Clicks775
Edward7
18

Terapie genowe w fazie testów, nie są szczepionkami, kto twierdzi inaczej przeczy nauce

Nikt nie może być zmuszony do doświadczalnej terapii genowej; mRNA - Moderna i Pfizer, DNA - AstraZeneca. Wszystkie szczepionki Covid są eksperymentalne. Media i Big Pharma są częścią „wojny propagandowej” powodując publiczne zamieszanie,wprowadzającymi w błąd swoimi twierdzeniami, profesor David Martin z Uniwersytet Wirginii wyjaśnia ...

Davida McLoone( LifeSiteNews )
W bezpośrednim kontraście z mediami głównego nurtu i twierdzeniami firm farmaceutycznych, etyk biznesu i były profesor wydziału medycyny Uniwersytetu Wirginii, dr David Martin , powiedział w wywiadzie, że:

mRNA nie jest szczepionką. To terapia genowa, która została pierwotnie opracowana do leczenia raka ” ...

Ponadto Martin opisał rolę, jaką media odegrały w propagowaniu kłamstw dotyczących testów PCR pod kątem COVID-19. Martin powiedział, że w ramach „wojny propagandowej” media i instytucje badawcze, w tym Uniwersytet Johna Hopkinsa, rozpowszechniły splot sprzecznych terminów.

Według Martina Światowa Organizacja Zdrowia ( WHO ) słusznie stwierdza: "SARS-CoV-2 jako wirus i COVID-19 jako zespół objawów klinicznych", ... ale to zamieszanie powstało z fałszywego „związku przyczynowego” podanego przez media, podając , że SARS-CoV-2 powoduje COVID-19 .

Jeśli się uwzględni, „Większość ludzi, którzy Test pozytywny wykorzystaniem metody RT-PCR do badania, na fragmenty, co jest związane z SARS-CoV-2 nie są chore na to wszystko ”, Martin stwierdził, że „iluzją jest, że ten wirus powoduje tą chorobe ”. Zauważył również, że w przypadku ogłoszenia np. „5000 nowych przypadków”, „może być kilka tysięcy pozytywnych testów PCR, ale większość ludzi, którzy mają pozytywny wynik testu, nigdy nie będzie miała ani jednego objawu.

Większość osób, u których występują objawy, nie ma pozytywnych wyników testów ”. Aby wzmocnić swoje stwierdzenie , Martin, który jest członkiem Batten Fellow na University of Virginia's Darden Graduate School of Business Administration, zacytował WHO, która stwierdziła w lutym 2020 r., Że: „Nie powinno być pomieszania tych dwóch rzeczy. Jedno to wirus w ich definicji, a to drugie to zestaw objawów klinicznych”.
Dalej wyjaśniając, Martin powiedział: „COVID-19 nie jest chorobą. To szereg objawów klinicznych. Jest to ogromny zbiór rzeczy związanych z tym, co kiedyś kojarzono z grypą i innymi chorobami przebiegającymi z gorączką, „w tym bólem mięśni, bólem ciała i gorączką.

Po ustaleniu problemów z niezawodnością testów PCR i powiązania SARS-CoV-2 z COVID-19, Martin wyjaśnił, dlaczego uważa, że szczepionki mRNA są fałszywie nazywane „szczepionkami” i że działają bardziej jak terapia genowa .

Według Martina szczepienie jest zwykle rozumiane jako leczenie, „z atenuowanym lub żywym wirusem” lub jego fragmentem, co „ma na celu uchronić Cię przed zarażeniem się i powstrzymanie Cię przed przeniesieniem infekcji”.

„Problem w tym, że w przypadku Moderna i Pfizer to nie jest szczepionka. To jest terapia genowa ” - kontynuował.

Moderna i Pfizer pokrętnie mówią;,
„nić syntetycznego RNA w człowieka i wywołuje w człowieku wytworzenie białka wypustowego S1, które jest patogenem”. „To nie tylko nie uchroni Cię przed chorobą, ale sprawi, że Twoje ciało zacznie produkować to, co wywołuje u Ciebie chorobę” - dodał Martin.

Ankieter przyznał, że ten opis - że zastrzyk powoduje, że organizm wywołuje chorobę - brzmi nieco podobnie do działania szczepionek.

Martin odpowiedział jednak, że nie jest to „w ogóle” jak szczepionka, ponieważ; „Szczepionka ma wyzwalać odporność . Nie powinna pobudzać cię do wytwarzania toksyny ”.
„Nie jest inaczej. To wcale nie jest to samo
” - wyjaśnił Martin.

„Jest to sposób, za pomocą którego organizm jest werbowany do wytwarzania toksyny, z którą rzekomo organizm przyzwyczaja się w jakiś sposób, ale w przeciwieństwie do szczepionki, która ma wywołać odpowiedź immunologiczną, ma to wywołać tworzenie toksyny”.

