Clicks143
dyk
Kázeň o poslušnosti. Moja poznámka. Existuje tzv. dialogická poslušnosť, kde človek , keď sa mu zdá príkaz nesprávny z nejakého dôvodu, tak si to môže, alebo aj musí vykonzultovať s prikazujúcim. …More
Kázeň o poslušnosti.

Moja poznámka.

Existuje tzv. dialogická poslušnosť, kde človek , keď sa mu zdá príkaz nesprávny z nejakého dôvodu, tak si to môže, alebo aj musí vykonzultovať s prikazujúcim.
Žiadný biskup, a myslím ani Pápež, a už vôbec nie vláda, parlament, alebo aj ten porantaný ancikrist, ktorý má vystúpiť plný falošných zázrakov, nemá právo niekoho nútiť sa očkovať. Vlastne ani sa k tomu nemajú čo vyjadrovať. Očkovanie je každého súkromná vec a predstavených do toho nič nie je. Hlavne, keď tie očkovacie látky neprebehli normálnym vývojovím procesom, ktorý je aj desať rokov a viac. Je to naozaj neopodstatnený zásah do súkromia a svedomia a biskup na to nedostal právo . Nikto z nás nie je jeho otrokom, ale v Cirkvi sme si všetci rovný , len od Boha sme dostali každý inú úlohu, ale cieľ máme ten istý - osobné posvätenie a spása.
Masáž, ktorá je okolo očkovania je dosť podozrivá a preto každý má pravo počkať a zistiť, ako sa prejaví očkovanie u už zaočkovaných o päť, pätnásť rokov. Hovoria, že coronu tu budeme mať stále, ale život a zdravie každého človeka je iba jeden.
Biskupi s nami o týchto veciach evidentne ani nechcú viesť dialóg, ale je treba si uvedomiť, že či naozaj dobro prevyšuje nad zlom, ktoré sa dá s takto narýchlo uvarenými a totálne nevyskušanými vakcínami dosiahnúť.
Niekedy je zlo iba jedno a výhod je kvantúm, ale keď to zlo je smrť z vakcín, alebo celoživotný postih, tak výhod môžem mať napísaných aj tisíc strán A4, ale... no uznajte :)