Clicks1.8K
KAHLENBERG
1
DONALD TRUMP - pravda o skrytej svetovej, nikým nevolenej, Deep State. Naše hnutí je o náhradě krachujícího a zkorumpovaného politického establishmentu novou vládou, kontrolovanou vámi, americkými …More
DONALD TRUMP - pravda o skrytej svetovej, nikým nevolenej, Deep State.

Naše hnutí je o náhradě krachujícího a zkorumpovaného politického establishmentu novou vládou, kontrolovanou vámi, americkými lidmi. Washingtonský vládní establishment a finanční a mediální korporace, které jej financují, existuje jen pro jedno: aby obohacoval a ochraňoval sám sebe. Establishment má v těchto volbách ve hře triliony dolarů.

Ti, kdo drží páky moci ve Washingtonu pro globální ekonomické zájmy, nejednají ve vašem zájmu.

Naše kampaň pro ně reprezentuje opravdovou existenciální hrozbu, takovou, jakou nikdy dříve necítili. V těchto volbách nejde jednoduše o příští čtyři roky. Je to křižovatka v historii naší civilizace, křižovatka, která rozhoduje o tom, jestli "My, lidé", znovuzískáme kontrolu nad naší vládou. Politický establishment, který se nás snaží zastavit, je tatáž skupina lidí, kteří nesou odpovědnost za naše katastrofální obchodní smlouvy, za masivní ilegální imigraci, a za ekonomickou a zahraniční politiku, díky kterým naše země krvácí.

Politický establishment je odpovědný za destrukci našeho průmyslu, našich továren a našich pracovních míst, které mizí, aby se objevily v Mexiku, Číně a dalších zemích celého světa. Je to globální politická struktura, která je odpovědná za ekonomická rozhodnutí, která oloupila naše pracující, obrala naší zemi o její bohatství a dala je do kapes hrsky velkých globálních korporací a politických skupin. Jde o boj o přežití našeho národa a toto je naše poslední šance jej zajistit.

Tyto volby rozhodnou o tom, jestli jsme ještě svobodný národ, nebo jestli již máme jen iluzi demokracie a vládnou nám ve skutečnosti globální partikulární zájmy, které podrývají náš systém - a náš systém je podrytý. To je realita. Víte to vy, ví to oni, vím to já a dnes už to docela dobře ví celý svět.

Clintonovic mašina je v centru té mocentské struktury. Videli jsme, že to bylo potvrzeno ve Wiky-Leaks dokumentech, které potvrzují, že se Hillary Clinton tajně setkává s mezinárodními bankéři a spolupracuje na zničení americké suverenity ve prospěch ještě většího obohacení jejích přátel a sponzorů. Opravdu, měla by skončit za mřížemi.

Nejsilnější zbraňí v rukou Clintonových jsou korporátní media, tisk. Udělejme si jasno v jedné věci: Korporátní media v naší zemi už dávno nedělají žurnalistiku, představují vlastní politický zájem, který se neliší od zájmů lobistů finančních korporací, které mají vlastní polickou agendu a jejich agendou není váš, ale jejich vlastní prospěch.

Každý, kdo se postaví jejich kontrole, je prohlašován za sexistu, rasistu, xenofóba. Lžou, lžou, lžou a ještě jednou lžou, a dělají ještě něco horšího. Udělají vše pro svůj prospěch. Pamatujme si: Clintonové jsou zločinci. To je spolehlivě doloženo a establishment, který nad nimi drží ochrannou ruku se dopouští masivního krytí jejich kriminálních aktivit na State departmentu a v Clintonově nadaci proto, aby je udržel u moci. Věděli že proto musí zasypat mně a mou rodinu lživými výmysly. Věděli, že se nesmí zastavit u ničeho. Ale já jsem ochoten to vše akceptovat. V zájmu našeho hnutí v zájmu toho, aby se vláda naší země vrátila do našich rukou. Vím, že se to jednou stane, otázkou je jen kdy. A věřím, že americký lid se pozvedne a bude volit pro budoucnost, kterou si zaslouží.

Jediné, co může zastavit tu zkorumpovanou mašinerii jste vy.
Jediná síla schopná zachránit naší zemi jsme my.
Jediná síla schopná volbami odstavit tento zkorumpovaný establishment jste vy, americký lid.

Naše civilizace dospívá do bodu zúčtování.

Nikdy jsem nechtěl dělat to co dělám, věřte mi. Vybudoval jsem velkou společnost a žil jsem nádherným životem. Mohl bych i se svou rodinou sklízet ovoce roků tvrdé práce a úspěchů v byznysu. Nemusel jsem absolvovat tuto horrorovou show lží, výmyslů a zlovolných útoků. Kdo by si to pomyslel...

Dělám to proto, že mi má země tolik dala, a já velmi silně cítím, že je mou povinností dát něco zpět své zemi, zemi, kterou miluji.

Dělám to pro vás, pro naše hnutí a pevně věřím, že Amerika bude opět skvělou zemí.

(Projev pronesen v symbolický den 7. listopadu - výročí uchopení moci komunisty v Rusku.)
KAHLENBERG
JOHN FITZGERALD KENNEDY (prvý katolícky prezident v histórii USA) - prejav o tajných spolkoch

Ak ste niekedy mali nejaké otázky, prečo bol John Fitzgerald KENNEDY zavraždený, stačí si vypočuť tento jeho prejav.

Poukazoval na "elitné" spolky "elitných" ľudí. Táto elita nemohla nechať J. F. Kennedyho, aby ich už viac odhaľoval.

Nemohli ho nechať rušiť im ich plány.

Prejav prezidenta pre Americk…More
JOHN FITZGERALD KENNEDY (prvý katolícky prezident v histórii USA) - prejav o tajných spolkoch

Ak ste niekedy mali nejaké otázky, prečo bol John Fitzgerald KENNEDY zavraždený, stačí si vypočuť tento jeho prejav.

Poukazoval na "elitné" spolky "elitných" ľudí. Táto elita nemohla nechať J. F. Kennedyho, aby ich už viac odhaľoval.

Nemohli ho nechať rušiť im ich plány.

Prejav prezidenta pre Americkú asociáciu vydavateľov novín

Waldorf - Astoria Hotel, New York City

27. apríla 1961