pl.news
26.8K

Wiecie, jak działa opatrzność? Właśnie tak!

Od 15 lat Gloria.tv wiedzie prym wśród mediów związanych z Wiarą, Rodziną i Wolnością. Co stoi za naszym sukcesem?

Od około 2010 media społecznościowe zastępują tradycyjne portale z aktualnościami, które wcześniej zastąpiły media drukowane.

Większość konserwatywnych portali podpięło się pod sukces mediów społecznościowych w nadziei na większą liczbę odwiedzających. Na początku wszystko szło jak po maśle, ale wkrótce wszyscy zdali sobie sprawę, że te sieci społecznościowe znajdują się w rękach wroga, który banuje, banuje z ukrycia, zawiesza, cenzuruje lub wymusza autocenzurę.

Uskarżanie się to jak rzucanie grochem o ścianę. Portal Gloria.tv stawia sprawę zgoła inaczej. Odmówiliśmy krótkowzrocznego wsparcia gigantów Internetu i stworzyliśmy własną sieć, korzystając z technologii mediów społecznościowych - wszystko od podstaw w najczęściej używanych językach świata.

Nasze oprogramowanie obejmuje skrojony na miarę użytkownika porządek chronologiczny, graficzną bazę danych, automatyczne rozpoznawanie mowy, automatyczne napisy do filmów, wygodne przesyłanie danych i przetwarzanie systemowe, filtry przeciw spamowi, pornografii itp. i co najważniejsze, oprogramowanie jest w pełni skalowalne, dzięki czemu może obsłużyć dowolną liczbę użytkowników. Jeśli chodzi o technologię, Gloria.tv nie ma zaległości.

Nie korzystamy z żadnego modelu biznesowego, ale Boża Opatrzność NIGDY nas nie zawodzi. Od 15 lat jesteśmy w stanie płacić nasze rachunki na czas - nie mniej, nie więcej.

Gloria.tv utrzymuje się z symbolicznych datków pochodzących w głównej mierze od zwykłych katolików. Serdeczne dzięki za wasze wsparcie, nie ważne, jak symboliczne. Nasze funkcjonowanie zależy od WASZYCH darowizn, bardzo ich potrzebujemy. Bóg zapłać.
Też możesz pomóc

Karta kredytowa/Paypal na Kindful
Przelew bankowy: IBAN AT67 6000 0102 1003 6488 | BIC BAWAATWW

Któż wie, być może Opatrzność wybrała właśnie Ciebie, abyś został Św. Mikołajem dla naszej wspólnej Gloria.tv.

#newsFjtqbxyoaq

Rocky Balboa
Jan Kanty Lipski