Zwracając się do firm farmaceutycznych stojących za rzekomymi szczepieniami, Martin twierdził, że manipulowali metodologią badań klinicznych, aby wypchnąć swoje „szczepionki” przez rozwój i produkcję.

„Oni (firmy farmaceutyczne) powiedzieli, że nie mogą przeprowadzić testów na obecność lub brak wirusa i nie mogą przeprowadzić testów na transmisję, ponieważ stwierdzili, że byłoby to niepraktyczne. Firmy same przyznały się do wszystkiego, co mówię, ale używają publicznej manipulacji słowem „ szczepionka”, aby przekonać opinię publiczną, że dostają coś, czego nie dostają ”.

Zamiast tego Martin ostrzega, że wstrzyknięcie mRNA;
„Nie powstrzyma cię przed zarażeniem się koronawirusem. Nie powstrzyma cię przed zachorowaniem. W rzeczywistości, wręcz przeciwnie, spowoduje to, że będziesz chorował znacznie częściej niż przez sam wirus”. Martin przedstawił dane potwierdzające jego zdanie, zauważając, że po otrzymaniu drugiego zastrzyku,

„80 procent ludzi miało jedną lub więcej klinicznych postaci COVID-19”, podczas gdy „80 procent osób, które mają infekcję według RT-PCR, nie ma żadnych objawów”.
Wyjaśniając, co oznaczają liczby, powiedział, że ludzie
„Pojawią się objawy COVID-19, gdy terapia genowa zostanie uznana za szczepionkę. W 80% przypadków wystąpią objawy COVID.

Jeśli jesteś narażony na SARS-CoV-2 zgodnie z RT-PCR ( pozytywny test PCR ), w 80% przypadków nie będziesz mieć żadnych objawów ”. Przyglądając się dokładniej twierdzeniom wynikającym z badań klinicznych, Martin zakwestionował uczciwość firm opracowujących „technologię terapii genowej” mRNA.

„Istota ludzka będzie potencjalnie narażona na niesklasyfikowane, zarówno krótkoterminowe, jak i długoterminowe, ryzyko zmiany RNA i DNA w wyniku ekspozycji na tę terapię genową” - ostrzegł Martin. Spośród 40 000 uczestników badania klinicznego Moderna Martin zauważył, że tylko„Kilkaset osób miało kilka dni mniej nasilonych objawów podczas terapii genowej w porównaniu z drugą grupą kontrolną”.

Nawet to, powiedział, jest niewiarygodną informacją, ponieważ firmy farmaceutyczne; „oddzielają zdarzenia niepożądane od rzeczywistych objawów COVID”. Pozwoliło to firmom na przeklasyfikowanie,„wiele z tego, co można by uznać za objawy COVID , nazywając je zdarzeniami niepożądanymi ”, powodując „te absurdalne ponad 90 procent skuteczności”.

„W rezultacie mamy zarówno problem metodologiczny, który, nawiasem mówiąc, był krytykowany przez wielu klinicystów.
Większy problem polega na tym, że nadal nie mierzą wrażliwości i transmisji wirusa. To są dwie nogi stołka, które są (sic) wymagane, aby każdy mógł powiedzieć, że szczepi populację z powodów „zdrowia publicznego” . "

Martin poradził, że ; „To (terapia genowa) nie jest profilaktyką, to nam nie pomaga, mówi się nam, abyśmy podjęli leczenie choroby, której nie mamy i najprawdopodobniej nie będziemy mieć”.

Aby zademonstrować absurdalność sytuacji, Martin porównał ją do rządowego zarządzenia zdrowotnego stwierdzającego, że: „czy każdy musi przyjmować chemioterapię z powodu raka, na którego kiedyś może zachorować… to jest dokładnie to, co się dzieje”.

„Mówi się nam, że używając ostrożnych manipulacji marketingowych i propagandy , nazywając te rzeczy szczepionkami dla zdrowia publicznego”, ostrzegł Martin, mówiąc, że „mRNA jest terapią genową… która została pierwotnie opracowana do leczenia raka . To nie jest szczepienie ”. Zwracając uwagę z powrotem na testy PCR , Martin ubolewał, że: „Test PCR nigdy nie został zatwierdzony jako diagnostyczny. Nie jest diagnostyczny. Nie ma nic w zrobieniu testu PCR, który nie robi nic poza wzmocnieniem narracji propagandowej . Nic ci to nie mówi. "

Martin zwrócił również uwagę, że jego zdaniem szpitale nie badają pacjentów pod kątem grypy, ponieważ rządy „nie chcą przyznać, że większość ludzi przebywających w szpitalu, chorych i umierających, doświadcza dokładnie tego samego, co co roku, czyli grypy, grypy i zapalenia płuc. jak choroba ”.
Martin doszedł do wniosku, że „Jedynym powodem, dla którego używamy testów PCR, jest to, że gubernatorzy (i rządy) oraz Departament Zdrowia i Opieki Społecznej (w USA) utrzymują stan wyjątkowy.

