Clicks59
Chcący

UWAGA PLOTKA! NIE PRZEJMUJ SIĘ OSZCSZERCAMI! UCZCIWOŚĆ KOSZTUJE

NIE PRZEJMUJ SIĘ:) Pan Bóg dał nam nowy dzień!

Nie przejmuj się, gdy ten, co Ci wpierw usta zakneblował i kto Cię skopał rozgłasza z dobrotliwą minką wszem i wobec oszczerstwa, że to Ty go pobiłeś i że to ty go prześladujesz. Nie przejmuj się, gdy nawet porządni ludzie mu wierzą. Taka jest cena uczciwości!

Dlaczego ludzie wierzą Potężniejszym i Silniejszym, którzy mają Wielkie Media, mają liczebną przewagę by kneblować usta mniejszym, a jednocześnie żalić się, to to ci mniejsi ich tak strasznie prześladują? Nie mogę pojąć że ludzie tak łatwo wierzą katowi, który przedstawia ofiarę jako kata.Wg obecnej Potężniejszej i Silniejszej Władzy(udającej wciąż tą prześladowaną, a jednocześnie oskarżającej obłudnie o krytykanctwo tych, których zagłusza i wciąż krytykuje) Bosak i Konfederacja sprzyjają PO. Serio? Dziwne, że telewizja za czasów PO ich zwalczała równie zajadłe co obecnie.

Gdy widzę, że skłócone dotąd Partie i Media nagle zgodnie kogoś przemilczają, oczerniają, wyszydzają, a potem znowu zagłuszają, by nie mógł się obronić, to zaczynam podejrzewać, że ten ktoś ma rację. Tym razem Konfederację...

UWAGA PLOTKA! UWAŻAJ NA OSZUSTÓW posługujących się pobożnymi hasłami! Posłuchaj playlisty i przeczytaj tych kilka słów: www.youtube.com/watch

"Garstkę prawych ludzi obrzuca siębłotem - ich odwagę nazywa podburzaniem, ich prawość - faryzeizmem, ich samodzielność - samowolą, ich szlachetność - wyniosłością(...)"
Dietrich Bonhoeffer, stracony w kwietniu 1945 roku we Flossenburgu, za udział w spisku przeciw Hitlerowi, teolog chrześcijański.

Gdy byłem dzieckiem dziwiło mnie, że dorośli wierzą bardziej tym co mają na tyle cwaniactwa, by kogoś zbić i wtedy, gdy pobity leży, lecieć szybko na skargę i bezczelnie łgać, że to ofiara jest winowajcą. Tak samo robią silniejsze media i Partie. Mają na tyle podłości i siły, by udawać prześladowanych. A ofiary - nie zdążą jeszcze się otrząsnąć, a już są okrzyknięte przez tłum winowajcami. Taka przewrotność.
Teraz już mnie to nie dziwi... Teraz mnie to przeraża. Dorośli tą podłość zaczęli nazywać zaradnością...
PLOTKA PUSZCZANA przez WŁADZĘ, która dysponuje największymi mediami opłacanymi pod przymusem z Twoich pieniędzy(zwanych podatkami) brzmi tak!: "Konfederacja/Bosak dzieli prawicę i wspiera PO, bo odbiera głosy PiSowi i Dudzie"
JEST NA ODWRÓT, ponieważ

