Edward7
75.5K

Ludobójstwo przez zastrzyk

„Nieżyjący już dr Vladimir Zelenko w Nowym Jorku mówił o ludobójstwie na początku 2021 roku i błagał swoich kolegów rabinów z Jerozolimy , których leczył protokołem Raoulta dodając cynk, aby powiedzieli Izraelczykom, aby nie brali zastrzyków, błagał rodziców, aby nie dawali swoim dzieciom zastrzyków. Powtórzy to kilka dni przed śmiercią”.

Od komór gazowych nazistowskich Niemiec do ludobójstwa przez wstrzykiwanie mRNA

Naziści wymordowali w swoich obozach koncentracyjnych miliony ludzi. Od początku 2020 r. inni naziści nie tylko wirtualnej IV Rzeszy i jej NATO, ukryci i przebrani za zbawicieli, źle traktują Zachód. Mówią, że ludzie muszą zrozumieć, że to dla „ich zdrowia”, dla „waszego zdrowia” wstrzykują wam tyle miłości… produkty, które tak naprawdę zastępują stare komory gazowe. To jest główna intencja. Nie będziemy tu mówić o innych intencjach totalitarnych. Ich hasłem będzie i nadal jest: „wszyscy zaszczepieni, wszyscy chronieni”, choć hasło to straciło już swoją ważność; hasło powtórzone przez pope Franciszka „szczepcie się wszyscy dla miłość! Jeśli chodzi o numer 14 z Tybetu, jest on również propagandystą zastrzyków.

To hasło „Wszyscy zaszczepieni, wszyscy chronieni” zastąpi zbawienny i sanitarny prysznic obiecany tym, którzy weszli do komór gazowych, ale nigdy nie wyszli śpiewając stojąc na dwóch nogach. Dopiero po zakończeniu II wojny światowej oszołomiony i przerażony naród niemiecki dowiedział się o okropnościach popełnionych przez ich własnych przywódców III Rzeszy. Wtedy z prochów wszystkich zaginionych nieszczęśników narodzi się kolejne hasło: „NIGDY WIĘCEJ”. Oczywiste jest, że jest to ten dzień „znowu tutaj i zawsze to samo”, ale w sposób niespotykany dotąd.

Następujące dwa dobrze znane przypomnienia zasługują na swoje miejsce i posłużą jako wprowadzenie: Aleksander Sołżenicyn: „Wiemy, że kłamią, oni wiedzą, że kłamią, oni też wiedzą, że my wiemy, że oni kłamią, wiemy też, że oni wiedzą, że wiemy, że kłamią… i że mogą dalej kłamać”.

Tradycyjna Medycyna Chińska mówi: „Zło zewnętrzne ujawnia wewnętrzną słabość, wewnętrzna słabość WZYWA do zewnętrznego zła”. Te dwie uwagi, bogate zarówno w psychologiczne, jak i metafizyczne znaczenie, mówią, przez co przechodzimy dla tych, którzy wciąż mają oczy do patrzenia. Pamiętajmy, że w ciągu ostatnich dwóch lat wszystko zostało już powiedziane i rozpowszechnione na poziomie biologicznym i psychologicznym skutków zastrzyków przez wybitnych uczonych, badaczy i lekarzy szanujących etykę lekarską.

Następujący punkt jest nowy i zasługuje na uwagę:

