Clicks1.6K

Švédska cirkev vyhlásila Gretu za nástupcu Ježiša Krista. John Lennon povedal, že Beatles bol slávnejší než samotný Ježiš Kristus a následne čelil šiestim výstrelom..

Švédska cirkev vyhlásila Gretu za nástupcu Ježiša Krista. John Lennon povedal, že Beatles bol slávnejší než samotný Ježiš Kristus a následne čelil šiestim výstrelom.. Švédsko sa stále viac obyvateľov…More
Švédska cirkev vyhlásila Gretu za nástupcu Ježiša Krista. John Lennon povedal, že Beatles bol slávnejší než samotný Ježiš Kristus a následne čelil šiestim výstrelom..
Švédsko sa stále viac obyvateľov hlási k ateizmu. Cirkvi vo Švédsku sa preto navzájom tromfujú v „liberálnosti a sekularizmu“ a hľadajú nové polia činnosti, aby si udržali veriacich.

Niektorí zástupcovia cirkvi dokonca vyhlásili Gretu Thunbergovou za nástupcu Ježiša Krista.
Švédsko sa stalo podivnou krajinou: rušenie peňazí, hromadná migrácia, kultúrne sebapopieranie, celková rovnosť pohlaví – a Greta Thunbergová.

Krajina sa stále viac posúva k ateizmu. Cirkvi sú prázdne. Stále viac Švédov sa dištancuje od náboženstva. Cirkvi sa tak predbiehajú v „liberálnosti a sekularizme“, aby kráčali s dobou. Pred niekoľkými mesiacmi, niektorí zástupcovia cirkvi Gretu Thunbergovu s jej klimatickým posolstvom označili ako nasledovníčku Ježiša Krista.

„Oznámenie! Ježiš Nazaretský, Greta Thunbergová, „vlani v decembri tweetoval kostol v Limhamn.

A práve pred niekoľkými dňami kostol v Malmö vyhlásil, že chce, aby zazneli zvony pre podporu demonštrácie na podporu klímu.

Švédska protestantská cirkev chce pre klímu urobiť viac. Keď Amazónia horí, musíte stáť spolu a bojovať, hovorí.
Kresťanských hodnôt a predovšetkým kresťanských tradícií vo švédskej cirkvi nie je veľa.

alianciazanedelu.sk/archiv/4379
Segal likes this.
Segal
Kalisráte, musíš pořád demonstrovat, že to nemáš v hlavě v pořádku? Zajímavý článek pohaníš a pak přihodíš okurkově-sezónní hámotinu? 🤡💩
VELMI PROSÍM nepřebírejme kraviny či Gretokraviny a psycho hlody nad kterými mudrují pak další... Je to informační smetí. Lidé prostě blbnou a nemusíme vědět o každé blbosti, i když svět si to nějak žádá, že? :)) Jedna k dobru - pán se před tím modlil vydatně, ale příroda a bratříčci krokodýli to asi neakceptovali: www.novinky.cz/…/pastor-predvade…
Joske likes this.
Ak je to pravda, tak je otázka ktorá švedska cirkev.
Caesar
No predsa ta luteránska lzicirkev.