m.rekinek
232.6K

AUSTRALIA ODNOTOWUJE 63% SPADEK URODZEŃ PO ŚMIERCIONCE !

Nowe dane opublikowane przez Australian Bureau of Statistics (ABS) pokazują, że od czasu wprowadzenia „szczepionek” na koronawirusa (Covid-19) z Wuhan, wskaźnik urodzeń w Down Under spadł o zdumiewające 63 procent.

Od października do listopada 2021 r. nastąpił spadek urodzeń o 21 proc. w stosunku do średniej z okresu 10 lat. Od listopada do grudnia 2021 r., zaledwie miesiąc później, nastąpił 63-procentowy spadek urodzeń.

„Grudzień był około dziewięciu miesięcy po wprowadzeniu szczepionek przeciwko COVID”, zauważa David James z LifeSiteNews o trudnym okresie od poczęcia do narodzin. (Powiązane: Tajwan odnotował podobny 23-procentowy spadek liczby urodzeń po uruchomieniu operacji Warp Speed).

„Możliwe, że niektóre z tych liczb zostaną zrewidowane, ale jeśli trend się utrzyma, Australia skończy z pustymi oddziałami położniczymi. Nawet propagandyści kierujący rządowymi departamentami mediów i tak zwani dziennikarze naśladujący wszystko, co mówią, będą mieli problem z ukryciem tego problemu”.

Therapeutic Goods Administration (Australijska FDA) dopuściła się masowych mordów na obywatelach

Istnieje naprawdę duża szansa, że nikt w australijskiej polityce, z wyjątkiem być może kilku „marginalnych” osób, nie powie nic o tych przeklętych danych. To dlatego, że ujawnia szczepionki Fauci Flu jako narzędzie do wyludniania.

Jeśli coś zostanie powiedziane, prawdopodobnie zostanie to obrócone przy użyciu powszechnego tropu, że „korelacja nie równa się przyczynowości”, co oznacza, że nikt nie wie na pewno, czy strzały są odpowiedzialne. Ale co innego mogłoby to być?

Jedyną rzeczą, która zmieniła się na początku 2021 roku, było to, że Donald Trump w pełni uruchomił Operację Warp Speed, uwalniając światu miliardy tajemniczych zastrzyków chemicznych. A jakieś dziewięć miesięcy później wskaźniki urodzeń na całym świecie spadły.

Co najmniej jedna osoba wcześniej sprawująca władzę, były senator federalny George Christensen, kwestionowała: „Czy to wina szczepionki?” Napisał nawet o tym artykuł , który prawie na pewno postawi go na celowniku za oczernianie i zabójstwo postaci.

Naomi Wolf i zespół badaczy zidentyfikowali długą listę negatywnych skutków związanych z zastrzykami, które wykraczają daleko poza zwykły brak reprodukcji. Zawierają:

Problemy z płodnością u mężczyzn wpływające na nasienie, czynność prostaty, a co za tym idzie płodność (Amerykańska Agencja ds.

Problemy z płodnością kobiet, które również zostały zignorowane przez federalne organy regulacyjne

Sonogramy przedstawiające nieprawidłowy stan zapalny i zwapnienia u płodów około ośmiu tygodni po wstrzyknięciu

Urazy prącia, co do których przyznają wewnętrzne dokumenty firmy Pfizer, mają miejsce

Poronienia w tempie 87,5 proc


Czy Therapeutic Goods Administration (TGA), australijska wersja FDA, zadała sobie trud przyjrzenia się temu, kiedy autoryzowała, zatwierdzała, a później nakazywała swoim obywatelom zastrzyki przeciw grypie Fauci? Jeśli tak, to w jaki sposób TGA doszła do wniosku, że szczepionki są bezpieczne dla każdego, nie mówiąc już o kobietach w ciąży?

Specjalista od płodności, dr Luke McLindon, mówi, że zaobserwował ogromny wzrost liczby poronień wśród swoich pacjentek po uwolnieniu szczepionki. Przed operacją Warp Speed wskaźnik poronień wśród pacjentek McLindona wynosił 12-15 procent. Dziś wśród jego „zaszczepionych” pacjentów sięga 74 proc.

„W tym momencie potrzebne są nie pełne odpowiedzi, ale właściwe pytania” — mówi James. „Pytania, których media haniebnie nie zadały, a następnie, jeszcze bardziej haniebnie, zaatakowały innych za ich zadawanie”.

„Odpowiedź na pierwsze pytania zajmie trochę czasu, ale trzeba je postawić:

'Dlaczego następuje spadek współczynnika dzietności? Dlaczego wzrosła śmiertelność w Australii?
Dlaczego średni wiek śmierci z powodu Covid jest identyczny z oczekiwaną długością życia w Australii?”

Chcesz dowiedzieć się więcej o niebezpieczeństwach i nieskuteczności zastrzyków covidowych? Możesz to zrobić na stronie VaccineDamage.news .

Źródła tego artykułu to:
LifeSiteNews.com
NaturalNews.com
Jadwiga Bob shares this
225
Turon0001 Kowalski
Tak! Powiedzmy sobie szczerze, te szczepionki mają na celu wyludnić świat, i wtedy najbogatsi tego świata będą sobie ten świat dzielić. W europie nadśmiertelność wynosi w porównaniu do np roku 2019, czy 2020 - 16,1% w Hiszpani w Portugali nawet 35%
Brygada Świętokrzyska NSZ
Lucyferianie demaskują sië
Juan Ramirez
Wiecie, co robił tatuś Billa Gatesa?
Sam Bill pochwalił się, że jego tatuś był dyrektorem w Planned Parenthood, organizacji odpowiedzialnej za masowe mordowanie dzieci nienarodzonych.
Jak widać, tradycja rodzinna nie ginie.