Clicks193
Edward7
11

Włosi atakują: «Scjentokracja przejęła władzę polityczną!»

RAM 28 lipiec 2020

«Zabronili nam uścisnąć dłoń naszym, umierającym krewnym... Zabronili nam towarzyszyć im na cmentarz, odebrali nam ich ciała, spalili je, a potem zakpili z nas – przedstawiając nam rachunek za kremację!...»

Wczoraj, 27 lipca 2020, we włoskim Senacie odbyła się konferencja na temat wirusa Covid-19.

Poniżej, zamieszczam skrót bardzo cennej (12-minutowej) wypowiedzi sędziego Angelo Giorgianni – członka stowarzyszenia «L'Eretico» («Heretyk»).

O działaniach stowarzyszenia pod linkiem:
ram.neon24.pl/post/156427,na-oddzi…


Założyciele stowarzyszenia: lekarz-badacz Pasquale Mario Bacco, wirusolog Giulio Tarro, sędzia Angelo Giorgianni

«Zdjąłem to (mówi Giorgianni, zdejmując z twarzy maskę), co służy do przyzwyczajenia nas do innego knebla, bo... co jest rzeczą oczywistą, nie mamy do czynienia z sytuacją zagrożenia bezpieczeństwa sanitarnego, mamy do czynienia z bardzo poważną sytuacją zagrożenia dla demokracji...

Sędzia Angelo Giorgianni

Jako sędzia, będę mówił wam o morderstwach, uprowadzeniach, użyciu przemocy – będąc świadomym używania słów jak głazów, ale robię to dla uhonorowania prawdy. A to dlatego, że wyłącznie poszukiwanie prawdy może uczynić nas wolnymi – a ja mam zaszczyt reprezentować (tutaj) "L'Eretico" – stowarzyszenie, które skupia takich naukowców jak profesorowie Tarro, Montanari, Gatti (Antonietta Gatti jest żoną i współpracownikiem Stefana Montanari).

Postanowiliśmy zająć się monitorowaniem tego, co dzieje się na świecie, a poprzez inne stowarzyszenia "heretyckie" – utworzone przez naukowców i prawników z innych krajów – przedstawiliśmy naszą, włoską prawdę (o sytuacji) oraz zgromadziliśmy prawdy zrelacjonowane przez obcokrajowców.

Co z tego wszystkiego wynika?

Na ogół, doświadczenie mówi, że uczymy się na błędach, ale my niczego się nie nauczyliśmy: popełniono błędy diagnostyczne i fatalne błędy terapeutyczne, które powtarzały się w czasie, (co więcej) przeniesiono je na cały kraj, a z naszego kraju przeniesiono je do innych państw...

Jako sędzia – kiedy mam do czynienia z osobą nieżyjącą – pierwszą rzeczą, jaka przychodzi mi na myśl, jest przeprowadzenie autopsji. My nie przeprowadzaliśmy autopsji – mało tego, postąpiliśmy jeszcze gorzej: spaliliśmy zwłoki...


Wśród pierwszych osób, z którymi rozmawiałem była dr. Maria Rita Gismondo, razem z którą staraliśmy się przekazać inną (od oficjalnej) prawdę (o wirusie).

O stanowisku dr. Gismondo pod linkiem:

ram.neon24.pl/post/153331,koronawi…

Jeśli nauka nie ma charakteru demokratycznego, nie może zapewnić postępu. Doszło do tego, że scjentokracja zastąpiła władzę polityczną, która nie była w stanie udzielić odpowiedzi. Owa scjentokracja głosiła dogmaty i powstrzymywała innych przed mówieniem prawdy...

en.wikipedia.org/wiki/Scientocracy

Lekarzy wprowadzono w błąd – każąc im wierzyć, że mieli do czynienia ze śródmiąższowym zapaleniem płuc, podczas gdy chodziło o chorobę zakrzepowo-zatorową – nie pozwalając im ponadto na weryfikację diagnozy poprzez autopsję, co doprowadziło do skazania tysięcy osób na śmierć.