Po drugie, gdy stan wyjątkowy zostanie zniesiony w jakimkolwiek stanie lub w kraju, gdy nie będą używane testy PCR ”. Wyjaśnił, że stan wyjątkowy pozwala producentom przeskoczyć niektóre przepisy,„ponieważ zezwolenie na używanie w nagłych wypadkach podlega stanowi wyjątkowemu”.
„Terapia genowa, którą prowadzą Moderna i Pfizer - obie zostałyby natychmiast zawieszone, gdyby stan wyjątkowy został zniesiony”. Chcąc pokazać, że cały program szczepień COVID-19 to farsa, Martin wyjaśnił, że: „jeśli zniesiesz stan wyjątkowy, cały domek z kart upada”.
bibliotecapleyades.net

Wszystkie szczepionki Covid są eksperymentalne

Opinia publiczna musi usłyszeć prawdę i dlatego tu jesteśmy. Znani weryfikatorzy faktów „Full Fact”, którzy są praktycznie w całości finansowani przez Facebooka, niedawno opublikowali artykuł sprawdzający fakty, w którym stwierdzili, że „szczepionki mRNA (szczepionki Pfizer i Moderna Covid) zostały przetestowane pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności jak każda inna szczepionka” . Full Fact cię okłamuje (...)

Full Fact mówi: „W Wielkiej Brytanii dwie z trzech zatwierdzonych szczepionek Covid-19, szczepionka Pfizer i szczepionka Moderna - wykorzystują technologię mRNA. „
Gdzie zaczynamy? Możemy potwierdzić, że żadna ze szczepionek Covid-19 nie została faktycznie zatwierdzona w Wielkiej Brytanii, w rzeczywistości są one tylko tymczasowo dopuszczone do użytku wyłącznie w sytuacjach awaryjnych. W październiku rząd wprowadził zmiany w przepisach dotyczących leków dla ludzi z 2012 r., Aby umożliwić MHRA przyznanie tymczasowej zgody na szczepionkę Covid-19 bez konieczności czekania na EMA.

Pozwolenie na czasowe stosowanie jest ważne tylko przez jeden rok i wymaga od firm farmaceutycznych wypełnienia określonych obowiązków, takich jak trwające lub nowe badania. Po uzyskaniu pełnych danych o produkcie można wydać standardowe pozwolenie na dopuszczenie do obrotu. Oznacza to, że producent szczepionki nie może być pociągnięty do odpowiedzialności za jakiekolwiek obrażenia lub śmierć, które nastąpiły z powodu jego szczepionki, chyba że było to spowodowane kwestią kontroli jakości.

Pełne fakty są również błędne, mówiąc, że tylko dwie z trzech szczepionek dostępnych w Wielkiej Brytanii wykorzystują technologię mRNA. Szczepionka AstraZeneca różni się od szczepionek Pfizer i Moderna, ale nadal zawiera mRNA w procesie rzekomego działania.

Wstrzyknięcia Pfizera i Moderna rzekomo działają poprzez dostarczanie mRNA, o którym Pfizer i Moderna mówią nam, że jest kodem genetycznym białka wypustek znajdującego się na powierzchni rzekomego wirusa SARS-CoV-2, do ludzkiej komórki wewnątrz błony lipidowej. Gdy mRNA znajdzie się w komórce, ta sama maszyneria, która jest używana do wytwarzania naszych własnych białek, może wytworzyć białko kolca. To z kolei powoduje, że układ odpornościowy działa i inicjuje odpowiedź immunologiczną.

Wiele osób ma złudzenie, że szczepionka AstraZeneca jest tradycyjną szczepionką - „Nie różni się niczym od szczepionki przeciw grypie”, ciągle słyszymy, jak mówią. Nic bardziej mylnego. Szczepionka AstraZeneca jest wirusową szczepionką wektorową i podobnie jak szczepionki mRNA nigdy wcześniej nie były dopuszczone do stosowania u ludzi na masową skalę.

Informacje genetyczne zawarte w szczepionce z wektorami wirusowymi, takiej jak szczepionka AstraZeneca, to DNA, a nie RNA. To DNA jest krótkim liniowym fragmentem dwuniciowego DNA, który zawiera geny wirusowe wraz z genem białka kolca. Wektor wirusowy najpierw infekuje komórkę, a następnie dostarcza DNA do jądra komórkowego. Komórka może następnie dokonać transkrypcji genów wirusowych (DNA) na mRNA przy użyciu tej samej polimerazy RNA, której używa dla naszych własnych genów. Po transkrypcji mRNA zostaje oznakowane, dzięki czemu może opuścić jądro i zostać przekształcone w białko kolczaste przez maszynerię komórkową.

Full Fact powiedział:Obie szczepionki mRNA Covid-19 przeszły te same testy bezpieczeństwa i procedury, które przeszłyby wszystkie inne szczepionki.

