CÓRKA MARYI
112.6K

JEZUS: Ostrzeżenie przed wojną atomową

JESUS: Warning of Nuclear War

KSIĘGA PRAWDY

wtorek, 23 listopada 2010 roku, godz. 3.00

Moja córko, cierpisz z powodu tego Dzieła, które wykonujesz, reprezentując Mnie. Ciemność, którą odczuwasz, pochodzi od zwodziciela, który uderza każdej godziny poprzez innych – ludzi, których znasz – poprzez swoje ciemności, by cię atakować. Pomimo twoich uczuć rozpaczy jesteś w rzeczywistości chroniona. On, zwodziciel, powiedziałem ci, nie skrzywdzi twojej duszy. Musisz w dalszym ciągu modlić się najświętszym Różańcem dla ciągłej ochrony od dręczenia. Modląc się tym potężnym uwielbieniem do Mojej Matki Najświętszej, zobaczysz różnicę.

Dzieło, które starasz się dalej wypełniać, reprezentując Mnie, nie jest łatwe, ale musisz być silna, Moja córko. Ponieważ to Dzieło, kiedy zostanie ujawnione światu, przyniesie Moim dzieciom pokój i zadowolenie.

Kiedy Moje dzieci zrozumieją Prawdę, będą wiedzieć, że nie są rozrywani ani zapominani przez Stworzyciela. Pociecha, której doświadczą dzięki wiedzy, którą im dam poprzez tę Księgę, przyciągnie ich bliżej do Mnie.

Plan przyszłej wojny
Nie lękaj się, Moja córko, jesteś bezpieczna, choć czujesz się bezsilna i obawiasz się niepewności. Świat, łącznie z twoim własnym krajem, doświadczy niebawem więcej bólu na skutek ogólnoświatowej kontroli, która uczyni ludzi bezsilnymi, i to dlatego jest ważne, aby się teraz przygotowywać.

Powiedziałem ci już wcześniej, że musisz powiedzieć Moim dzieciom, aby zaczęły planować teraz, zanim rozpocznie się przerażająca globalna wojna. Wojna, o której mówię, jest obecnie przygotowywana przez Czerwonego Smoka*. Smok, nowa światowa siła, już obmyśla plan i zniszczy miasta na Zachodzie. Czas jest bliski. Módlcie się, módlcie się o nawrócenie, bo to zło nie może zostać zatrzymane, ponieważ nie wystarcza modlitwy, aby mu zapobiec. Módlcie się za te dusze, które zginą w tej wojnie atomowej.

Trzy lata, zanim spisek zacznie się ujawniać
Módlcie się teraz za te dusze. Gdy ogólnoświatowa siła z fałszywym współczuciem delikatnie przejmuje kontrolę, będzie ona, Moja córko, dążyć do tego, aby kontrolować waszą wolność życia, żywienia się i modlitwy. To dlatego Moje dzieci muszą się starać stać samowystarczalne. Uprawiajcie waszą żywność. Znajdźcie schronienia na czas, gdzie będziecie mogli się spotykać i oddawać hołd waszemu Boskiemu Zbawicielowi. Po prostu bądźcie silni. Nie mówcie zbyt wielu ludziom, dlaczego to robicie.

Upłyną tylko trzy lata, a znaki tego spisku ukażą się waszym oczom. A wtedy wasze plany zrodzą pewną formę wsparcia – mogliście je wcześniej kwestionować i od czasu do czasu uważać za dziwne. Uprawiajcie obecnie waszą własną żywność. Kupujcie teraz nasiona, które w przyszłości nie będą dostępne w sprzedaży. To wyżywi waszą rodzinę, kiedy nastanie powszechny głód.

Idźcie teraz i przygotujcie się.

Wasz Zbawiciel
Jezus Chrystus

* Chiny

* * *

za: http://jezusdoludzkosci.pl/2010-11-23-03-00-ostrzezenie-przed-wojna-atomowa

__________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Dwaj sojusznicy, Rosja i Chiny, połączą siły

Bóg Ojciec: Europa będzie pierwszym ce…

W jaki sposób "Księga Prawdy" ostrzega przed Rosją i Chinami?

I ZOBACZ:

IGRZYSKA W WUHAN 2019 - ceremonia otwarcia i zagadkowy przekaz z Chin dla świata


__________________________________________________
CÓRKA MARYI