:
1. Mówiłem już pół roku temu, że PO będzie cynicznie udawało przyjaciół Konfederacji, żeby ją osłabić. To jedna z technik manipulacji. PO wie, że wyborcy Konfederacji nie lubią PO jeszcze bardziej niż PiSu. A PiSowi to na rękę i znowu PO i PiS razem koszą nowe Partie. „PiS zarzuca nam współpracę z Platformą, a to PiSowska władza wzięła do prezydium PO czy Lewicę. My działamy jako jedyna niezależna partia. Niezależna od rządu, od pieniędzy budżetowych i dużych mediów. To jest coś co PiS drażni."- Krzysztof Bosak. TVP albo milczy(przy 1 godzinie i 56 minutach poświęconych Dudzie marcu, a 6 minutach poświęconych Bosakowi)a gdy już pokazuje, to cały czas oczernia Konfederację i Bosaka, i jak złodziej, co najgłośniej wrzeszczy "łapaj złodzieja" oskarża ich o... ciągłe krytykanctwo, czyli to, co sam wobec nich cynicznie robi.
#Bosak2020 Więcej o tym aspekcie owej manipulacji niżej w adnotacji.
2. Mamy dwie tury w w. prezydenckich. Jeśli Duda wygra w 1, to Bosak mu głosów nie odbierze, a jeśli nie wygra, to większość wyborców Bosaka zagłosuje na Dudę, o czym świadczy wiele badań i zdrowy rozsądek(wyborcy Bosaka to w dużej mierze z(a)wiedzeni wyborcy Dudy, katolicy, pro-liferzy, walczący aktywnie od lat). Gdyby zaś Bosak nie startował, to mała część wyborców Bosaka zagłosowałaby na Dudę, ale znaczna część nie poszłaby głosować, przez co zyskałaby bardziej POlewica (Biedroń, Hołownia, Kidawa, Kamysz). Mniej kandydatów, więcej procent, przypadnie tym ,co zostaną!
3. Obecnie rządząca formacja nie jest prawicą w czynach, tylko w pięknych deklaracjach(podnosi podatki, zwiększa zadłużenie, by wywoływać u ludzi kłamliwe wrażenie, że im coś daje. A to- programowe oszustwo jest kluczową sprzecznością z prawicowością, czyli de facto prawością, czyli uczciwością definiowaną przez etykę chrześcijańską. Partia rządząca spycha sprawę aborcji od 2007 roku!, ucisza i blokuje tych swoich porządnych posłów, którzy o te sprawy. W PiSie - nie mogą zdziałać nic! ). Oczernia tych, którzy chcą o sprawę nienarodzonych walczyć i uziemia obywatelskie projekty w tej sprawie, bezwstydnie kreując się w TV wobec katolików jako "obrońca życia". Argument, że Konfederacja rozbija prawicę jest więc przewrotny, bo PiS prawicą nie jest.
Ad. 1. "Agenci PO, mający zniszczyć PiS", Tak władza i jej propagandziści mówią o Konfederacji(powtórzmy: jeśli już coś powiedzą, to tylko oszczerczo, bądź prześmiewczo- by później - przewrotnie zarzucać Konfederacji "krytykanctwo" i kreując się na ofiarę tych strasznych "ruskich onuc z Konfederacji". Ta przewrotność jest tak nieprzyzwoita, że aż słów brak. Ciekawe, że Ci z PO - sugerują(np. ustami S. Nitrasa), że mają jakieś układy z Konfederacją tylko tam, gdzie droczĄ się z PiSemi gdzie zobaczyć i puścić to może TVP. Wśród swoich zwolenników działacze Platformy twierdzą, że Konfederacja to taka "mocniejsza, straszniejsza wersja PiSu" faszyści, hitlerowcy, antysemici. I tu już nawalają w Konfederacje zgodnie z PiSem. (o tym już TVP kłamliwie nie wspomni): Mówią, że Konfederacja poparła w jakiejś sprawie POLewicę. A kto wybrał Biejat lewaczkę co chce mordować dzieci? PiS. Jedyna Konfederacja protestowała. I dopiero pod jej naciskiem PiS się wycofał, łamiąc swoją umowę z lewicą? Kto więc miał tą umowę z lewicą? PiS. Kto głosował za Czarzastym na wicemarszałka, a Konfederacji nawet nie wziął pod uwagę zasłaniając się prawem, które zresztą wcale nie zabraniało uwzględnienia Konfederatów?
To jak w końcu?
I jedni i drudzy żerują na tym, że mogą ze sobą zajadle walczyć a przez to dzielą społeczeństwo i na tym budują polityczny kapitał. Konfederacja im psuje całą tą grę we wzajemną wojenkę, która pochłania i skłóca Polaków! Ta gra opiera się na wrażeniu, że liczy się tylko PO i PiS.
Jeszcze raz: PO istnieje dzięki zwalczaniu PiSu, a PiS, dzięki zwalczaniu PO. W interesie jednych i drugich jest budowanie przeświadczenia, że liczą się tylko oni i Ci, którzy z nimi wejdą w koalicję. Dlatego i jedni i drudzy zwalczają Konfederację.
www.money.pl/…/rosyjski-wegiel…