To jest jawne kłamstwo. Gdyby to była prawda, szczepionki Covid zostałyby w pełni zatwierdzone z pozwoleniem na dopuszczenie do obrotu w Wielkiej Brytanii, a jak właśnie wyjaśniliśmy powyżej, tak nie jest i jest ku temu powód. Żadne ze szczepień Covid nie zakończyło trzeciej fazy prób.
Pfizer faza trzecia próba nie wynika, aby zakończyć dopiero 6 kwietnia 2023 r.

Chociaż trzecia faza próbna AstraZeneca ma się zakończyć nieco wcześniej 14 lutego 2023 r.

Ale co to oznacza? Cóż, 2023 w chwili pisania tego tekstu to do dwóch lat. Oznacza to, że obecne na całym świecie wprowadzenie szczepionki Covid można opisać jako największy eksperyment na ludziach, jaki kiedykolwiek przeprowadzono w historii. Każdy, kto przyjmuje tę szczepionkę, która jest tylko tymczasowo dopuszczona do użycia w nagłych wypadkach, jest zasadniczo świnką morską lub szczurem laboratoryjnym biorącym udział w próbie.

Full Fact powiedział: „Nie ma dowodów na to, że szczepionki mRNA miałyby wpływ na płodność, ale dopóki nie zostaną przeprowadzone dalsze badania potwierdzające, że są one bezpieczne dla kobiet w ciąży, NHS obecnie zaleca, aby większość kobiet w ciąży nie otrzymywała żadnej szczepionki Covid-19. Mówi się, że kobiety w ciąży z wcześniej istniejącymi schorzeniami, które mogą być narażone na poważne komplikacje w przypadku zarażenia się chorobą, oraz kobiety, które są narażone na wysokie ryzyko zarażenia się chorobą z powodu miejsca pracy, mogą nadal być w stanie otrzymać szczepionkę. Powodem, dla którego pojawiły się obawy, jest to, że białko wypustkowe SARS-CoV-2 wykazuje niewielkie podobieństwo do białek w łożysku. Teoria głosi, że jeśli szczepionka doprowadzi do wytworzenia przez organizm przeciwciał atakujących wirusa, przeciwciała te mogą również zaatakować łożysko.Ale jak już powiedzieliśmy, podobieństwo jest tylko nieznaczne i realistycznie rzecz biorąc, ciało raczej nie pomyli tych dwóch.

Pełne fakty są całkiem poprawne w ich stwierdzeniu dotyczącym białka wypustek używanego w szczepionkach, przypominającego białka w łożysku. Mają również całkowitą rację, że szczepionki nie są oficjalnie zalecane do stosowania u kobiet w ciąży. Ale to tylko na papierze, ponieważ w prawdziwym świecie kobiety w ciąży - podejrzewamy, że głównie pracownicy służby zdrowia - są szczepione jedną z eksperymentalnych szczepionek Covid i cierpią z tego powodu. Skąd to wiemy? Ponieważ rząd Wielkiej Brytanii publikuje cotygodniowe aktualizacje dotyczące działań niepożądanych szczepionek Covid zgłoszonych do programu żółtej karty MHRA. W tym najnowsza aktualizacja, zawierający raporty do 28 marca 2021 r., pokazuje 40 zgłoszeń poronień jako niepożądanej reakcji na szczepionkę Pfizer oraz 15 zgłoszeń poronień jako niepożądanej reakcji na szczepionkę AstraZeneca.

Full Fact powiedział: „Wiele osób może odczuwać skutki uboczne szczepionek Covid-19, ale są one przytłaczająco łagodne i ustępują w ciągu kilku dni. Żadnych zgonów nie przypisano bezpośrednio szczepieniom Covid-19 ”.

Nic bardziej mylnego. Do dnia 28 marca 2021 r . MHRA otrzymało łącznie 565242 zgłoszonych działań niepożądanych szczepionek Covid, w tym 11914 chorób ucha i oczu, takich jak głuchota i ślepota, 11893 zaburzenia serca, takie jak zatrzymanie akcji serca, 17860 zaburzenia układu oddechowego i przerażające 118 768 zaburzenia układu nerwowego, w tym porażenie Bella, drgawki, paraliż, uszkodzenie mózgu i kilka rodzajów udarów. Odpowiada to 1 na 166 osób cierpiących z powodu poważnych działań niepożądanych. Odnotowano również 786 zgonów zgłoszonych do MHRA jako niepożądane reakcje na szczepionki Covid na dzień 28 marca. Przerażające jest to, że w rzeczywistości zgłaszanych jest około 1% działań niepożądanych, a wiele osób nie wie, że program żółtej kartki w ogóle istnieje.

Full Fact powiedział, że „szczepionki Covid-19 nie są eksperymentalne i zostały przetestowane pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności jak każda inna szczepionka”… Okłamują cię.
dailyexpose.co.uk/…-covid-vaccines-are-not-experimental-theyre-lying/
woj_tek shares this
5775
...„To nie tylko nie uchroni Cię przed chorobą, ale sprawi, że Twoje ciało zacznie produkować to, co wywołuje u Ciebie chorobę” - dodał Martin.

