Clicks19.3K
velketicho
6
Bezpodmínečná láska. Samantha je autorka dětských knížek. Se svým manželem bezstarostně žijí na ranči v americkém státě Tennessee. Když je ale její muž zavražděn, Sam ztrácí vůli k životu. Prostředn…More
Bezpodmínečná láska.

Samantha je autorka dětských knížek. Se svým manželem bezstarostně žijí na ranči v americkém státě Tennessee. Když je ale její muž zavražděn, Sam ztrácí vůli k životu. Prostřednictvím dvou dětí, kterým pomůže, se znovu shledává s kamarádem ze školních lavic Joem, který pracuje s problémovými dětmi. Jeho laskavost a víra pomáhá Sam postavit se znovu na nohy.

Film je inspirován životem a prací manželů Denise a "Papa Joe" Bradfordových, kteří v Nashville v Tennessee pomáhají problémovým dětem z okraje společnosti.
Kallistratos
BEZPODMÍNEČNÁ LÁSKA
www.pastorace.cz/tematicke-texty/bezpodminecna-l…
Velmi inspirativní...

Mimochodem už samotný výraz - Bezpodmínečná láska je fascinující a co teprve uskutečňování tohoto. Kéž by se touto láskou nakazilo současné osazenstvo Glorie :)
Kallistratos
Když dám do googlu vyhledat "gloria tv" vyskočí na mne vždy tento obrázek z Glorie s nápisem Bezpodmínečná láska. Je to milé a registraci @velketicho tímto děkuji. Jsem velmi rád, že na mne místo toho nevyskočí ve vyhledávači třeba nějaký podivný náboženský guru :)
agata.simonova
krásny
andulenka
Smutný ale povzbudivý...:) 👏
sivka124
krásny, povzbudivý film

:-)
nove-stvoreni
Co když je Boží Láska jako slunce - trvalá a neměnná?
Co když se jednoho dne vzbudíte a uvědomíte si, že ji nic nedokáže odejmout/odstranit? ;-)