pl.news
1523.8K

Medjugorie zakazuje komunii do ręki

Arcybiskup Henryk Hoser (76), wysłannik papieski do Medjugorje w Bośni, zakazał udzielania Komunii do ręki, pisze znany włoski dziennikarz, David Murgia na blogu IlSegnoDiGiona.com 8 lipca. Murgia …More
Arcybiskup Henryk Hoser (76), wysłannik papieski do Medjugorje w Bośni, zakazał udzielania Komunii do ręki, pisze znany włoski dziennikarz, David Murgia na blogu IlSegnoDiGiona.com 8 lipca.
Murgia przypomina, że ksiądz odpowiedzialny za włoskich pielgrzymów powiedział wiernym na oficjalnej mszy wieczornej 8 lipca: "z polecenie papieskiego wysłannika, od dziś będzie można przyjmować komunię wyłącznie do ust. I już nie w ręce".
Według Murgii, doniesienia zostały potwierdzone przez niezależne źródła. Takie kroki zostały podjęte, by zapobiec kradzieży hostii, które później sprzedawano za 500 Euro, napisał.
Murgia prowadzi cotygodniowy program w telewizji włoskiego episkopatu, TV2000.
Grafika: Henryk Hoser, © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-NC-SA, #newsVghkxtmtlb
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA shares this
932
,,...od dziś będzie można przyjmować Komunię Św. wyłącznie do ust. I już nie w ręce".
Agata.B
Na wniosek sodomity Biedronia papież może wysłać abp Jedraszewskiego 😲 też do Medjugorje w Bośni.Biedroń zamiast pisać listy powinien osobiście pojechać do Watykanu gdzie papież wycałował by mu lapcie,jak temu oszczercy księzy Marekowi Lisińskiemu. 😀 Tak to jest jak się kumamy z demonicznymi wyznawcami uzytkowania odbytów i rzkomymi ofiarami
ELOHIM.
Ja przyjmuję Komunię Święta na rękę czy to znaczy że nie przyjmę jej w Medjugorie?
MariaBarbara
To pytanie sam sobie zadajesz? Tylko ty mozesz wiedziec czy dasz sobie wlozyc do ust.
tomasz1
A kto Ci na to pozwala
wlowoj
Nie chcesz "po Bożemu", nie musisz...