MILOSLAV
Libor Halik
Dobře mluví. Má odvahu označit předchozího slovenského ministra zdravotnictví za podobného MUDr. Mengelemu v čase Hitlera. Avšak 2 poslanci v ČR Volný a Bojko mají větší odvahu - oni NEnosí otrocký respirátor či roušku na ústech ani v parlamentu. Volný za to pokutou ztratil celou jednu poslaneckou výplatu.
Libor Halik
Řešení je ale hlavně duchovní. Ti 2 poslanci v ČR mají víc odvahy, protože jim byla shůry Bohem dána. Protože ČR byla zasvěcena platně (na rozdíl od Slovenska) pod ochranu PMarie Neposkvrněné r.2017 a obnoven zde byl po 102 letech od zboření sloup PMNeposkvrněné.
2 more comments from Libor Halik
Libor Halik
Bůh někomu slíbil, že až dojde k svatořečení Anežky České, přijde svoboda. Svatořečení dotáhli do konce čeští dominikáni r.1989. Návazně díky tomu došlo pak k zasvěcení PMN po Slovenskem vynuceném vzniku samostatné České republiky r.1993 a pak r.2017 na 100 let od Fatimy.
Libor Halik
Za obnovu sv. přijímání do úst a vkleče zápasil svým utrpením při vleklé nemoci r.2000-2021 kněz Filip Maria ŠTAJNER. Za utrpení vymodlil změnu smýšlení kardinála Duky, který ho předtím kvůli tomuto vyloučil z dominikánského řádu. Proto je nyní v ČR duchovně zdravěji než na Slovensku, ač je v ČR mnohem méně oficiálních křesťanů.