Ankieter przyznał, że ten opis - że zastrzyk powoduje, że organizm wywołuje chorobę - brzmi nieco podobnie do działania szczepionek.

Martin odpowiedział jednak, że nie jest to „w ogóle” jak szczepionka, ponieważ; „Szczepionka ma wyzwalać odporność . …More
...„To nie tylko nie uchroni Cię przed chorobą, ale sprawi, że Twoje ciało zacznie produkować to, co wywołuje u Ciebie chorobę” - dodał Martin.

Ankieter przyznał, że ten opis - że zastrzyk powoduje, że organizm wywołuje chorobę - brzmi nieco podobnie do działania szczepionek.

Martin odpowiedział jednak, że nie jest to „w ogóle” jak szczepionka, ponieważ; „Szczepionka ma wyzwalać odporność . Nie powinna pobudzać cię do wytwarzania toksyny ”.
„Nie jest inaczej. To wcale nie jest to samo
” - wyjaśnił Martin.

„Jest to sposób, za pomocą którego organizm jest werbowany do wytwarzania toksyny, z którą rzekomo organizm przyzwyczaja się w jakiś sposób, ale w przeciwieństwie do szczepionki, która ma wywołać odpowiedź immunologiczną, ma to wywołać tworzenie toksyny”....

Zamiast tego Martin ostrzega, że wstrzyknięcie mRNA;
„Nie powstrzyma cię przed zarażeniem się koronawirusem. Nie powstrzyma cię przed zachorowaniem. W rzeczywistości, wręcz przeciwnie, spowoduje to, że będziesz chorował znacznie częściej niż przez sam wirus”. Martin przedstawił dane potwierdzające jego zdanie, zauważając, że po otrzymaniu drugiego zastrzyku,

„80 procent ludzi miało jedną lub więcej klinicznych postaci COVID-19”, podczas gdy „80 procent osób, które mają infekcję według RT-PCR, nie ma żadnych objawów”.

Wyjaśniając, co oznaczają liczby, powiedział, że ludzie

„Pojawią się objawy COVID-19, gdy terapia genowa zostanie uznana za szczepionkę. W 80% przypadków wystąpią objawy COVID....


Każdy, kto przyjmuje tę szczepionkę, która jest tylko tymczasowo dopuszczona do użycia w nagłych wypadkach, jest zasadniczo świnką morską lub szczurem laboratoryjnym biorącym udział w próbie....

Terapie genowe w fazie testów, nie są szczepionkami, kto twierdzi inaczej przeczy nauce
woj_tek
Indie - New Delhi odnotowuje najwyższą liczbę kiedykolwiek odnotowanych 357 zgonów spowodowanych przez niebezpieczne szczepionki

W sobotę 24 kwietnia stolica Indii New Delhi odnotowała największą liczbę domniemanych zgonów z powodu koronawirusa, po tym, jak 357 osób zmarło w ciągu 24 godzin. Miasto liczące około 30 milionów ludzi zarejestrowało również ponad 24 000 nowych przypadków w …More
Indie - New Delhi odnotowuje najwyższą liczbę kiedykolwiek odnotowanych 357 zgonów spowodowanych przez niebezpieczne szczepionki

W sobotę 24 kwietnia stolica Indii New Delhi odnotowała największą liczbę domniemanych zgonów z powodu koronawirusa, po tym, jak 357 osób zmarło w ciągu 24 godzin. Miasto liczące około 30 milionów ludzi zarejestrowało również ponad 24 000 nowych przypadków w tym samym okresie . Zgony następują po gwałtownym wzroście szczepień przeciwko COVID w całym kraju.
Liczba zgonów z COVID-19 (szczepienia) w New Delhi do tej pory wynosi prawie 14 000, z dodatnim wskaźnikiem 32,27%.
Obecna sytuacja w New Delhi bardzo różni się od tej w mieście w marcu, kiedy tylko średnio cztery osoby umierały dziennie. (Powiązane: New Delhi przechodzi tygodniową blokadę koronawirusa, ponieważ w stolicy Indii rosną „przypadki” ).
Sytuacja w Delhi jest naprawdę zła ”- powiedział Sunil Kumar Aledia, dyrektor generalny organizacji charytatywnej na rzecz bezdomnych w New Delhi.„ Administracja zawiodła. Wśród ludzi panika. "
Od czasu blokady 16 kwietnia Aledia pomaga w opiece nad osobami z COVID-19 oraz ich rodzinami.
„Premier Delhi Arvind Kejriwal wspomniał wcześniej opinii publicznej, że stan zapasów tlenu wystarcza tylko na dwa dni. Nie powinien był mówić w ten sposób. Wywołało to panikę. Miał jeszcze dwa dni na koordynację” - powiedział. Aledia.
„Ludzie szukają łóżek i butli z tlenem. To są materiały. Rzeczywistość, w tym reakcja ludzi na sytuację, ma związek z ich stanem psychicznym”.

