uk.news
19

Три мільйони: якби Пелл був простим священиком, він би досі сидів у в'язниці

80-річний кардинал Джордж Пелл повинен був заплатити 3 мільйони австралійських доларів (2,26 мільйони доларів США) за юридичні рахунки, щоб успішно боротися з надуманими звинуваченнями у гомосексуалізмі проти нього.

Як відомий кардинал, Пелл мав багатих прихильників. Якби він був простим священиком, у нього ніколи не було б грошей, щоб довести свою невинність, - хоча австралійське законодавство стверджує, що всіх вважають невинними, поки не буде доведено їх вину.

Пелл все ще має сплатити «значну» суму свого юридичного рахунку, незважаючи на те, що він вийшов на волю більше року тому. Від штату Вікторія він отримав жалюгідні 390 000 доларів США після першого судового розгляду окружного суду. Його юридична команда подала заявку на 800 000 доларів США.

Церква нічого не заплатила за юридичний захист Пелла. Адвокат Пітер Келсо, фахівець у справах про зловживання, сказав Weekend Australian (3 липня), що ця велика сума, витрачена на захист кардинала Пелла, показує, що знаменитості та заможні люди мають більше можливостей боротися з помилковими звинуваченнями.

"Коли у вас є гроші, ви можете дозволити собі повний захист", - сказав він. "Тобто, ви можете дозволити собі не тільки адвокатів, але і їх команду, яка стоїть за ними ... тоді як звичайна людина, яку у чомусь звинувачують, не може собі цього дозволити".

Зображення: George Pell, © Mazur, CC BY-NC-SA, #newsUsjlrnfhao