pl.news
94.3K

Niet! Wiedeński kardynał zabrania biskupowi Schneiderowi odprawienia mszy

Biskup Athanasius Schneider ma prawo wygłosić kazanie tylko podczas poniedziałkowej mszy trydenckiej o godz. 16.30 w wiedeńskim kościele Karlskirche. Mszę odprawi ksiądz z Bractwa Świętego Piotra. …More
Biskup Athanasius Schneider ma prawo wygłosić kazanie tylko podczas poniedziałkowej mszy trydenckiej o godz. 16.30 w wiedeńskim kościele Karlskirche.
Mszę odprawi ksiądz z Bractwa Świętego Piotra. Wieść o tym rozeszła się wśród wiedeńskich staroobrzędowców jak echo po górach. Kardynał Christoph Schönborn, który regularnie zamienia swoją katedrę w salon homoseksualny, zabronił biskupowi Schneiderowi odprawiania mszy trydenckiej, pozwalając mu jedynie przewodniczyć Eucharystii w Nowym Rycie.
Znany biskup otrzymał już zakaz odprawiania Mszy św. i wygłaszania przemówień w kilku antykatolickich diecezjach.
Msza odbywa się tuż przed Marszem dla Życia, który jest protestem przeciwko tzw. raportowi Matica, który nazywa aborcję dzieci "prawem człowieka", a prawo do życia dzieci określa jako "przemoc wobec kobiet". Raport będzie poddany pod głosowanie w Parlamencie Europejskim 23 czerwca.
Biskup Schneider przebywa obecnie z wizytą w kilku krajach europejskich. W połowie czerwca odprawił mszę w …More
modernistae prohibere
Tęczowy ekscelencja dba o zachowanie czystości kolorowych, a eminencja Schneider absolutnie nie pasi temu "zasłużonemu " pasterzowi baranów.
V.R.S.
JE Krzysztof Masonowicz Schoenborn to znana postać posoborowej sceny. M.in. sekretarz komisji redagującej "katechizm JP". Nic zatem dziwnego że w tymże nieszczęsnym owcom do wierzenia podano m.in. taki passus:
"2358 Znaczna liczba mężczyzn i kobiet przejawia głęboko osadzone skłonności homoseksualne. Osoby takie nie wybierają swej kondycji homoseksualnej; . (...) Powinno się unikać wobec nich …More
JE Krzysztof Masonowicz Schoenborn to znana postać posoborowej sceny. M.in. sekretarz komisji redagującej "katechizm JP". Nic zatem dziwnego że w tymże nieszczęsnym owcom do wierzenia podano m.in. taki passus:
"2358 Znaczna liczba mężczyzn i kobiet przejawia głęboko osadzone skłonności homoseksualne. Osoby takie nie wybierają swej kondycji homoseksualnej; . (...) Powinno się unikać wobec nich jakichkolwiek oznak niesłusznej dyskryminacji." (przekreślony tekst oryginalny, zmieniony w roku 1998 tj. 6 lat po opublikowaniu katechizmu).
V.R.S.
@weronika
Masonowicz, bo to syn b.znanego masona.
starski
Nowym "kościołem" watykańskim jest kowid, braterstwo, ekologizm i lg-ss. Dla niepoprawnych nie ma miejsca.
starski
Byłem na mszy, tym razem nowoczesnej. Oprócz normalnych atrakcji jak gitarra, faceci w klapkach, laski z gołymi brzuchami i ludzie przychodzący 10min po rozpoczęciu, zauważyłem że pewien procent ludzi był BEZ MASEK. Co to się porobiło... Stracili wiarę?
Andreios
A co taki lub taka albo takie Elkam, biedna istoto wiesz o biskupie Schneider,którego ja znam osobiście ???? Weź różaniec do ręki,zamknij się na cztery spusty przed covidem,którego tak panicznie i histerycznie właściwie już schizofrenicznie się boisz i pomódl się za tego męża bożego jakim jest ten biskup.I zamilcz.....najlepiej milcz w pokorze.....
Brygada Świętokrzyska NSZ
PO TAKICH REAKCJACH POWINNI SIE BUDZIĆ POZOSTALI BISKUPI KATOLICCY , KTÓRZY IDĄ W JEDNYM SZYKU Z POSOBOROWYMI FARYZEUSZAMI -WILKAMI W OWCZYCH SKÓRACH I PRZYSTĄPIĆ DO TRADYCJI ZE MSZAMI ŚWIETYMI W RYCIE RZYMSKIM , BO TYLKO TUTAJ POZOSTAŁ PRAWDZIWY KK-cki CHRYSTUSOWY I PIOTROWY .