Według danych miejskiego wydziału zdrowia w mieście jest około 93 000 przypadków COVID-19.(dodatnich fałuszywych testów PCR) Nieco ponad 50000 aktywnych pacjentów przebywa w izolacji domowej , a pozostali trafiają do szpitali, ośrodków opieki nad COVID-19 i innych tymczasowych ośrodków leczenia koronawirusa zainstalowanych w całym mieście.

Kryzys w New Delhi ogarnia cmentarze i krematoria
Bezprecedensowa liczba ofiar śmiertelnych w New Delhi doprowadziła miejskie cmentarze i krematoria na skraj upadku . Wiele wyznaczonych miejsc jest zmuszonych do pominięcia poszczególnych ceremonii i innych podobnych rytuałów hinduskich ze względu na ogromną liczbę osób, które muszą być pochowane lub skremowane w tym samym czasie .
To poważny problem, ponieważ Hindusi uważają, że te rytuały pomagają wyzwolić dusze z cyklu odrodzenia.
Centrum kremacji Sarai Kale Khan opiekuje się od 60 do 70 zwłok dziennie, mimo że jest w stanie przeprowadzić tylko 22 kremacje dziennie. Ośrodek musiał wznieść co najmniej 100 nowych platform na terenach zielonych w całym kompleksie w oczekiwaniu na wzrost liczby zgonów dziennie.
„Istnieje duża presja, aby dokończyć budowę tych nowych platform” - mówi osoba pracująca w krematorium.
Personel Sarai Kale Khan jest również przepracowany ze względu na liczbę kremacji, które muszą wykonywać każdego dnia. Sytuacja stała się tak tragiczna dla pracowników, że krewni zmarłego często musieli pomagać w procesie kremacji, na przykład przenosząc i dodając drewno na opał.
Mohammad Shameem, główny grabarz na największym cmentarzu muzułmańskim w New Delhi, powiedział, że od początku pandemii pochowano tam ponad 1000 osób. „Obawiam się, że wkrótce zabraknie nam miejsca” - powiedział Shameem.
Inne władze stanowe i miejskie w Indiach napotkały podobne obawy. Rząd Karnataki, w południowo-zachodnich Indiach, powiedział niedawno lokalnym mediom NDTV, że rząd stanowy rozpoczął proces określania ziemi, na której mógłby zostać zagospodarowany pod tymczasowe krematoria.
W mieście Bhopal wiele krematoriów zostało zmuszonych do zwiększenia pojemności z kilkunastu stosów pogrzebowych do ponad 50. W krematorium Bhadbhada Vishram Ghat w sobotę poddano kremacji ponad 110 osób.
„Wirus połyka ludzi w naszym mieście jak potwór” - powiedział Mamtesh Sharma, urzędnik w hinduskim krematorium. „Spalamy ciała, gdy przybywają. To tak, jakbyśmy byli w środku wojny”.

Źródło Natural News

Im więcej szczepionek tym więcej śmierci ...
3 more comments from woj_tek
Wieczne Odpoczywanie Amen
++

Lorrin Kain - ofiara szczepień.

youtube.com/watch?v=WjRFj19NaXQ

++
Wieczne Odpoczywanie Amen
Przez osiem miesięcy noworodkom i niemowlętom podawano szczepionki, które nie spełniały wymogów medycznych. Rodzice zaszczepionych nimi dzieci rozważają wystąpienie na drogę prawną przeciwko instytucjom odpowiedzialnym za zaniedbanie.

- Za Głównym Inspektoratem Farmaceutycznym podaliśmy informację na naszej stronie na Facebooku o wycofaniu dwóch szczepionek: Euvax B i Tripacel. Zaczęliśm…More
Przez osiem miesięcy noworodkom i niemowlętom podawano szczepionki, które nie spełniały wymogów medycznych. Rodzice zaszczepionych nimi dzieci rozważają wystąpienie na drogę prawną przeciwko instytucjom odpowiedzialnym za zaniedbanie.

- Za Głównym Inspektoratem Farmaceutycznym podaliśmy informację na naszej stronie na Facebooku o wycofaniu dwóch szczepionek: Euvax B i Tripacel. Zaczęliśmy odbierać zgłoszenia od rodziców o niepokojących objawach zdrowotnych, które się pojawiły u dzieci tuż po podaniu tych szczepionek. Bardzo często były to zapalenia oskrzeli, problemy skórne i jelitowe

- powiedziała w rozmowie z PCh24.pl Justyna Socha z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP. - Można stwierdzić, że co czwarte dziecko z zaszczepionych ma problemy zdrowotne – dodała.

