CÓRKA MARYI
11723

Matka Zbawienia: Mój Syn pragnie przygotować każdą duszę na Jego długo oczekiwane Powtórne Przyjście

KSIĘGA PRAWDY wtorek, 31 lipca 2012 roku, godz. 18.10 Moje dziecko, prześladowanie, które znosisz, następuje z powodu publikacji Księgi Prawdy. Zły umieszcza przeszkody na twojej ścieżce i nie powstrzyma …More
KSIĘGA PRAWDY
wtorek, 31 lipca 2012 roku, godz. 18.10
Moje dziecko, prześladowanie, które znosisz, następuje z powodu publikacji Księgi Prawdy. Zły umieszcza przeszkody na twojej ścieżce i nie powstrzyma się przed niczym, aby cię złamać. Ważne jest, aby ignorować ciągłe niegodziwe kłamstwa, które przedstawiają tobie ci, którzy twierdzą, że są obeznani w Słowie Bożym.
Odrzucenie przez nich tych Orędzi nie jest ważne. Tylko Słowo Mojego Syna jest tym, na co musisz odpowiadać, i na nic więcej.
Musisz ufać Mojemu Synowi i zachować milczenie, kiedy ci oślepieni przez kłamstwa próbują wejść z tobą w kontakt i przyłapać cię na błędzie. Nie słuchaj. Nie odpowiadaj. Zamiast tego po prostu głoś Słowo Boga.
Moje dziecko, tak wielu wyznawców Chrystusa cierpi w tym czasie. Ich głosy w świecie, który krzyczy o chwale ziemskich cudów, są jedynie szeptem.
Prawdziwe Słowo Boże nie jest już dłużej otwarcie głoszone nawet przez sługi Boga w Kościele. Wstydząc się bycia dostrzeżonymi jako otwarcie głoszący …More
CÓRKA MARYI
"Proszę wszystkie dzieci Boże, aby odpowiedziały teraz na Moje wezwanie do zachowania wierności świętemu Słowu Mojego Syna. On kocha wszystkie dzieci Boże i pragnie przygotować każdą duszę na Jego długo oczekiwane Powtórne Przyjście."