01:36:28
m.rekinek
4468
Ks Tadeusz Kiersztyn o wiernym słudze Jezusa Króla. Śmierć tego właśnie księdza jest kolejną nagłą śmiercią i należy on do tej grupy kapłanów Kościoła Katolickiego w Polsce, w okresie i po II Wojnie …More
Ks Tadeusz Kiersztyn o wiernym słudze Jezusa Króla.

Śmierć tego właśnie księdza jest kolejną nagłą śmiercią i należy on do tej grupy kapłanów Kościoła Katolickiego w Polsce, w okresie i po II Wojnie Światowej, po ks. Popiełuszce i innych, których nagła i tajemnicza śmierć do dnia dzisiejszego nie została wyjaśniona.
Jeżeli śmierć ta jest zbrodnią, to ks. Tadeusz jest już zbawiony, jako ten, który oddał życie za Chrystusa.
I tu nasuwa się proste pytanie, jeśli to było morderstwo :
Komu naraził się aż tak bardzo ks. Tadeusz Kiersztyn, że musiał zginąć?
Zastanówmy się nad jego słowami w opracowaniu: „Czas prawdy!”:
…„Liberalizm jest nie tylko absolutnym buntem wobec Boga, wobec Jego władzy i wobec Jego praw, które są obiektywne, sprawiedliwe i niezmienne, ale jest najbardziej wyrafinowanym z dotychczasowych - totalitaryzmem, niosącym ludzkości niewyobrażalną w skutkach niewolę fizyczną i duchową. Trzeba przy tym pamiętać, że jego piewcy, podobnie jak antyczne Syreny, przemawiają językiem zdolnym uwieść masy ludzkie, bo strojnym w piękne hasła i piękne obietnice”….
Ksiądz Tadeusz Kiersztyn zalecał, aby dokonać Aktu Intronizacji Jezusa na Króla Polski.
Czy to przesłanie komuś przeszkadzało?
Czy samochód stał się narzędziem mordu?
Trudno przypuszczać, że to był wypadek.
Ks. Kiersztyn wyrażał się jasno:
„Zdajecie sobie sprawę w jakim my żyjemy teraz świecie, w jakiej cywilizacji. Bo panowanie szatana, tak samo jak panowanie Boga, jest panowaniem duchowym, ale sprawowanym poprzez ludzi. I panowanie szatana dokonuje się dzisiaj w świecie poprzez ludzi – poprzez partie, poprzez struktury żydomasońskie, poprzez różne organizacje, które są lucyferyczne – nie tylko realizując idee, ale i uprawiając kult religijny (…)
Opublikowany 4 sie 2018 Jezus Król Polski

www.youtube.com/watch
Allegro
piękny materiał, który obejrzeć powinni wszyscy prawowitej wiary i świadomości, polscy katolicy ✍️ 👌 👌
Anna Kuraś
To, co się wydarzyło w 2012 roku nie było zamachem. To był nieszczęśliwy wypadek. Wiem bo byłam współpasażerem i świadkiem tego zdarzenia.
stanislawp
dedykuję Nic dwa razy się nie zdarza (Łucja Prus)
ps
nic nie dzieje się bez przypadek