Clicks845
csk.news
2

Viganò: Fratelli Tutti Vyznává Františkovu Zednářskou Víru

Zběžné čtení Fratelli tutti ukazuje, že to bylo napsáno zednářem, nikoli [bývalým] "Vikářem Krista", píše arcibiskup Viganò v AldoMariaValli.it (4. října)

Pro Viganò je encyklika inspirována "vágním deismem a filantropismem", který nemá "v sobě nic katolického."

Viganò rozpoznává Františkovo tvrzení, že Svatý František (+1226) se při svém setkání se sultánem vyhnul "dialektické válce vynucením doktrín." Viganò nazývá toto tvrzení falšováním historie, protože se Svatý František pokus konvertovat sultána. Francis je pro Viganò "padělatel skutečnosti", který "bezprostředně lže, že mu není rovného."

Arcibiskup si všiml závažné, nesprávné interpretace pojetí "bratrství", kdy František tvrdí, že "bratrství" je dosaženo přislušnosti k lidstvu. Přičemž pravé bratrství je pouze možné tehdy, když máme Boha jako Otce začleněním v Kristu.

Fratelli tutti (Vše Bratři) nevyhnutelná role během koronaviru je pro Viganò potvrzením Františkova zotročení celosvětové agendy.

Viganò shrnuje, že encyklika představuje Bergogliovi "ideologický menifest", jeho "Professio fidei massonicae", jeho kandidaturu na předsednictví Univerzálního náboženství", a jeho prezentace jako " služebník Nového Světového Řádu."

#newsRiiiiwpnwa
ľubica
pravdu treba pomenovať jasne, ano je to tak, encyklika je jeho ideologický manifest, jeho vyznanie viery a prezentácia služobníka NWO.....
Samson1
Humanita - humanismus nemá nic s vírou společného. Víra je nadpřirozený dar, potom je to vztah, přikázání lásky. Světlo humanity pochází spíš od pana Lucifera. Víra, vztah, láska od Ducha svatého. Kdo miluje, naplnil zákon.