Clicks615
Orędzia

Bóg Ojciec do USA: aborcja musi zostać odrzucona, w przeciwnym razie klęski żywiołowe zniszczą cały wasz kraj i Partię Demokratyczną

19 listopada 2020 Wiadomość HOLY FAMILY OF REFUGE.

Bóg Ojciec: Moje ukochane dzieci, to jest Bóg, Ojciec nieba i ziemi. Przyszedłem wam powiedzieć, że ostrzegam Amerykę, że zatrzymam Amerykę, jeśli aborcja się nie skończy. Jestem bardzo zadowolony z głosowania na Trumpa, wygrał miażdżącym zwycięstwem: dwie trzecie Trumpa i jedną trzecią Bidena.

Teraz musicie się modlić, aby Demokraci zostali obaleni, aby zło elekcji zostało ujawnione, i żeby ostatni z bagien został zdemaskowany. Wybory zakończyły się tak samo, jak wybory złych i dobrych aniołów, którzy przyszli z nieba; jedna trzecia aniołów wpadła do piekła, a dwie trzecie aniołów pozostało w niebie. W przypadku tego wyboru liczba z nieba była taka sama.

Jedna trzecia ludzi na ziemi pójdzie do piekła, jeśli nie zmienią swojego życia i nie zdecydują się żyć. Każdy, kto głosował na Demokratów i Bidena, może pójść do piekła, jeśli nie zmienią swojego życia.

Ostrzeżenie może nadejść każdego dnia i każdy będzie miał ostatnią szansę, aby głosować na Boga lub sprzedać swoje dusze szatanowi. Potem minie sześć tygodni, w których będą musieli zmienić się dla Boga i pójść do nieba lub dalej podążać za szatanem i skończą w piekle na całą wieczność. Wybór należy do Ciebie z własnej woli.

Ameryko, aborcja musi zostać teraz odrzucona przez waszego prezydenta Trumpa oraz Izbę i Senat, w przeciwnym razie klęski żywiołowe zniszczą cały wasz kraj i Partię Demokratyczną. Demokraci na szczycie, podobnie jak masoni, są kierowani przez samego Szatana.

Ameryko, powstrzymaj aborcję teraz, albo zatrzymam świat i wrzucę wszystkie demony i złych ludzi do piekła na całą wieczność. Z miłością, tato Boże. Niech tak będzie. Amen."