Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
pl.news
194.3K

Niet! Wiedeński kardynał zabrania biskupowi Schneiderowi odprawienia mszy

Biskup Athanasius Schneider ma prawo wygłosić kazanie tylko podczas poniedziałkowej mszy trydenckiej o godz. 16.30 w wiedeńskim kościele Karlskirche. …
modernistae prohibere
Tęczowy ekscelencja dba o zachowanie czystości kolorowych, a eminencja Schneider absolutnie nie pasi temu "zasłużonemu " pasterzowi baranów.
V.R.S.
JE Krzysztof Masonowicz Schoenborn to znana postać posoborowej sceny. M.in. sekretarz komisji redagującej "katechizm JP". Nic zatem dziwnego że w tymże nieszczęsnym owcom do wierzenia podano m.in. taki passus:
"2358 Znaczna liczba mężczyzn i kobiet przejawia głęboko osadzone skłonności homoseksualne. Osoby takie nie wybierają swej kondycji homoseksualnej; . (...) Powinno się unikać wobec nich …More
JE Krzysztof Masonowicz Schoenborn to znana postać posoborowej sceny. M.in. sekretarz komisji redagującej "katechizm JP". Nic zatem dziwnego że w tymże nieszczęsnym owcom do wierzenia podano m.in. taki passus:
"2358 Znaczna liczba mężczyzn i kobiet przejawia głęboko osadzone skłonności homoseksualne. Osoby takie nie wybierają swej kondycji homoseksualnej; . (...) Powinno się unikać wobec nich jakichkolwiek oznak niesłusznej dyskryminacji." (przekreślony tekst oryginalny, zmieniony w roku 1998 tj. 6 lat po opublikowaniu katechizmu).
V.R.S.
@weronika
Masonowicz, bo to syn b.znanego masona.
starski
Nowym "kościołem" watykańskim jest kowid, braterstwo, ekologizm i lg-ss. Dla niepoprawnych nie ma miejsca.
starski
Byłem na mszy, tym razem nowoczesnej. Oprócz normalnych atrakcji jak gitarra, faceci w klapkach, laski z gołymi brzuchami i ludzie przychodzący 10min po rozpoczęciu, zauważyłem że pewien procent ludzi był BEZ MASEK. Co to się porobiło... Stracili wiarę?
Andreios
A co taki lub taka albo takie Elkam, biedna istoto wiesz o biskupie Schneider,którego ja znam osobiście ???? Weź różaniec do ręki,zamknij się na cztery spusty przed covidem,którego tak panicznie i histerycznie właściwie już schizofrenicznie się boisz i pomódl się za tego męża bożego jakim jest ten biskup.I zamilcz.....najlepiej milcz w pokorze.....
marekbogdan shares this
1124
jac05
U progu, gdy skończą się najboleśniejsze w dziejach ludzkości przemiany, bo poszła za naukami i wiedzą szatana, stoi już odnowiony Kościół, bez tradycji, bez ciężkiej teologii, dogmatów, grubych katechizmów, dziesiątków ton twórczości kapłanów naukowców, bez tego całego rozpraszającego przepychu bogactwa wnętrz, bez bogactwa szat, przedmiotów, pieniędzy, bez zbędnych rytuałów, celebracji, …More
U progu, gdy skończą się najboleśniejsze w dziejach ludzkości przemiany, bo poszła za naukami i wiedzą szatana, stoi już odnowiony Kościół, bez tradycji, bez ciężkiej teologii, dogmatów, grubych katechizmów, dziesiątków ton twórczości kapłanów naukowców, bez tego całego rozpraszającego przepychu bogactwa wnętrz, bez bogactwa szat, przedmiotów, pieniędzy, bez zbędnych rytuałów, celebracji, Kościół oparty o proste zasady Ewangeliczne. Nieliczni wejdą do tego Kościoła a przejście do niego będzie jak długie przejście w bardzo ciasnej, nierównej skalnej ścianie pełnej kolców ostrych jak zęby rekina. To będzie przejście w bólu jakiego doznaje rodząca kobieta. Panie Jezu przyjdź !
Brygada Świętokrzyska NSZ
PO TAKICH REAKCJACH POWINNI SIE BUDZIĆ POZOSTALI BISKUPI KATOLICCY , KTÓRZY IDĄ W JEDNYM SZYKU Z POSOBOROWYMI FARYZEUSZAMI -WILKAMI W OWCZYCH SKÓRACH I PRZYSTĄPIĆ DO TRADYCJI ZE MSZAMI ŚWIETYMI W RYCIE RZYMSKIM , BO TYLKO TUTAJ POZOSTAŁ PRAWDZIWY KK-cki CHRYSTUSOWY I PIOTROWY .