Na początku sierpnia 2022 r. „niezależna” grupa 60 niemieckich lekarzy, biologów i naukowców wspierana przez inne międzynarodowe grupy badawcze właśnie wykazała, że wszystkie bez wyjątku iniekcje z różnych laboratoriów zajmujących się iniekcjami zawierają metaliczne nanocząsteczki. Wiadomo, że wszystkie te metaliczne cząsteczki są niebezpieczne dla organizmu, a niektóre z nich mogą również pełnić rolę nadprzewodników (np. grafen) dla fal elektromagnetycznych. Wszystkie te próbki zostały przeanalizowane przy użyciu najnowocześniejszych medycznych i fizycznych metod pomiarowych. Oprócz „tlenku grafenu”, o którym już wspomnieliśmy, odkryli metale alkaliczne, w tym „cez”, metale ziem alkalicznych, w tym „bar”, tak zwane metale przejściowe, w tym „kobalt, żelazo, chrom, tytan”, bardzo poszukiwane metale ziem rzadkich, w tym „cer, gadolin”, grupa obejmująca „tlenek glinu”, grupa obejmująca „węgiel-krzem » … metale z tych rzadkich metali uziemienia, które są używane do produkcji komponentów elektronicznych i chipów komputerowych, z których Tajwan jest w 60% producentem nr 1 na świecie. Badacze ci nie rozumieją jeszcze w pełni, dlaczego wszystkie te wyróżnione składniki, które nie mają miejsca w szczepionce, znajdują się w tych zastrzykach. (Pamiętaj, że aluminium jest odpowiedzialne za wiele autyzmów). Właśnie złożyli wyniki swoich niepodważalnych odkryć na biurku niemieckiego rządu. Ich praca uzupełnia poprzednie prace wielu badaczy, je potwierdzić i wzmocnić. Co stanie się z ich zeznaniami?

Oto kilka najistotniejszych punktów wcześniej wymienionych faktów, które wyraźnie pokazują, że te fakty są niezbitymi dowodami:

1. Henry Kissinger urodzony 27 maja 1923 r.; ma 99 lat. Niemiecki Żyd, prawdziwe nazwisko Heinz Alfred Kissinger, bardzo interesująca jest lektura jego biografii, która ukazuje dwuznaczność i przewrotność tej postaci. Będzie i nadal jest szarą eminencją amerykańskich prezydentów przez ponad 60 lat… Oto fragment jego przemówienia na radzie eugenicznej WHO 25 lutego 2009 r.:

„Kiedy stado zaakceptuje obowiązkowe szczepienia, gra się kończy. Przyjmą każde przymusowe oddawanie krwi lub organów „dla wyższego dobra”. Możemy genetycznie modyfikować dzieci i sterylizować je „dla większego dobra”. Kontroluj umysły owiec, a kontrolujesz stado. Twórcy szczepionek są gotowi zarobić miliardy. I wielu z was na tej sali to inwestorzy. To wielka wygrana! Zlikwidujemy stado, a stado płaci nam za usługi eksterminacyjne”.

2. Jacques Attaliw 1981 roku w czasopiśmie „przyszłość życia”: „Nie będziemy w stanie zdać testów na inteligencję milionom ludzi, możesz sobie wyobrazić! Znajdziemy coś lub spowodujemy, pandemię, która uderza w określonych ludzi, prawdziwy kryzys gospodarczy lub nie, wirus, który dotknie starych lub grubych, nie ma znaczenia, słabi mu ulegną, bojaźliwi i głupi w to uwierzy i poprosi o leczenie. Zadbamy o zaplanowanie leczenia, które będzie rozwiązaniem. Selekcja idiotów dokona się więc sama: oni sami pójdą do rzeźni”. Jacques Attali zrobi to ponownie w 2009 r., twierdząc, że nastąpi pandemia wirusowa, która posłuży do ustanowienia światowego rządu i światowej policji.

Sarkozy'ego, kilka lat temu, podczas przemówienia: „Utworzymy rząd światowy i nikt, dobrze słyszysz, dobrze mówię, nikt nie będzie mógł nam w tym przeszkodzić”.

3. Klaus Schwab , urodzony 30 marca 1938 r., szwajcarsko-niemiecki. Będzie postępował zgodnie z naukami Henriego Kissingera i zostanie jego uczniem. Około 1972 roku założył Światowe Forum Ekonomiczne, FEM i założył swoje szkolenie: „Młody-globalny-lider”. Chodzi zwłaszcza o szkolenie młodych polityków w jej jednostronnej globalistycznej ideologii. Jean - Pierre Raffarin , Edouard Philippe , Olivier Véran i jego zastępca Emmanuel Macron oraz wielu innych we Francji przeszło ten 8-tygodniowy kurs i „ukończyło”.

