pl.news
53.4K

Franciszek: "Wolę zrezygnować, zamiast poddać się operacji"

23 maja podczas spotkania z włoskimi biskupami Franciszek rzekomo powiedział, że nie zamierza poddać się operacji w związku ze swoim zwyrodnieniem stawu kolanowego.

Papież tłumaczy się nieprzyjemnymi konsekwencjami znieczulenia, których doznał ostanim razem po operacji jelita grubego. Według dziennikarza Sandro Magistera Franciszek dodał - "Wolę zrezygnować niż poddać się operacji".

Franciszek ma nadzieję, że wyleczy się z bólu kolana i biodra dzięki intensywnym infiltracjom [które raczej nie wystarczą] oraz korzystaniu z wózka inwalidzkiego tak często, jak to możliwe.

Według źródeł II Sismografo bardziej prawdopodobne jest to, że nieprzyjemne skutki (Franciszek: "problem w głowie") były spowodowane silnymi środkami przeciwbólowymi, które podano w ciągu pierwszych 48 godzin po operacji.

Grafika: Vatian Media, #newsVxijybngtz

anetmachnio1979
Kara Boża to toczy ! Nie kłaniał się Bogu katolickiemu ani Królowej Nieba i Ziemi latał po ogrodach watykańskich z kacza MATKA poganska diabeł to niech cierpi aż zmadrzeje ON I POZOSTALI POGANIE NIECH WIEDZA ZE PAN BOG RZADZI KOSCIOLEM A ZŁE MOCE KOSCIOLA NIE PRZEMOGA predzej w proch się rozsypie jak zniszczy Kościół. No tak ,boli go ale przed islamitami ostatnio niemal na oba kolana w tylki …More
Kara Boża to toczy ! Nie kłaniał się Bogu katolickiemu ani Królowej Nieba i Ziemi latał po ogrodach watykańskich z kacza MATKA poganska diabeł to niech cierpi aż zmadrzeje ON I POZOSTALI POGANIE NIECH WIEDZA ZE PAN BOG RZADZI KOSCIOLEM A ZŁE MOCE KOSCIOLA NIE PRZEMOGA predzej w proch się rozsypie jak zniszczy Kościół. No tak ,boli go ale przed islamitami ostatnio niemal na oba kolana w tylki całował żydów i heretyków LGBT może to dlatego tak boli że się przemeczył ?
Quas Primas
Oczywiście, że Franciszek się wyleczy, jak więcej razy będzie przyjmował "belzebubów" i całował ich po butach...
-------------------------------------------------------
"Franciszek ma nadzieję, że wyleczy się z bólu kolana i biodra...."
Posoborowe absurdy
Posoborowe absurdy
Ciekawe. Kolano Franciszkowi nie dokucza, gdy całuje buty możnym tego świata.