STOP NOP rozpoczęło wysyłanie listów i dzwonienie do instytucji państwowych szukając kompetentnych osób, które mogłyby odpowiedzieć na pytania zaniepokojonych rodziców. Wśród kwestii, które najbardziej interesują rodziców, pojawia się pytanie co grozi ich dzieciom, gdzie powinni zgłaszać zły stan ich zdrowia, a także co mają robić w sytuacji, gdy problemy zdrowotne dziecka okażą się trwałe, czy będą mogli domagać się odszkodowania w celu podjęcia leczenia.

- Dotychczas nie otrzymaliśmy odpowiedz, kto jest osobą decyzyjną w tych sprawach. Urzędy przed nami milczą. Wysłaliśmy pisma do Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Państwowego Zakładu Higieny, Ministerstwa Zdrowia. Nie otrzymaliśmy jeszcze od nich żadnej odpowiedzi. Zaproszono nas jedynie na spotkanie do Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego – dodaje Justyna Socha.

Oburzenie rodziców jest duże i trudno im się dziwić. Zastanawiają się nawet nad złożeniem pozwu zbiorowego przeciwko osobom odpowiedzialnym za ten błąd. Na facebookowej stronie Stowarzyszenia można znaleźć porady dla rodziców, których dzieci zostały tymi specyfikami zaszczepione.

To nie pierwsza sytuacja, w której Stowarzyszenie STOP NOP interweniuje w państwowych instytucjach w obronie zdrowia zaszczepionych dzieci. - Dwa miesiące temu pisaliśmy do Ministerstwa Zdrowia w związku z wycofaniem szczepionki DTPw Biomed, w której znaleziono szkło, z pytaniem, czy ktoś nadzoruje stan zdrowia dzieci zaszczepionych uprzednio tym preparatem. Otrzymaliśmy odpowiedź, że nie ma takiej potrzeby, że wystarczy system zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych przez lekarzy do sanepidu, który jednak prawie nie funkcjonuje, o czym od dawna informujemy bijąc na alarm. – tłumaczy Socha.

Mając na uwadze częste pomyłki, a także doniesienia niezależnych lekarzy o szkodliwości takich zabiegów, część rodziców decyduje się na zaniechanie szczepienia swoich pociech. W 2012 r. nie zaszczepiono 5,3 tys. maluchów.
Edward7
Indie - New Delhi odnotowuje najwyższą liczbę kiedykolwiek odnotowanych 357 zgonów spowodowanych przez niebezpieczne szczepionki

W sobotę 24 kwietnia stolica Indii New Delhi odnotowała największą liczbę domniemanych zgonów z powodu koronawirusa, po tym, jak 357 osób zmarło w ciągu 24 godzin. Miasto liczące około 30 milionów ludzi zarejestrowało również ponad 24 000 nowych przypadków w …More
Indie - New Delhi odnotowuje najwyższą liczbę kiedykolwiek odnotowanych 357 zgonów spowodowanych przez niebezpieczne szczepionki

W sobotę 24 kwietnia stolica Indii New Delhi odnotowała największą liczbę domniemanych zgonów z powodu koronawirusa, po tym, jak 357 osób zmarło w ciągu 24 godzin. Miasto liczące około 30 milionów ludzi zarejestrowało również ponad 24 000 nowych przypadków w tym samym okresie . Zgony następują po gwałtownym wzroście szczepień przeciwko COVID w całym kraju.
Liczba zgonów z COVID-19 (szczepienia) w New Delhi do tej pory wynosi prawie 14 000, z dodatnim wskaźnikiem 32,27%.
Obecna sytuacja w New Delhi bardzo różni się od tej w mieście w marcu, kiedy tylko średnio cztery osoby umierały dziennie. (Powiązane: New Delhi przechodzi tygodniową blokadę koronawirusa, ponieważ w stolicy Indii rosną „przypadki” ).
Sytuacja w Delhi jest naprawdę zła ”- powiedział Sunil Kumar Aledia, dyrektor generalny organizacji charytatywnej na rzecz bezdomnych w New Delhi.„ Administracja zawiodła. Wśród ludzi panika. "
Od czasu blokady 16 kwietnia Aledia pomaga w opiece nad osobami z COVID-19 oraz ich rodzinami.
„Premier Delhi Arvind Kejriwal wspomniał wcześniej opinii publicznej, że stan zapasów tlenu wystarcza tylko na dwa dni. Nie powinien był mówić w ten sposób. Wywołało to panikę. Miał jeszcze dwa dni na koordynację” - powiedział. Aledia.
„Ludzie szukają łóżek i butli z tlenem. To są materiały. Rzeczywistość, w tym reakcja ludzi na sytuację, ma związek z ich stanem psychicznym”.

Według danych miejskiego wydziału zdrowia w mieście jest około 93 000 przypadków COVID-19.(dodatnich fałuszywych testów PCR) Nieco ponad 50000 aktywnych pacjentów przebywa w izolacji domowej , a pozostali trafiają do szpitali, ośrodków opieki nad COVID-19 i innych tymczasowych ośrodków leczenia koronawirusa zainstalowanych w całym mieście.

