ČORAZ VIAC VAKCINOVANÝCH ĽUDÍ VYHĽADÁVA LEKÁROV. TÍ ŠŤASTNEJŠÍ, KTORÍ PREŽIJÚ SMRTIACE MRNA INJEKCIE, VÄČŠINOU MAJÚ POSTVAKCINAČNÝ SYNDRÓM SLOVENSKO: Mal som jedného pacienta, ktorý …More
ČORAZ VIAC VAKCINOVANÝCH ĽUDÍ VYHĽADÁVA LEKÁROV. TÍ ŠŤASTNEJŠÍ, KTORÍ PREŽIJÚ SMRTIACE MRNA INJEKCIE, VÄČŠINOU MAJÚ POSTVAKCINAČNÝ SYNDRÓM

SLOVENSKO: Mal som jedného pacienta, ktorý sa dostavil pre psychické problémy po prekonanom COVIDe. Medzi jeho prvými vetami bolo, že trpí postcovidovým syndrómom. Tak som sa ho spýtal, či je očkovaný. Odpoveď ma neprekvapila, 3x zaočkovaný. Posledná dávka ani nie pred mesiacom a 2 týždne predtým ako vyšiel pozitívny na COVID. Tak sa ho pýtam, či to nie je postvakcinačný syndróm? Ostal ticho…

Po čase sa rozhovoril, že aj jeho svokra dostala do mesiaca po očkovaní infarkt a ostala imobilná na posteli.
Dovtedy bola vitálna funkčná žena. Samozrjeme vedľajšie účinky aj keď boli do mesiaca nehlásili. Už len to, že dostal COVID za tak krátky čas po očkovaní svedčí o kvalite tejto „vakcíny“. Vyššiu frekvenciu problémov pozorujem u ľudí najmä po 3. dávke…

A „vďaka“ vojne na Ukrajine v ten najvhodnejší čas pre farma firmy a zločincov ako Gates sa tieto informácie strácajú v mediálnom priestore…

MUDr. Radoslav Čičala

cz24.news/…rna-injekcie-vacsinou-maju-postvakcinacny-syndrom/
Andrea Top
Keď sa ich to priamo netýka, neveria.
Hanka Kraská
4 Family Life Lane

Povedzte WHO, že nikdy nebudete žiť pod ich kontrolou
petícia :
PETITION: Stop Tedros' WHO Pandemic Treaty
Pandemickej zmluve WHO treba vzdorovať pri každej príležitosti, aby sme nepostúpili viac zo svojej suverenity a práv globálnym elitám.
Posledné dva roky boli plné porušovania občianskych práv národnými vládami, no teraz sa Svetová zdravotnícka organizácia snaží privlast…More
4 Family Life Lane

Povedzte WHO, že nikdy nebudete žiť pod ich kontrolou
petícia :
PETITION: Stop Tedros' WHO Pandemic Treaty
Pandemickej zmluve WHO treba vzdorovať pri každej príležitosti, aby sme nepostúpili viac zo svojej suverenity a práv globálnym elitám.
Posledné dva roky boli plné porušovania občianskych práv národnými vládami, no teraz sa Svetová zdravotnícka organizácia snaží privlastniť si tie isté drakonické právomoci na globálnej úrovni.

Očakáva sa, že 194 krajín reprezentujúcich 99 % svetovej populácie podpíše pandemické zmluvy, ktoré umožnia WHO presne diktovať, ako vaša krajina zareaguje na nové prepuknutie choroby, ktorú považujú za pandémiu.

Toto sú neisté časy, v ktorých je potrebné brániť slobodu a sebaurčenie pred tými, ktorí by tvrdo makali za vaše občianske práva.
Kolesá sú už v pohybe, pričom Bidenova administratíva predložila dodatky k Medzinárodným zdravotným predpisom WHO (IHR), ktoré by dali generálnemu riaditeľovi právo vyhlásiť zdravotnú pohotovosť v ktorejkoľvek krajine, a to aj v prípade sporu zo strany príslušnej krajiny.

Tieto zmeny a doplnenia, ktoré budú právne záväzné, ak ich schváli Svetové zdravotnícke zhromaždenie (riadiaci orgán WHO), pripravujú pôdu na schválenie plnohodnotnej zmluvy o pandémii.

Keďže 20 národných lídrov volá po Pandemickej zmluve, musíme sa postaviť proti návratu ku globálnemu blokovaniu, očkovaniu a propagande, predovšetkým zo strany WHO.

Naše právo na sebaurčenie musí byť rešpektované pri všetkých politických rozhodnutiach.

Ďakujeme, že ste podpísali a ZDIEĽALI túto petíciu, aby ste ukázali WHO, že nebudete akceptovať ich uchopenie moci.

S úctou
Tim Jackson a celý tím na LifeSite

PS – KLIKNITE TU, ak chcete podpísať túto petíciu, v ktorej hovoríte generálnemu riaditeľovi WHO, že odmietate jeho pokračujúci pokus kontrolovať politiku verejného zdravia vo vašej krajine. Ďakujem!