PiS ogłosił sukces, ustawę broniącą dobrego imienia Polski, by w kilka godzin, po naciskach ze strony Izraela się z najważniejszych jej zapisów wycofać. Czyli można szybko przegłosować takie rzeczy, a obrony dzieci nie można. Podałem przykład pokazujący, że oni wprost mówią, że dzieci poczęte z gwałtu nie będą chronić przed zabiciem. Właśnie to mi u Krzysztofa Bosaka i innych Konfederatów imponuje, że mimo iż są atakowani tak podłymi manipulacjami i kłamstwami, to sami nie odpłacają się tym samym. W zamian rzetelnie punktują potrafiąc pochwalić, i PiS i PO i Lewicę jeśli w JAKICHŚ SPRAWACH mają rację,a zganić tam, gdzie się mylą. I przedstawiać własne propozycje, które nie są wyborcza kiełbasą obietnic, na które partie dotąd rządzące się licytują. Konfederacja uczciwie mówi, że nic dać nie może, bo polityk nie dysponuje swoimi pieniędzmi, ale tymi, które wyciągnął z kieszeni zwykłego człowieka! Żeby dać musi wczesniej zabrać, podnieść podatki ukryte we wzrastających cenach produktów, wymyślić podatki nowe, obniżyć wartość pieniądza nieproporcjonalnie do wzrostu płac... Deklaracja Krzysztofa Bosaka, że nie podniesie żadnych podatków, jest może mało porywająca, ale uczciwa! I za to należy mu się szacunek!
Przykre jest to, że ludzie bardziej wierzą oszczercy, który pierwszy leci na skargę by obsmarować swoją konkurencję- biznesową czy polityczną. Oszczerca ma taką metodę, że sam siebie przedstawia jako biedną ofiarę oszczerstw, mimo iż jest większy i silniejszy!
Niestety łatwo kogoś oczernić gołym stwierdzeniem(ruska onuca,sprzyja PO, dzieli prawicę, faszysta, antysemita- zdumiewa, że wszystkie te wzajem wykluczające się oszczerstwa padają w jedną stronę, w nową małą partię;) Ludzie je wolą i w nie wierzą, bo to proste. często są zbyt zmęczeni codzienną pracą, trudami, chorobami, by wgłębiać się w uczciwe uzasadnienia. Stąd zrozumiałe, że łatwiej docierają do nich te proste, chwytliwe hasła. A na to, by te hasła tworzyć mają potężne środki nie Ci mali i słabi, tacy jak Konfederacja(która nawet subwencji jeszcze nie otrzymała , w przeciwieństwie do innych - szczególnie tych POtężnych partii) ale własnie te wielkie siły -POPiSLDPSL. To Ci Wielcy, to te Stare Partie często obracają kota ogonem wołając "łapaj złodzieja" na tego, kto pierwszy złodzieja przyłapał.
Kłamstwo jest prostsze. Prawda czasem jest trudniejsza do wyjaśnienia, bo człowiek uczciwy, szczególnie w mediach nie ma przygotowanych regułek. Kłamca musi się lepiej przygotować. Musi wsłuchać się w to, co ludzie chcą słyszeć i to im pięknie mówić. A prawda nie zawsze jest tym, co ludzie chcą słyszeć! czasem jest niewygodna, zawiła, niezrozumiała! łatwiej jest człowieka oszukać, niż przekonać go, że został oszukany!
łatwiej jest też zszargać czyjąś opinię oszczerstwem. Trudniej naprawić krzywdę nim wyrządzoną. Plotka rośnie jak na drożdżach, ale ciężko ją wyplenić.
Porównywanie Konfederacji do Starych Partii(POPiSLDPSL), twierdzenie, że "Konfederacja też będzie kradła jak one i to nie ma różnicy" jest o tyle nierzetelne,że SP już rządziły, mają potężne zaplecze finansowe. Konfederacja nie rządziła. Opiera się na oddolnych działaniach ludzi, którzy nie są tak wyrachowanymi graczami, dają się sprowokować. Krzysztof Bosak jeszcze nie miał szans by jakąkolwiek obietnice złamać, a Prezydent Duda miał... i złamał: np. kwota wolna
4. Wytłumaczenie dla postawy PiSu w sprawie aborcji: "na ziemi nie zrobimy Nieba na siłę". Czy to znaczy, że mamy pozwalać na kradzieże i morderstwa i rezygnować z obrony ich ofiar za pomocą prawa? Byłby to absurd! Tak samo absurdem i żałosnym tłumaczeniem władzy jest pozwalanie w imię tego stwierdzenia na mordowanie nienarodzonych! To jest skandal, co oni wygadują, i jak manipulują poczciwymi ludźmi, oczerniając jednocześnie tych, co chcą realnie a nie tylko gębą bronić bezbronnych! Mieli 5 lat i nic nie zrobili! Mieli prezydenta, rząd, sejm i senat i nic! Prezydent nie grzmiał, nie wniósł własnego projektu, a projekt obywatelski spychali do ostatniej chwili i teraz próbują zbierać laury za tych, co o sprawę walczyli, byli karani i prześladowani. To jest kpina, a nie katolicyzm! I jeszce mają czelność tych walczących od lat o sprawę nienarodzonych oczerniać, że to agenci Putina, PO(to w końcu jak?), Austrii, Marsa, Jowisza i czego jeszcze? www.youtube.com/watch

Ci sami co zgadzają się, że "Telewizja Kłamie" bezwiednie powtarzają OSZCZERSTWA tam wygłaszane. Wygłaszane wg zasady Goebbelsa: "kłamstwo powtórzone 100 razy staje się prawdą". Wygłaszane za grubą kasę zabraną ludziom pod przymusem w podatkach. Wymierzone w tych, którzy nawet jeszcez subwencji nie dostali, a działają dzięki DOBROWOLNYM(a nie przymusowym!- jak podatki) wpłatom ich sympatyków. Coż za hipokryzja! Dlatego gdy widzę, że dotąd wielce zwaśnione Partie i TV nagle zgodnie kogoś przemilczają, potem oczerniają, a podem wyśmiewają, to zaczynam podejrzewać, że ten ktoś ma rację. Tym razem Konfederację. #Bosak2020 #NaprzódPolsko