Kryzys w New Delhi ogarnia cmentarze i krematoria
Bezprecedensowa liczba ofiar śmiertelnych w New Delhi doprowadziła miejskie cmentarze i krematoria na skraj upadku . Wiele wyznaczonych miejsc jest zmuszonych do pominięcia poszczególnych ceremonii i innych podobnych rytuałów hinduskich ze względu na ogromną liczbę osób, które muszą być pochowane lub skremowane w tym samym czasie .
To poważny problem, ponieważ Hindusi uważają, że te rytuały pomagają wyzwolić dusze z cyklu odrodzenia.
Centrum kremacji Sarai Kale Khan opiekuje się od 60 do 70 zwłok dziennie, mimo że jest w stanie przeprowadzić tylko 22 kremacje dziennie. Ośrodek musiał wznieść co najmniej 100 nowych platform na terenach zielonych w całym kompleksie w oczekiwaniu na wzrost liczby zgonów dziennie.
„Istnieje duża presja, aby dokończyć budowę tych nowych platform” - mówi osoba pracująca w krematorium.
Personel Sarai Kale Khan jest również przepracowany ze względu na liczbę kremacji, które muszą wykonywać każdego dnia. Sytuacja stała się tak tragiczna dla pracowników, że krewni zmarłego często musieli pomagać w procesie kremacji, na przykład przenosząc i dodając drewno na opał.
Mohammad Shameem, główny grabarz na największym cmentarzu muzułmańskim w New Delhi, powiedział, że od początku pandemii pochowano tam ponad 1000 osób. „Obawiam się, że wkrótce zabraknie nam miejsca” - powiedział Shameem.
Inne władze stanowe i miejskie w Indiach napotkały podobne obawy. Rząd Karnataki, w południowo-zachodnich Indiach, powiedział niedawno lokalnym mediom NDTV, że rząd stanowy rozpoczął proces określania ziemi, na której mógłby zostać zagospodarowany pod tymczasowe krematoria.
W mieście Bhopal wiele krematoriów zostało zmuszonych do zwiększenia pojemności z kilkunastu stosów pogrzebowych do ponad 50. W krematorium Bhadbhada Vishram Ghat w sobotę poddano kremacji ponad 110 osób.
„Wirus połyka ludzi w naszym mieście jak potwór” - powiedział Mamtesh Sharma, urzędnik w hinduskim krematorium. „Spalamy ciała, gdy przybywają. To tak, jakbyśmy byli w środku wojny”.

Źródło Natural News

Im więcej szczepionek tym więcej śmierci ...
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,Cóż znaczy przykazanie nie zabijaj?
To przykazanie staje w obronie życia, życia, które jest darem Boga Stworzyciela.
To przykazanie mówi nam, by zawsze bronić życia, by bronić słabszych, by pochylać się nad potrzebującymi.
To przykazanie mówi też, by nie niszczyć życia, tego, które jest bezbronne i nie ma nic do powiedzenia, i tego, co błaga o życie.
To przykazanie mówi nam o obowiązku moraln…
More
,,Cóż znaczy przykazanie nie zabijaj?
To przykazanie staje w obronie życia, życia, które jest darem Boga Stworzyciela.
To przykazanie mówi nam, by zawsze bronić życia, by bronić słabszych, by pochylać się nad potrzebującymi.
To przykazanie mówi też, by nie niszczyć życia, tego, które jest bezbronne i nie ma nic do powiedzenia, i tego, co błaga o życie.
To przykazanie mówi nam o obowiązku moralnym, który mówi nam o szacunku i o tym, by nie znieważać zmarłych. A także mówi nam, by szanować własne życie jako dar Boga.
Jednak nie znaczy to, by chronić własne życie i zdrowie za każdą cenę, zapominając o wartości życia naszych braci i sióstr. Zwłaszcza, gdy ich zamordowane ciała mają nam służyć. Tu grzech nakłada się na grzech, gdy egoizm i lęk pozwala, by ciała zamordowanych niewinnych dzieci mogły być wykorzystywane do szczepień.
Jak pokrętne jest tłumaczenie, że te ciała były już dawno zamordowane.''
. Leliwa
mRNA nie jest szczepionką. To terapia genowa, która została pierwotnie opracowana do leczenia raka ” ...
zapomniał dodać że w 2017 na Uniwersytecie Warszawskim (tak w Polsce)
Wieczne Odpoczywanie Amen
„czy każdy musi przyjmować chemioterapię z powodu raka, na którego kiedyś może zachorować… to jest dokładnie to, co się dzieje”. - W PRZYPADKU ZASTRZYKU Z COW ID !
Wieczne Odpoczywanie Amen
Nikt nie może być zmuszony do doświadczalnej terapii genowej; mRNA - Moderna i Pfizer, DNA - AstraZeneca. Wszystkie szczepionki Cov id są eksperymentalne.