Stało się. Bariera przełamana. W Polsce więcej zakażonych wśród w pełni zaszczepionych, niż wśród niezaszczepionych w tygodniu od 4 do 10 stycznia 2022 r.

Od 4 do 10 stycznia w Polsce więcej zakażeń koronawirusem było wśród w pełni zaszczepionych niż wśród niezaszczepionych. Takie dane podaje główna Baza Analiz Systemowych i Wdrożeniowych Ministerstwa Zdrowia.
Najnowsze dane, z którymi każdy może się zapoznać na specjalnej podstronie Ministerstwa Zdrowia, obejmują dzień 10 stycznia włącznie.
Porównując ostatni zaraportowany tydzień od 4 do 10 stycznia z poprzednim tygodniem (od 28 grudnia 2021 do 3 stycznia 2022) widzimy, że po raz pierwszy liczba zakażonych wśród w pełni zaszczepionych jest wyższa od liczby zakażonych wśród niezaszczepionych.
Pojawiły się pierwsze sugestie, że rezygnacja 13 z 17 członków Rady Medycznej nie była motywowana tym, co oficjalnie napisali…
O sprawie pierwszy poinformował na Twitterze Jerzy Wasiukeiwicz.
Pergamin Szlachetny Pergaminowy
zyd podstawiony
Quas Primas
Dr Hałat krótko i na temat w Telewizji Chrystusa Króla. Między innymi o tym, kim jest Niedzielski i o planowanej depopulacji.

ZBRODNIA jeszcze bez kary.-dr Zbigniew Hałat
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
' ....Nie ma takiej prawdy co by na jaw nie wyszła ! "