CÓRKA MARYI
11723

Matka Zbawienia: Mój Syn pragnie przygotować każdą duszę na Jego długo oczekiwane Powtórne Przyjście

KSIĘGA PRAWDY

wtorek, 31 lipca 2012 roku, godz. 18.10

Moje dziecko, prześladowanie, które znosisz, następuje z powodu publikacji Księgi Prawdy. Zły umieszcza przeszkody na twojej ścieżce i nie powstrzyma się przed niczym, aby cię złamać. Ważne jest, aby ignorować ciągłe niegodziwe kłamstwa, które przedstawiają tobie ci, którzy twierdzą, że są obeznani w Słowie Bożym.

Odrzucenie przez nich tych Orędzi nie jest ważne. Tylko Słowo Mojego Syna jest tym, na co musisz odpowiadać, i na nic więcej.

Musisz ufać Mojemu Synowi i zachować milczenie, kiedy ci oślepieni przez kłamstwa próbują wejść z tobą w kontakt i przyłapać cię na błędzie. Nie słuchaj. Nie odpowiadaj. Zamiast tego po prostu głoś Słowo Boga.

Moje dziecko, tak wielu wyznawców Chrystusa cierpi w tym czasie. Ich głosy w świecie, który krzyczy o chwale ziemskich cudów, są jedynie szeptem.

Prawdziwe Słowo Boże nie jest już dłużej otwarcie głoszone nawet przez sługi Boga w Kościele. Wstydząc się bycia dostrzeżonymi jako otwarcie głoszący prawdę, błąkają się bez nadziei, próbując odnaleźć swoją drogę pośród zamętu spowodowanego zeświecczeniem.

Obraza, która jest powodowana samym wspomnieniem o Bogu lub o Moim umiłowanym Synu, Jezusie Chrystusie, staje się powszechna. Bardzo niewiele dusz jest wystarczająco dzielnych, aby powstać i zdeklarować się jako żołnierze Chrystusa. Nawet święte dusze boją się to uczynić z lęku przed wywołaniem oburzenia pośród pogan.

Zaniedbanie głoszenia prawdy Nauczania Mojego Syna sprawia, że zapomina się o Bogu.

Jakże płaczę, gdy widzę biedne małe dzieci, których opiekunowie lekceważą rozwój ich dusz. Brakuje im pokarmu Ducha Świętego, ponieważ nie uczy się ich, jak wyznawać swoją miłość do Boga. Wielu nie wierzy w Boga Ojca. To Go zasmuca.

Ty, Moje dziecko, otrzymałaś trudne zadanie. Kiedy ogłaszasz światu treść tych Orędzi z Nieba, jesteś atakowana z trzech stron. Przez tych, którzy wierzą w Boga, ale nie chcą słuchać Słowa Boga, tak jak jest ono teraz przekazywane światu. Przez tych, którzy twierdzą, że są przywódcami w Kościele Mojego Syna na ziemi, którzy nie chcą słuchać, bo nie przyjmują proroctw. Wreszcie przez tych, którzy w ogóle nie wierzą w Boga.

Twój głos będzie nadal ignorowany, ale nie możesz pozwolić, aby cię to zniechęcało. Jedyne, co musisz uczynić, to być posłuszną Mojemu Synowi we wszystkich rzeczach i pozostawić wszystko w Jego Świętych Dłoniach.

Z czasem posłuchają. Kiedy tak się stanie, to wiele dusz zwróci się do Mojego Syna z miłością i radością w sercach. Nigdy nie możesz słabnąć ani opóźniać się z odpowiedzią na prośbę Mojego Syna, by zapewnić, że każdy na świecie otrzyma w tym czasie Słowo Boga.

Proszę wszystkie dzieci Boże, aby odpowiedziały teraz na Moje wezwanie do zachowania wierności świętemu Słowu Mojego Syna. On kocha wszystkie dzieci Boże i pragnie przygotować każdą duszę na Jego długo oczekiwane Powtórne Przyjście.

Nie wypierajcie się Go. Przyjmijcie Jego Rękę Miłosierdzia, zanim będzie za późno.

Wasza kochająca Matka
Królowa ziemi
Matka Zbawienia

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…uczania-mojego-syna-sprawia-ze-zapomina-sie-o-bogu
wordpress.com/…-sons-teachings-means-that-god-is-being-forgotten/

______________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ: Orędzia o Paruzji/Powtórnym Przyjściu Pana Jezusa


15.11.2010 - Powtórne Przyjście

19.02.2012 - Bestią z dziesięcioma rogami jest Unia Europejska

18 czerwca 2012 - Wszyscy Moi prawdziwi posłańcy przygotowują dzieci Boże do Mojego Powtórnego Przyjścia

26 lipca 2012 - Wielu ludzi tak naprawdę nie rozumie tajemnicy Mojego Powtórnego Przyjścia

03.04.2013 - Przyjdę ponownie ostatniego dnia. Jednak wcześniej nie będę chodził po ziemi

24.04.2013 - Matka Boża - Tym razem nie przyjdzie On, jako człowiek w ciele

26.04.2013 - Antychryst będzie pochodził ze Wschodu, nie z Zachodu

07.02.2014 - Matka Zbawienia: Wielu będzie uważało antychrysta za bardzo świętego człowieka

19.09.2014 - Matka Zbawienia: Strzeżcie się człowieka, który oświadczy, że jest Synem Człowieczym

_______________________________________________________________
CÓRKA MARYI
"Proszę wszystkie dzieci Boże, aby odpowiedziały teraz na Moje wezwanie do zachowania wierności świętemu Słowu Mojego Syna. On kocha wszystkie dzieci Boże i pragnie przygotować każdą duszę na Jego długo oczekiwane Powtórne Przyjście."