Musimy przyjąć to do wiadomości; myśmy zgłosiliśmy to premierowi; nasza grupa "heretyckich naukowców" złożyła formalne zawiadomienie; zarzuciliśmy mu świadomą wolę łamania prawa...

Monitorowaliśmy działalność innych krajów i (możemy stwierdzić, że) popełniono te same, wprost identyczne błędy, a więc rzeczą uzasadnioną jest postawienie pytania, czy za tymi wszystkimi błędami nie kryje się jakiś wyrafinowany pomysłodawca, ponieważ, to, o czym mowa, to nie są błędy: to jest strategia globalna, to jest strategia terroru.

Obserwowaliśmy zapotrzebowanie – zaspokojone również przez mass media, które owemu pomysłodawcy bardzo pomagały – na szerzenie terroru i na bombardowanie nas danymi, które w tym samym kontekście, w dziwny sposób, mieszały osoby z objawami choroby z zainfekowanymi całkowicie bezobjawowo.

I oni nadal prowadzą tę grę – po dzień dzisiejszy – po tym, jak zniszczyli nasze wolności konstytucyjne – ale my przygotowujemy się do postawienia państwa włoskiego przed Wysokim Trybunałem Sprawiedliwości, ponieważ – jeśli przesłanki, na podstawie których ograniczono swobody konstytucyjne, są nieprawdziwe – państwo pogwałciło nasze wolności oraz swe podstawowe wartości i w tej sprawie chcemy uzyskać odpowiedź.

Dokonano zamachu stanu; zniszczyli obywateli wraz ze wszystkimi ich prawami.

Zabronili nam uścisnąć dłoń naszym, umierającym krewnym... Zabronili nam towarzyszyć im na cmentarz, odebrali nam ich ciała, spalili je, a potem zakpili z nas – przedstawiając nam rachunek za kremację!


Zmusili nas do akceptacji wielu rzeczy, których w normalnych warunkach nigdy nie zaakceptowalibyśmy – gdyby nie owa strategia terroru, która przekonała nas o tym, że zagraża nam straszliwie śmiercionośny wirus!

I cóż za przypadek, że teraz – jak na Mesjasza – musimy czekać na bezużyteczną szczepionkę...

Kardynał Viganò, którego apel podpisałem, mówi o tym, że mamy do czynienia z planem ogólnoświatowym..." (...)

VIDEO: Wypowiedź sędziego Angelo Giorgianni w Senacie włoskim

https://youtu.be/vcvjldSNd78

***
VIDEO: Cała wypowiedź prezydenta Łukaszenki o pieniądzach za lockdown
https://youtu.be/A4ZzIf_38-U

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.
ram.neon24.pl
...

Szczepionki a zakrzepica w żyłach płucnych , Maski powodują; niedotlenienie, zakrzepice gloria.tv

Jeżeli "covid-19" jest chorobą związaną z niedoborem tlenu , to maski zwiększają liczbę chorych

COVID -19 nie jest chorobą układu oddechowego. Jest to stan krzepnięcia krwi (nie ma żadnego" covid" , są tylko choroby wywołane; stresem , szczepieniami , promieniowaniem , maskami...). Zakrzepy zatrzymują czynność krwi i pozbawiają cię tlenu. Jeśli nie jesteś leczony antykoagulantem (aspiryna ...), który rozkłada skrzepy, choroba może spowodować śmierć. Zabiegi, które okazały się skuteczne, są zakazane przez rząd i nie są stosowane przez służbę zdrowia. (to szczepienia , maski ... - powodują - zakrzepice i niedotlenienie)

Więc co robi rząd?
On sprawia, że nosisz maskę, która pomaga blokować dopływ tlenu i powoduje ponowne wdychanie wydychanego CO2.
Bardzo inteligentnie. NIE.
Tlen daje życie. Zdobądź trochę dzisiaj. Nie zakładaj maski. Relacja na żywo.
Oddychaj w ten sposób świeżym powietrzem. Nie wdychaj ponownie wydychanego powietrza.


