestia czy dusza Józefa Piłsudskiego jest zbawiona czy potępiona stanowił przedmiot wizji Św. Faustyny Kowalskiej. Oto zapis wizji z 12 maja 1935 r. czyli z dnia śmierci.

W wizji nie pada wprawdzie nazwisko Piłsudski, niemniej podczas tworzenia „Dzienniczka”, spowiednik Św. Faustyny, ks. M. Sopoćko, zaświadczył, że wedle jej relacji chodziło o marszałka. Ciekawe, że w większości polskich wydań „Dzienniczka” nie jest wyjaśnione o kogo chodzi w tym zapisie.

„Pewnej chwili dnia 12 maja 1935 r. wieczorem, natychmiast po położeniu się do łóżka zasnęłam, ale jeżeli prędko zasnęłam, to jeszcze szybciej zostałam obudzona(…). Nieoczekiwanie ujrzałam pewną duszę, która oddzielała się od ciała wśród okropnych męczarni. O Jezu, pisząc to, drżę cała, po zobaczeniu okropności świadczących przeciwko tej duszy.

Zobaczyłam wychodzące jakby z błotnistej przepaści dusze dzieci małych i nieco większych, koło 9 lat. Te dusze były odrażające i okropne, podobne do najbardziej przerażających potworów, do rozkładających się zwłok. Lecz te zwłoki żyły i świadczyły przeciwko konającej duszy. A dusza, którą widziałam w agonii jest duszą, którą świat czcił i uwielbiał, czego rezultatem jest próżnia i grzech. Wreszcie na koniec wyłoniła się jakaś niewiasta, która w czymś podobnym do fartucha niosła łzy, i ta niewiasta świadczyła wiele przeciwko tej duszy. O, straszna chwilo, w której trzeba będzie ujrzeć swe czyny w ich istocie i nędzy. Żaden z tych czynów nie będzie zapomniany i będą towarzyszyć wiernie przed sądem Bożym. Brak mi słów i porównań, aby wyrazić rzeczy tak okropne, i, chociaż wydaje mi się, że ta dusza nie będzie potępiona, to jednak jej męki nie różnią się niczym od męczarni w piekle. Jedyną różnicą jest to, że się w pewnej chwili skończą.”

krp/Fronda.pl

www.fronda.pl/a/jozef-pilsudski…
fartuszniak leszek
Z książki "Św. Maksymilian Maria Kolbe o masonerii i żydach". Opracował dr Stanisław Krajski.
Cytat, Maksymilian Maria Kolbe:
"Nazwisk obecnych członków nie znamy, ale na pewno do masonerii należy u nas Piłsudski. Oto dowód: Na dziesięć dni przed obaleniem gabinetu Ponikowskiego rozeszła się po Rzymie pogłoska, że ten gabinet upadnie, bo tak masoneria rozkazała Piłsudskiemu. Słyszałem o tym z …More
Z książki "Św. Maksymilian Maria Kolbe o masonerii i żydach". Opracował dr Stanisław Krajski.
Cytat, Maksymilian Maria Kolbe:
"Nazwisk obecnych członków nie znamy, ale na pewno do masonerii należy u nas Piłsudski. Oto dowód: Na dziesięć dni przed obaleniem gabinetu Ponikowskiego rozeszła się po Rzymie pogłoska, że ten gabinet upadnie, bo tak masoneria rozkazała Piłsudskiemu. Słyszałem o tym z ust wiarygodnych, bo sekretarza ks., biskupa Teodorowicza tj., ks., Bogdanowicza, który właśnie wtedy (o ile pamiętam) nawet był w Rzymie."

=> Piłsudski,masoneria a Kosciół -docent Józef Kossecki
=> Koniec Legendy Piłsudskiego
=> Ks. Natanek o Piłsudskim
=> Ponura prawda o Pilsudskim -Henryk Pajak, troszku hiostorii nie zasszkodzi Polakom
=> "Polowanie na generała. Piłsudski kontra Rozwadowski” – spotkanie z Henrykiem Nicponiem autorem książki.
=> Czy marszałek Piłsudski kazał zabić generała Rozwadowskiego?
borgan
Coś w tym jest, chociaż z drugiej strony tylko
Bóg zna wieczny los każdego zmarłego.