ewaboryk
112.9K
pch24.pl

Ks. prałat Roman Kneblewski wysłany na emeryturę. Dziękujemy za piękną służbę!

Fot. MA /PCh24.pl Decyzją biskupa bydgoskiego Jana Tyrawy, ks. Roman Kneblewski został odwołany z funkcji proboszcza parafii …
Matricaria
Ksiądz Roman Kneblewski jest dość oryginalnym kapłanem,naucza ale nie schlebia parafianom,wierny głoszeniu z ambony co jest warte naśladownictwa.Oby młodzi kapłani równie odważnie wychodzili na sprzeciw modernizmowi który z kościoła robi cyrk a kapłanów ku uciesze publiczności przerabia na klaunów.Nadszedł czas aby Abp Przewodniczący z Episkopatu wyprowadził sztandar PZPR bo autorytet KEP-u …More
Ksiądz Roman Kneblewski jest dość oryginalnym kapłanem,naucza ale nie schlebia parafianom,wierny głoszeniu z ambony co jest warte naśladownictwa.Oby młodzi kapłani równie odważnie wychodzili na sprzeciw modernizmowi który z kościoła robi cyrk a kapłanów ku uciesze publiczności przerabia na klaunów.Nadszedł czas aby Abp Przewodniczący z Episkopatu wyprowadził sztandar PZPR bo autorytet KEP-u istnieje tylko teoretycznie.
baranek
Teraz, kiedy spadną z glowy obowiazki parafialne, bedzie ięcej czasu dla gloszenia Prawdy. Spójźcie na ks Abp JP Lengę:gdyby obsługiwał djecezję w Kazachstanie, nie słyszelibysmy Jego madrych pouczeń.
baranek
Ks.Kneblewski moze takze korzystac z tych "innych"możliwosci komunikacji. Intrtnetu także, póki co, nie odcięli.
mk2017
Emerytura dla kapłana w wieku 62 lat to ewidentna kara. Pytam tylko , za co? Za głoszenie Chrystusowej Prawdy, gorliwość w służbie Bogu, ludziom i Ojczyźnie. To niegodziwość i wielka niesprawiedliwość wymierzona w kierunku tego świętego kapłana. Módlmy się teraz jeszcze gorliwiej za Ks. Romana. Drogi księże Romanie, proszę się cieszyć, bo to jest dowodem na to, że jest Ksiądz po właściwej stronie …More
Emerytura dla kapłana w wieku 62 lat to ewidentna kara. Pytam tylko , za co? Za głoszenie Chrystusowej Prawdy, gorliwość w służbie Bogu, ludziom i Ojczyźnie. To niegodziwość i wielka niesprawiedliwość wymierzona w kierunku tego świętego kapłana. Módlmy się teraz jeszcze gorliwiej za Ks. Romana. Drogi księże Romanie, proszę się cieszyć, bo to jest dowodem na to, że jest Ksiądz po właściwej stronie. Chwała Panu!
valde
Bóg zapłać księdzu za wierną służbę Chrystusowi i Kościołowi. Niech nasz Pan błogosławi księdzu we wszystkim. W tej nowej drodze proszę pamiętać o tych bezimiennych przyjacielach którzy są jak gwiazdy na niebie, nie zawsze je widać ale wiemy że są.
olek19801
My, wierni Kościoła katolickiego, pragniemy wyrazić gotowość do trwania w łączności duchowej z drogim Ks. Romanem Kneblewskim. Nasze serca napełnione łaską Bożą, dzięki heroicznej postawie czcigodnego Księdza Prałata, przyjmują w pokorze szkodliwą decyzję Biskupa Tyrawy. Wyrażamy jednocześnie głęboka nadzieję, iż w sytuacji kryzysu Kościoła, Ks. Roman będzie nam nadal przewodził wedle wybranej …More
My, wierni Kościoła katolickiego, pragniemy wyrazić gotowość do trwania w łączności duchowej z drogim Ks. Romanem Kneblewskim. Nasze serca napełnione łaską Bożą, dzięki heroicznej postawie czcigodnego Księdza Prałata, przyjmują w pokorze szkodliwą decyzję Biskupa Tyrawy. Wyrażamy jednocześnie głęboka nadzieję, iż w sytuacji kryzysu Kościoła, Ks. Roman będzie nam nadal przewodził wedle wybranej przez Ducha Świętego drogi, aż do spotkania na Kalwarii. Niechaj umocnieni łaską i mocą Naszego Pana, Jezusa Chrystusa, Wiecznego Króla Chwały, każdy w Niego wierzący dzielnie broni świętej nauki Kościoła katolickiego. Tak nam dopomóż Bóg!
mk2017
Księdza arcybiskupa Pawła Lengę też odesłali na emeryturę w wieku 62 lat. Mój proboszcz miał 71 lat. Ale nie martwmy się, Pan Bóg ma swoje plany.
slawek 1
Skandal kuzwa skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!!! odwolac bp Tyrawe natychmiast!!!!!!!!!!!!!
Kunegunda
Ze się Boga nie boją !...Kamienie wołać będą ! KTÓŻ JAK BÓG !
Orare pro me
Proszę niech już kamienie krzyczą to my bo ci co powinni w większości to - no właśnie?
Orare pro me
Sorry nasza narodowa wada to oczekiwanie na kogoś kto za nas wykona robotę - to w obecnych czasach jest potworny grzech - czas z tym skończyć.