Rząd dopuścił się kryminalnego zaniedbania.
Oddychanie dwutlenku węgla (CO2) podnosi ciśnienie krwi i zwiększa zmęczenie. Długotrwałe uszkodzenia.

Dwutlenek węgla (CO2) to gaz, który organizm naturalnie wytwarza jako odpad. Wdychamy tlen (O2), aby napędzać narządy i tkanki, a produktem końcowym jest CO2. Dla zdrowego organizmu niezbędna jest równowaga między tymi dwoma gazami. Jednak kiedy ponownie oddychamy CO2, może to mieć szkodliwy, a czasem niebezpieczny wpływ na organizm.

Kiedy poziom CO2 w organizmie jest podwyższony, nazywa się to hiperkapnią .

Hiperkapnia może wystąpić z wielu powodów, z których jednym jest ponowne wdychanie naszego własnego wydychanego CO2. Oddychanie CO2 może prowadzić do podwyższenia ciśnienia krwi, bólów głowy, drgawek mięśni, szybkiego bicia serca, bólu w klatce piersiowej, dezorientacji i zmęczenia. W skrajnych przypadkach nieleczona hiperkapnia może prowadzić do uszkodzenia narządów, a nawet mieć długotrwały wpływ na mózg.


Osoba nosząca maskę przez cały dzień wdycha własne zarazki. Wydycha je tak, jak powinien, ale potem z powrotem je wdycha. Wydaje się oczywiste, że ten nienaturalny proces zwiększyłby liczbę i różnorodność zarazków krążących i rozmnażających się w jego ciele; nawet tworząc aktywną infekcję.
Wraz z tym zmniejszenie spożycia tlenu, które występuje podczas noszenia maski, umożliwiłoby namnażanie się w organizmie pewnych zarazków - zarazków, które w przeciwnym razie byłyby rutynowo usuwane lub zmniejszane w obecności środowiska bogatego w tlen.
Oto klucz: zarówno testy PCR, jak i testy przeciwciał są znane z rejestrowania wyników fałszywie dodatnich, ponieważ reagują krzyżowo z zarazkami, które nie mają nic wspólnego z powodem testu. Jeśli noszenie maski zwiększa liczbę i różnorodność zarazków namnażających się w organizmie, a także zwiększa ryzyko rozwoju aktywnej infekcji… wtedy prawdopodobieństwo fałszywie dodatniego wyniku testu PCR lub testu przeciwciał wzrasta. Innymi słowy, maski promowałyby liczbę tak zwanych przypadków COVID. Miałoby to oczywiście niepokojące konsekwencje. a testy PCR, jak i testy przeciwciał rejestrują wyniki fałszywie dodatnie, ponieważ reagują z nieistotnymi zarazkami...

Wszyscy zdają sobie sprawę, że politycy zwiększają rozkazy noszenia masek na nowy, szalony poziom, te wymagania spowoduje więcej zdiagnozowanych przypadków COVID…dodatkowo ,okazuje się, że otrzymują pieniądze za KAŻDY przypadek COVID...http://thebetteroxygenmask.com/harmful-effects-of-rebreathing-carbon-dioxide-co2/ blog.nomorefakenews.com
Edward7
Ludzkość jako całość została poddana największemu oszustwu - fałszywa "plandemia -

Wydarzenia ostatnich tygodni wraz z rosnącymi dowodami, że „coś jest zepsute w Królestwie Danii” prowadzą nieuchronnie do wniosku, że ludzkość jako całość została poddana największej próbie oszustwa, jaką kiedykolwiek podjęto i że planuje się to kontynuować jako „usprawiedliwienie” zabicia około połowy światowej…More
Ludzkość jako całość została poddana największemu oszustwu - fałszywa "plandemia -

Wydarzenia ostatnich tygodni wraz z rosnącymi dowodami, że „coś jest zepsute w Królestwie Danii” prowadzą nieuchronnie do wniosku, że ludzkość jako całość została poddana największej próbie oszustwa, jaką kiedykolwiek podjęto i że planuje się to kontynuować jako „usprawiedliwienie” zabicia około połowy światowej populacji.