Nie zapominajmy, że na początku 2022 roku Klaus Schwab powie podczas forum, przed Emmanuelem Macronem: „Dziękuję Emmanuelowi Macronowi za jego pracę, on jest dla Europy „Mesjaszem”. Tak, przeczytałeś to, co właśnie zostało powiedziane!! .

Dowody poważnych skutków ubocznych pojawiają się wszędzie, a media nadal je tuszują.

Jeśli ludzie dostaną "COVID Long" po wstrzyknięciu, czym jest COVID Long? Jest to nieustanne i obezwładniające zmęczenie, którego niektórzy doświadczają od lipca 2020 r. po pierwszych zastrzykach i które uniemożliwia tym osobom normalne życie, a nawet pracę lub samodzielność. Ich naturalny układ odpornościowy jest bardzo zaburzony lub prawie zniszczony. W większości nie są w stanie podjąć wysiłku fizycznego jak wcześniej, w szczególności z powodu mikrozakrzepów, które wyścielają śródbłonek naczyniowy. W USA jest ich obecnie od 15 do 20 milionów (tak, powiedzieliśmy „milion”), w Brazylii: 13 milionów. To są oficjalne liczby. Dotyczy to wszystkich krajów europejskich i zachodnich. Liczby we Francji są ukryte. Kraje o niewielkiej lub bardzo małej liczbie szczepień, takie jak Afryka, nie są dotknięte tym zjawiskiem. Nie będziemy rozmawiać o innych i różnych skutkach ubocznych, które każdy powinien już znać.

Konkluzja :

Spisek nie jest po stronie ludzi, poza tym, żeby brać w nim udział nie tylko ze strachu, ale niestety i świadomie, jak kolaborant z lat 39-45. Nic nowego. Profesor Perronne mówił w 2020 roku o trwającym ludobójstwie. Miał dużo kłopotów. Nieżyjący już dr Vladimir Zelenko w Nowym Jorku mówił o ludobójstwie na początku 2021 roku i błagał swoich kolegów rabinów z Jerozolimy, których leczył protokołem Raoulta dodając cynk, aby powiedzieli Izraelczykom, aby nie otrzymywali zastrzyków,błagał rodziców, aby nie dawali swoim dzieciom zastrzyków. Powtórzy to kilka dni przed śmiercią. Wielu innych mówi również o trwającym ludobójstwie…

Génocide par injections / Genocidio por inyección
Marioil.1986 shares this
1636
Francio53
Moja mama będąc podczas wojny na robotach przymusowych też była zmuszana przez szwabów do przyjęcia eksperymentalnego zastrzyku. Udało jej się uciec ale do kończ życia odczuwała to na zdrowiu. Teraz taki los (a może jeszcze gorszy) fundują nam rzekomo nasi rządzący. Do kogo więc można porównać "naszych" rządzących po 1989 roku? Dlaczego naród dał się tak oszwabić?
Magdalena M.S. shares this
1675
Mark Nemo
W artykule mówi się o nazistach z IV Rzeszy. Tak, naziści z przeszłości wymordowali gazem miliony, ci futurystyczni mają w planie pozbyć się miliardów ludzi. Dodajmy może jeszcze, że ci obecni są prawie wszyscy pochodzenia żydowskiego. Może gdyby udał się w 100% ten dawny Armagedon, nie mielibyśmy dziś obecnego?
megur shares this
11
Lukasz Lukasz Lukasz shares this
538
Zygmunt Bronislaw Polatynski shares this
739
Magdalena Zacharek. shares this
706
sługa Boży shares this
886
demony szaleją - czują swój bliski koniec