Clicks720

FILM: CRISIS - opiody v suvislosti s vakcínami

freefilm.to/film/crisis

Film nevyobrazuje skutočné udalosti, ale je inšpirovaný skutočnými udalosťami, o ktorých sa zmieňuje, keď poukazuje na farmaceutický priemysel ako profituje na predaji opiodov (tabletky proti bolestiam), avšak s nežiadúcimi účinkami, ktoré privádzajú k úmrtiam.

1:52 min.
"...nové opiody, prichádzajú nestále na trh a potom do ulíc.
Viac ako 100 000 ľudí ročne zomrie na predávkovanie opiodmi a toto číslo narastá každý rok o 20%.
Opiody zabili za posledné 2 roky viac američanov ako ich zahynulo vo vojne vo Vietname."


Pri užívaní opiodov neide len o predávkovanie ako keď niekto chce úmyselne spáchať samovraždu, ale predovšetkým o závislosť na opiódach resp. na pôžitku - ako je to v prípade omámnych látok - po ktorých dochádza k závislosti a následnemu nekontrolovatelnému úžívaniu. Preto dochádza k predávkovaniu a tak aj k úmrtiu.

Film zároveň poukazuje na podobný problém s vakcínami proti koronavírusu, pri ktorých farmaceutický priemysel zarába na vakcínach, ktoré so sebou prinášajú nežiadúce účinky až úmrtia.

Veľmi dobre je vo filme vyobrazené, ako výrobca týchto opiodov prišiel k záveru, že sú nebezpečné a napriek tomu jeho univerzita ako aj finančný donor z farmaceutického priemyslu chceli jeho suhlas k výrobe.

Pripomína to výrobcu vakcíny Pfizer, ktorý varoval verejnosť pred nebezpečenstvom tejto vakcíny:

Záhadne-zmizeni-byvaleho-viceprezidenta-a-sefa-biologickeho-vyzkumu-pfizeru-ktery-v-prosinci-varoval-pred-mrna-vakcinami-zpusobujicimi-zenskou-neplodnost-vyvolava-velke-znepokojeni-ve-vedecke-obci/