Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks459

Zachráňme Caroline Farrow pred väzením

Zachráňme Caroline Farrow pred väzením

rip_sloboda_prejavu.jpg

0100.000

99.993

99.993 ľudí už podpísalo. Pomôž nám dosiahnuť 100.000 podpisov.


CitizenGO · 07/10/2019

PETICIA
www.citizengo.org/…/174137-zachranm…


Riaditeľka kampane CitizenGO pre Veľkú Britániu a Írsko, Caroline Farrow, sa môže ocitnúť vo väzení len pre to, že povedala pravdu o biologickej realite muža a ženy!

Táto smutná sága sa ťahá už od marca tohto roku, kedy Caroline vyšetrovala polícia po tom, čo opísala operáciu "zmeny pohlavia" 16-ročného chlapca, ako „kastráciu“, „mrzačenie“ a „formu zneužívania detí“.

Po mediálnom odpore sa Susie Green, riaditeľka transgender lobby skupiny Mermaids (Morské panny), rozhodne obvinenie stiahnuť. No tam, kde Susan Green prestala, pokračuje Stephanie Hayden - transgenderová osoba, narodená ako Anthony George Steven Halliday (t.j. biologický muž) s cieľom Caroline potrestať.

Hayden nie je žiadne neviniatko. Má záznam v registri trestov za:

násilné výtržnosti s golfovou palicou,
niekoľko trestných činov nečestnosti a podvodov a
sexuálne útoky.

Hayden začne Caroline neúprosne obťažovať a napádať na sociálnych sieťach, útočiť na jej katolícku vieru a vyhrážať sa jej, že si príde "zahrať golf" ku nej domov.

Caroline je matkou piatich malých detí a keďže niektoré výhražky aktivisti aj uskutočnili, verejne ich vyzýva, aby ju a jej rodinu nechali na pokoji.

Stane sa však pravý opak. Hayden osobne doručuje predvolanie na súd Caroline priamo domov.

Caroline má na prípravu pred pojednávaním len 2 dni a sudca ju v rýchlom, ale krátkom procese uznáva vinnou z obťažovania. Dôvod? Podľa súdu hovoriť o transgenderovej osobe ako o biologickom mužovi je vraj obťažovanie.

Žaloba dosiahla svoje: Caroline dostáva súdny zákaz spomínať dotknutú osobu vo verejnej komunikácii, a najmä nie v mužskom rode.

To však nie je všetko. Hayden v súčasnosti žaluje Caroline aj za pohŕdanie súdom, pretože tvrdí, že tento súdny zákaz už porušila.

Caroline totiž po vydaní zákazu na Twitteri zverejnila niekoľko všeobecných komentárov, bez akejkoľvek spojitosti s konkrétnou osobu, no Hayden tieto komentáre vzťahuje na seba. Caroline hrozí pokuta 100 000 britských libier a väzenie!

Hayden neatakuje len Caroline Farrow, v súčasnosti Hayden z podobných dôvodov prenasleduje aj ďalšiu matku Kate Scottow, a dve ženy so zdravotným postihnutím: Helenu Wojtczak a Dr. Louise Moody. Po tom, čo Hayden obvinil Kate Scottow z misgenderingu, Kate zatkli priamo pred očami jej malých detí (1,5 a 10 rokov) traja policajti a zadržiavali ju viac ako 11 hodín.

Podpíšte túto petíciu, v ktorej žiadame generálneho prokurátora, aby zasiahol v prípade Caroline Farrow a ďalších žien, ktoré Stephanie Hayden prenasleduje.

Ľudia by nemali byť ťahaní pred súd a sedieť vo väzení len pre to, že poukazujú na holé fakty.

Referencie:

www.peaktrans.org/blog-hayden-vs-…

www.thepostmillennial.com/british-womans-…
Dnes súdili Caroline Farrow
Mates5485 likes this.