Clicks814

Porozwalane torby na mieście czyli jak marnują WASZE PIENIĄDZE - mówi Andrzej Pochylski

jamek
Na takie pierdoły są przeznaczane WASZE pieniądze z podatków i z czynszów miejskich w Białymstoku - czyli "pokaz" filmu w przyczepie, którego nikt nie ogląda oraz na torbę kraciak przyczepioną do …More
Na takie pierdoły są przeznaczane WASZE pieniądze z podatków i z czynszów miejskich w Białymstoku - czyli "pokaz" filmu w przyczepie, którego nikt nie ogląda oraz na torbę kraciak przyczepioną do barierki, z niejakiej wystawy "10 Bags / 10 Toreb", której autorem jest Tatiana Fiodorova. Tak się bawi lewactwo za nasze i wasze pieniądze. Te torby tak naprawdę szpecą Białystok. Cała ta "wystawa" to nie jest żadna sztuka ani tym bardziej sztuka nowoczesna. To nie jest sztuka, to nie jest wystawa. To jest lekki sposób lewaków na wyciągnięcie publicznej kasy na swoje dalsze egzystowanie w myśl "żyć i żreć". Te torby po prostu szpecą i zaśmiecają miasto. Nikt tego nie ogląda ani nie podziwia. Jest to zmarnowanie pieniędzy na ten bełkot artystyczny. A niejaka Tatiana Fiodorova, która jest autorką tejże "sztuki" powinna odpowiedzieć karnie za zmarnowanie pieniędzy publicznych (pewnie lekką ręką zgarnęła z 10 tys. złotych) i za zaśmiecanie białostockich ulic i parków. Tak właśnie bawi się lewactwo za WASZE pieniądze.

Całość pewnie kosztowała z 10-15 tys. złotych. Oczywiście WY to tolerujecie jako "sztuka nowoczesna" a lewactwo bawi się za wasze pieniądze, żre, pije i żyje robiąc takie bezsensowne wystawy.
Białystok to najdziwniejsze miejsce w Polsce, ale w innych miastach lewactwo też robi podobne "wystawy" i podobnie marnotrawi pieniądze.

Wystąpił: Andrzej Pochylski
Zdjęcia, montaż: Oskar Wądołowski

www.youtube.com/watch