Zaczęło się to ponad dziesięć lat temu, o czym świadczą wyniki badań przeprowadzonych w Szwajcarii, powtórzone przez innych w USA, że wszyscy z dodatnim wynikiem testu na Covid-19 otrzymali szczepionkę przeciw grypie w ciągu ostatnich dziesięciu lat.

Po opatentowaniu „szczepionki” dr Death (Tony Fauci) zaczął przygotowywać nową pandemię.
(Technika, której używał wcześniej wiele razy.)

Jesienią 2019 roku przeprowadzono ogólnoświatowe ćwiczenie testowe na temat kontrolowania narracji o zbliżającej się „pandemii” oraz tego, jak Tech Giants, Google, Twitter i Facebook razem z CNN, BBC, et. al., miały odegrać kluczową rolę w zapobieganiu docierania prawdy do ogółu społeczeństwa.

Poniższy sześciominutowy film pokazuje, jak zorganizowali przejęcie świata w październiku 2019 r.… - na stronie oryginalnej

Po tym „biegu próbnym” po prostu aktywowali plan i teraz widzimy wyniki…

Równolegle ze wszystkimi przygotowaniami Fundacja Billa i Melindy Gatesów dopilnowała, aby wszyscy byli na pokładzie planu, przekazując dotacje WHO, szpitalowi Charité w Berlinie, Imperial College w Londynie i innym. Sam Bill Gates nawiązał bliskie kontakty z politykami, takimi jak Angela Merkel, aby upewnić się, że wszystko na tym szczeblu będzie ściśle skoordynowane.

Dalszą częścią przygotowań było przekazanie przez Tony'ego Fauci badań nad rozwojem "broni bakteryjnej" opartej na wirusach, zakazanej w USA, - w Wuhan w Chinach, wraz z 450 000 000 dolarów z pieniędzy amerykańskich podatników na sfinansowanie tych nielegalnych badań. W ten sposób przygotowano scenę do rozpoczęcia „plandemii”.

Całkiem nie jest jasne, dlaczego Chiny zdecydowały się na ten plan, ponieważ wydają się być głównymi przegranymi z ekonomicznego i politycznego punktu widzenia, ale być może jest to część planów bankierów.

Z drugiej strony… (patrz poniżej)

Tak więc scena jest gotowa i po kilku nieudanych startach w listopadzie i grudniu 2019 r. Piłka zaczęła się toczyć.

Korzystając z mediów głównego nurtu (92% należących do kartelu farmaceutycznego i ich przyjaciół) rozpoczęto starannie zaplanowaną i przeprowadzoną kampanię propagandową, aby przekonać wszystkich, że w Chinach wybuchła zupełnie nowa, bardzo śmiertelna choroba, która ma zamiar zmieść świat. (Możesz dobrze pamiętać, podobnie jak ja, jak często nowe „super choroby”, które „miały zabić miliony”, ale nigdy się nie zmaterializowały, zaczęły się w Chinach w ciągu ostatnich 60 lat).

Na początku powiedziano nam, że to wirus koronowy. Jednak prawdziwi naukowcy bardzo szybko zwrócili uwagę, że „wirusy” koronowe są dobrze znane od lat pięćdziesiątych XX wieku i są związane z bardzo łagodnymi postaciami grypy.
- przeziębienie

Więc nazwa została zmieniona na Covid-19. W rzeczywistości jest to akronim „Corona-Disease-2019”, który sprowadził nas z powrotem do ponad tysiąca znanych wariantów koronowych, z których wszystkie są klasyfikowane jako nieszkodliwe.

Dlatego nazwa została ponownie zmieniona na „Sars-Cov-2”, co sugerowało jakiś związek z poprzednią nieudaną próbą zaszczepienia masowej paniki. SARS, fałszywa epidemia z roku 2002, która okazała się niezwykle trudna do przeniesienia z jednej osoby na drugą, podobnie jak późniejsi twórcy paniki, tacy jak ptasia grypa, świńska grypa itp., Że została upuszczona po kilku miesiącach.

