Clicks1.9K

Naliehava správa,ktorá je veľmi závažná !

Operácia WARP SPEED...armáda bude nútiť občanov očkovať priamo v ich bydliskách....pravdepodobne sa to týka aj Slovenska, preto je tu 40.000 zahraničných vojakov !

defense.gov/…xplore/Spotlight/Coronavirus/Operation-Warp-Speed/

t.me/s/s4illimati?before=1905

Hospodárska mobilizácia,ktorá bola prijatá slovenskými politikmi.

Covid1984 budujú svet podľa Georga Orwella - na životoch neočkovaných záleží

Občan má právo sa brániť.

Globalisté připravují svět na “kybernetickou pandemii.” Jde o poslední…

HLAD ALEBO ROZDELENIE? .. V ruských megamestách môže jedlo zmiznúť už v pondelok. (VIDEO)

Nebezpečná situácia príde od jesene a nebezpečná prítomnosť cudzích vojakov.
Public domain
Pavel Jaško
Idú nás chrániť pred vírusmi, čo sami vyrobili?
agnesino
Vláda počká kým odíde sám vrchný satanista a ničiteľ pravej cirkvi nosiaci odev pápeža, takže opatrenia sa sprísnia po 15.9. a podľa info majú byť omnoho horšie ako boli. Čo sa týka sk cirkvi tam prebieha úplná kolaborácia so štátom, očakávajte veľké obmedzenia a uzávery kostolov. Odporuca sa tvoriť skupiny a vytvoriť si miesto k sláveniu sv.omsi po domoch ak nájdete ochotného kňaza. Ako skupiny …More
Vláda počká kým odíde sám vrchný satanista a ničiteľ pravej cirkvi nosiaci odev pápeža, takže opatrenia sa sprísnia po 15.9. a podľa info majú byť omnoho horšie ako boli. Čo sa týka sk cirkvi tam prebieha úplná kolaborácia so štátom, očakávajte veľké obmedzenia a uzávery kostolov. Odporuca sa tvoriť skupiny a vytvoriť si miesto k sláveniu sv.omsi po domoch ak nájdete ochotného kňaza. Ako skupiny a rodiny treba spolupracovať a držať spolu. Očakáva sa vypnutie spoločnosti je dobré mať zásoby cca tri mesiace. Snažte sa spájať s ľuďmi podobného zmýšľania v práci a vytvárať silu proti, sami veľa nezmozete ale pred viacerými budú mať väčšie obavy. Nakupujte v skupinách takisto si do vás menej dovolia, pohybujte sa viacerí spolu. Nedržte si doma príliš veľa Smart zariadení mobil, tv, práčka atď vďaka ktorým si vo vašom domove vytvorili sieť cez ktorú na vás vypustia viac nebezpečných vĺn a narušia vaš pokoj a samozrejme ovplyvnia vaše myslenie. Novodobé zariadenia a technológie vám nemali uľahčiť život ale mali preniknúť do vašich domovov a tam konať proti vám. Snažte sa byť čo najmenej v dosahu smartfónov...
Najdôležitejšia úloha génovej terapie je jej pôsobenie na oblasť duše, spôsobuje jej oslabenie vzťahu s Bohom, čiže títo ľudia prijali dobrovoľne značku šelmy a zverili sa do jej ochrany, prestali dôverovať Bohu. Najdôležitejšou zostava modlitba, eucharistia od ktorej nás odpajaju a sväté omše zvlášť silu majú latinské.
agnesino
Čo sa týka úmrtí po génovej terapii slovenský odhad je okolo 3000 ľudí nie 4 podľa suklu. Tzv. vakcinacia sa nezaznamenava do zdr.karty a teda keď sa niečo vážne stane tak sa tam vakcinacia vôbec nespomína také majú nariadenia lekári a teda nebude to ani v štatistikách. Lekári sú viazaní mlčanlivostou a pravdu sa nedozviete. Riešia toho veľa hlavne neurologické problémy ale je to tajene!!!
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
PS: Komentár od užívateľa @johanika

Jedna moja známa, ktorá je ekonómkou a daňovou poradkyňou dostala nejaký oznam, že tretia vlna vypukne 16.09.2021.
Asi je to tak naplánované "vypustiť Krakena".

PS : Aj jedna známa osoba na gloria.tv čo robí veľmi dobre videa a vyjadruje sa vynikajúco ku všetkému to potvrdila keď pápež odíde zo Slovenska tak od 15 semptembra alebo trosku neskôr 20 začne …More
PS: Komentár od užívateľa @johanika

Jedna moja známa, ktorá je ekonómkou a daňovou poradkyňou dostala nejaký oznam, že tretia vlna vypukne 16.09.2021.
Asi je to tak naplánované "vypustiť Krakena".

PS : Aj jedna známa osoba na gloria.tv čo robí veľmi dobre videa a vyjadruje sa vynikajúco ku všetkému to potvrdila keď pápež odíde zo Slovenska tak od 15 semptembra alebo trosku neskôr 20 začne pohroma diktaturská totalitna. Začiatok jesene tak ako po celom svete to začne a také veci sa budu diať ako svet ešte nikdy nevidel.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Marieta Ria
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
hlavnespravy.sk/…vatelov-naplno-pocas-pandemickych-opatreni/2621226 veľmi urýchlene to urobila a malo sa až o 10 dní. Zapredana šorošovská satanistka.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
PS :S mravcami neviem či je to pravda,ale zaujímavá teória.

Ak vyzbierate 100 čierne mravce a 100 ryšavé mravce a vložíte ich do sklenenej vázy, nič sa nestane. Ale ak si zoberiete vázu, násilne ju zatrasiete a necháte ju na stole, mravce sa začnú zabíjať!!! Červený mravec uverí, že čierni sú nepriatelia, zatiaľ čo čierni budú veriť, že červený sú nepriatelia, aj keď skutočným nepriateľom je …More
PS :S mravcami neviem či je to pravda,ale zaujímavá teória.

Ak vyzbierate 100 čierne mravce a 100 ryšavé mravce a vložíte ich do sklenenej vázy, nič sa nestane. Ale ak si zoberiete vázu, násilne ju zatrasiete a necháte ju na stole, mravce sa začnú zabíjať!!! Červený mravec uverí, že čierni sú nepriatelia, zatiaľ čo čierni budú veriť, že červený sú nepriatelia, aj keď skutočným nepriateľom je osoba, ktorá otriasla vázou! To isté platí pre našu spoločnosť! Predtým, než budeme medzi sebou bojovať, mali by sme sa sami seba opýtať, kto otriasol vázou! Kto otriasol spoločnosťou!
agnesino
Výstižné, toto s nami urobili a teraz pôjdeme proti sebe namiesto aby sme držali v sile spolu