Clicks993

Ztratilo-li Turecko 6.1.2020 jadernou USA ochranu, Rusko ho jaderně dobyje dle proroctví Josifa Vatopedského z Athosu

6.1.2020 Erdogan vyhlásil, že Ankara uzavrie americké vojenské základne Incirlik a Kureggik, ak Washington uloží sankcie za nákup ruských systémov protivzdušnej obrany S-400, ktorý kúpili Turci od Ruska. Toto vyhlásenie Erdogana spôsobilo v USA skutočnú paniku. Bezprostredne po hrozbe zatvorenia, z jednej z leteckých základní Incirlik, kde sa skladujú americké jadrové zbrane, vyletelo najmenej päť dopravných lietadiel. Je možné, že Pentagon dal pokyn na vyvoz zbraní, aby ich v konečnom dôsledku nestratili.
Zdroj: www.netky.sk

To proroctví jsem na Gloria.tv už v minulosti zveřejňoval podrobněji.

6.1.2011 na Tři krále dal milosrdný Bůh poprvé varovné znamení, že přijde světový válečný konflikt. Dal ho skrze kázání papeže Benedikta XVI.: "...pohleďte na znamení 3 králů" a pak na ně navazující pád srdce největšího aktivního kostelního zvonu světa v německé kolínské katedrále na místě, kde jsou umístěny ostatky svatých třech králů-mudrců. Pád srdce zvonu je ze staletých zkušeností Božím znamením blížící se války (nebo podobné tragédie). Pak proběhla válka v Libyi a začala a trvá dodnes válka v Sýrii, kde si světové vojenské mocnosti odzkoušeli techniku svých nejnovějších zbraní - připravili se tak technicky na 3. světovou válku.
Dnes večer slaví v Rusku dle juliánského církevního kalendáře předvečer narození Kristova - Štědrý večer. Pokud se stalo, či stane, že USA odvezli jadernou výzbroj NATO z Turecka, tak Rusku nic nazabrání obsadit pro Rusko strategicky nejdůležitější turecké průplavy Bospor-Dardanelly do Středozemního moře a obsadit Istanbul. Jaderná bomba z Ruska donutí Turecko k bleskurychlé kapitulaci dle proroctví athoského starce Josifa Vatopedského.
Odvoz amerických jaderných zbraní z Turecka by byl pro Rusko největším štědrovečerním dárkem.
Pokud byl USA jaderný arsenál letecky odvezen, pak Turecko provede ve své nafoukanosti další nesmyslnost v okolí průplavů. Dle proroctví z r.1945, které prorokoval Kyriakos TSITSIKAS, Turecko obsadí i zbytek nezávislého Kypru a dle sv. Paisije Athoského obsadí několik maličkých řeckých ostrůvků - tím překročí mořskou hranici Řecka. Dle proroctví Josifa Vatopedského k společnému boji proti Turecku vyzve Rusko členský stát NATO Bulharsko. Ochrání-li Řeky společně Bulharsko (člen NATO) s Ruskem, tak státy NATO nebudou mít povinnost přijít na pomoc Turecku. Dle proroctví sv. Paisije Athoského v 1. poločase této 3. světové války Turecku na pomoc státy NATO opravdu nepřijdou a všichni budou vítězi nad Tureckem - budou se radovat turecké porážce, kapitulaci. Později po roce a půl přijdou, aby Turecko rozparcelovali pro sebe. Pak zahyne třetina Turků a turecká státnost poté zanikne navždy.
Teprve poté se 3. světová válka začne projevovat jako celosvětová tragédie. O prorokovaném 2. poločase 3. světové války jsem na Gloria.tv psal už mnohokrát.
Stylita
Dnes mají oba prezidenti, turecký Erdogan a ruský Putin, osobně otvírat rusko-turecký plynovod TURKSTREAM, který dostane ruský plyn do Řecka a dále.
Turci si od rusů v minulém roce koupili protiraketový systém S 400 navzdory stanovisku USA a NATO.
Tyto dvě věci neukazují na blížící se konflikt Ruska a Turecka.
I smlouva o neútočení a rozdělení Polska mezi Sovětským svazem a hitlerovským Německem…More
Dnes mají oba prezidenti, turecký Erdogan a ruský Putin, osobně otvírat rusko-turecký plynovod TURKSTREAM, který dostane ruský plyn do Řecka a dále.
Turci si od rusů v minulém roce koupili protiraketový systém S 400 navzdory stanovisku USA a NATO.
Tyto dvě věci neukazují na blížící se konflikt Ruska a Turecka.
I smlouva o neútočení a rozdělení Polska mezi Sovětským svazem a hitlerovským Německem se však stala cárem papíru poté, co Hitler zaútočil na Sovětský Svaz.
valent likes this.
Mira393
...............nemá-li Turecko vlastní atomové zbraně....