CÓRKA MARYI
1601

JEZUS: Antychryst będzie twierdził, że jest Mną, Jezusem Chrystusem

KSIĘGA PRAWDY niedziela, 12 sierpnia 2012 roku, godz. 18.00 Moja szczerze umiłowana córko, wiedz, że tak jak Ja cię pouczam, jak przygotować ludzkość do zbawienia, które prawowicie się jej należy, …More
KSIĘGA PRAWDY
niedziela, 12 sierpnia 2012 roku, godz. 18.00
Moja szczerze umiłowana córko, wiedz, że tak jak Ja cię pouczam, jak przygotować ludzkość do zbawienia, które prawowicie się jej należy, tak też zły przygotowuje dusze.
Przygotowuje fałszywych proroków, aby zwieść dzieci Boże, tak żeby przyjęły antychrysta jako swojego Jezusa. Tę niegodziwość trudno jest ci pojąć, ale z Darem czytania dusz, który ci dałem, będziesz natychmiast wiedziała, którzy są tymi fałszywymi prorokami.
Zawsze będzie obierał ciebie za cel, Moja córko, w najbardziej podstępny sposób, bo ty będziesz ich przeciwnikiem numer jeden. Ale ich kłamstwa, tak sformułowane, że będą się wydawały jakby świętymi Słowami Boga, będą skrywać największe kłamstwo ze wszystkich.
Ogłoszą, że fałszywy prorok* będzie prawdziwym papieżem. Ogłoszą, z początku subtelnie, że antychryst będzie Chrystusem Królem. Kiedy zwiodą biedne dusze, że ich orędzia pochodzą od Boga, takie dusze dalej nic nie będą rozumieć.
Muszę ostrzec wszystkie …More
CÓRKA MARYI
JEZUS: Muszę ostrzec wszystkie dzieci Boże. Nigdy nie przyjdę w ciele po raz drugi. Nie pojawię się w świecie jako przywódca. Ani nie będę tym razem dokonywał cudów, aby wam udowodnić, Kim jestem, innych niż cud Ostrzeżenia i cud na niebie, który będzie widoczny jakiś czas po tym, jak nastąpi Ostrzeżenie.