To właśnie po tych niepowodzeniach narodził się genialny nowy pomysł: „Tak naprawdę nie musi być nowa choroba, aby wywołać panikę; jeśli kontrolujemy narrację (a posiadanie 92% prasy czyni to stosunkowo łatwym), wystarczy udawać, że jest nowa śmiertelna choroba i pozwolić propagandzie wykonać swoją pracę.

Tak jak wielokrotnie powtarzał Hermann Göring (zastępca Adolfa Hitlera): „Jeśli powiesz coś wystarczająco głośno i wystarczająco często, bez względu na to, jakie to śmieszne, ludzie w to uwierzą”. Jedyną rzeczą, której wcześniej nie robiliśmy, było włączenie do planu polityków i biurokratów, których kupiliśmy ”.

Zróbmy więc szybki przegląd tego, kto jest zaangażowany i czego oczekują od tego:

Bankierzy: Dopełnij planowane całkowite przejęcie świata, które rozpoczęli w ONZ, a kontynuowali w Unii Europejskiej i podobnych organizacjach na całym świecie.

Demokracja ma zostać zniesiona, podobnie jak wszystkie prawa człowieka .

Wszystko ma być własnością bankierów, łącznie ze wszystkimi innymi ludźmi, którzy mają stać się podludzkimi poddanymi bankierów. Wszystkie miasta, miasta i wsie mają zostać usunięte, a wszyscy poddani skupieni w gettowych „super miastach” „Agenda 21…” .

Ze względów higienicznych należy zlikwidować pieniądze w gotówce, aby bankierzy mogli określić, ile każdy poddany może mieć i kontrolować, na co je wydają.

Eugenicy (na przykładzie Billa Gatesa i tych, dla których stoi na czele): Eugenika, jeśli nie znasz tego terminu, jest szeroko praktykowaną od końca XIX wieku do późnych lat sześćdziesiątych filozofią „ulepszania” ludzkości poprzez zabijanie „wadliwych” , tj. Każdego, kto tego nie robi. t są zgodne z normą teoretyczną.

To oni przez wiele lat wychwalali zalety eksterminacji przez szczepionki.

Może to być oparte na ich pierwszym (i jak dotąd jedynym) wielkim sukcesie w latach 1918-1919, w wyniku którego szczepienia zabiły nawet pięćdziesiąt milionów ludzi. Chociaż była to „rebranding”, „hiszpańska grypa”, ludzie nie umierali na grypę, ale na niezliczone choroby, którym wstrzyknięto im szczepionki. Jak dotąd okazali się niezdolni do powtórzenia tego „sukcesu”, ponieważ nie rozumieją, jak działa ludzka odporność, ale nadal opierają swoje wysiłki na hipotezie Pasteura / Kocha (okazała się fałszywa) o chorobie zakaźnej.

Dlatego opracowali nowe szczepionki… … W przypadku których Gardasil może być programem testowym - zaprojektowanym tak, aby wyrządzić tak duże szkody, że dla większości ludzi powrót do zdrowia jest niemożliwy. Te szczepionki zostaną również wstrzyknięte z zarejestrowanym chipem RFID, abyś mógł „udowodnić”, że nie jesteś zaraźliwy. Ten chip (który wygląda niesamowicie jak czoło i rogi byka - patrz „Objawienia” w Biblii) umożliwia nadzór i kontrolę, które bankierzy muszą ustanowić i utrzymać swoją absolutną dyktaturę. Aby to było skuteczne, ludzie muszą znajdować się co najmniej 2 metry (sześć stóp) od siebie Brzmi znajomo? Kartel farmaceutyczny: Sprzedaje szczepionki warte miliardy dolarów rządom stosującym się do przepisów, będąc całkowicie zwolnionym z jakiejkolwiek odpowiedzialności za szkody, które powodują. Nieświęty sojusz „pandemiczny” dokonał największego oszustwa na ludzkości