dominikguzman
Gal 3,28 Už niet Žida ani Gréka, niet otroka ani slobodného, niet muža a ženy, lebo vy všetci ste jeden v Ježišovi Kristovi.
A potom o dvetisíc rokov neskôr sa duchovní otcovia rozhodli, že budú očkovaní a neočkovaní...
dominikguzman
V najbližšom sčítaní, keď ešte nejaké bude, už určite neuvediem, že som katolík, lebo toto už pre mňa prestala byť skutočná Katolícka cirkev, ale nejaká jej smiešna imitácia, kto to kedy videl, aby toto robil nejaký biskup Katolíckej cirkvi, čo robia títo klauni. V srdci však zostanem katolíkom, hoci to bude smiešne, keďže týmto aktom zapriem Cirkev, to budem potom schizofrenik zrejme.
U.S.C.A.E.
alebo takto: som Katolík ale nie vďaka vám ale napriek vám vy neoariáni neoprotestanti a neviem ešte čo lebo toto už má znaky prekonania cézaropapizmu a viete čo? mali by sme rehabilitovať Henricha VIII však supremačný akt pôsobí v dnešnej situácii priam ako nevinný žartík
U.S.C.A.E.
pre znalých napíšem že je to fakticky Canossa ale opačne
Martina Bohumila Lutherová
😂 Tancuj, tancuj vykrůcaj vykrůcaj,
len mi pecku nazrůcaj, nezrůcaj,
dobrá pecka na zimu, na zimu
nemá každý perinu , perinu....youtube.com/watch?v=pw4T60dmov0
U.S.C.A.E. 😱
Marieta Ria
Pozrela som ich stránku a dokonca arc. Bober dal dišpenz od účasti na sv. omši. To je neskutočné - na konci leta (lebo ešte oficiálne ani jeseň nie je)! To čo budú robiť potom v zime?
Aký dišpenz od účasti? Pán Boh nám dal svoje prikázania a tam jasne stojí, že nedeľu a sviatok treba ctiť a zúčastniť sa na celej sv. omši (kto je schopný prísť, nie je ťažko chorý)! Z Božích zákonov žiadny dišpenz…More
Pozrela som ich stránku a dokonca arc. Bober dal dišpenz od účasti na sv. omši. To je neskutočné - na konci leta (lebo ešte oficiálne ani jeseň nie je)! To čo budú robiť potom v zime?
Aký dišpenz od účasti? Pán Boh nám dal svoje prikázania a tam jasne stojí, že nedeľu a sviatok treba ctiť a zúčastniť sa na celej sv. omši (kto je schopný prísť, nie je ťažko chorý)! Z Božích zákonov žiadny dišpenz neexistuje!!!
Akým právom takto segregujú ľudí? Pán Ježiš nechodil medzi vyvolenú kastu, ale išiel medzi najbiednejších, ľudí na okraji a tu - len pre vyvolených? Tí, ktorí zapredajú vlastné svedomie a idú v línii Mikasových vyhlášok, proti vlastnému rozumu, svojej slobodnej vôli a svedomiu? Tu už neplatí výhrada vo svedomí - tu máme nového bôžika - zlaté teľa menom vakcína? Najhroznejší je prístup našich otcov biskupov - všetko bez najmenšieho odporu prijímajú... To Mikas a covid semafor (?) nahradili Božie zákony. My zachraňujeme telo, staráme sa o tento časný život, ale čo spása našej duše? To z úst našich otcov biskupov už akosi nie je počuť, ale čo sa divíme, keď to nepočuť ani z úst pápeža. (Rieši pomoc migrantom a rôznym marginálnym skupinám, obhajuje homo a iné úchylky... ale s kňazmi a biskupmi v katedrále sa nepomodlí ani spoločný Otče náš, pozdraví len dobrý deň, či dobrú chuť k obedu! Ja si neviem predstaviť, že by som stretla čo len kaplána a nepozdravila ho Pochválený buď J. Kristus! Zdravíme sa tak doma celý život..., pre mňa je toto nepochopiteľné a nestráviteľné). Toto, čo sa tu deje, tak to bolo Pacem in terris ešte ružová záhrada! Takáto podriadenosť svetským nariadeniam, žiadny odpor, žiadny protest proti porušovaniu základným práv - nielen ľudských, ale práva na vierovyznanie, ktoré garantuje Ústava! To sme niekde v Hornej Volte, či kde? Dokedy budú naši pastieri takto poklonkovať? Oni sa majú skláňať pred Všemohúcim a nie si upravovať Jeho zákony, len aby sa zapáčili súčasným vládnym predstaviteľom. Akým právom obmedzujú účasť veriacich v chrámoch, a k ý m ?? Aby počas sv. omší vyzývali na očkovanie? Akému Pánovi slúžia? Komunisti boli, akí boli, ale toto si nikdy nedovolili! Do kostola sa dostal, kto chcel! Čo vtedy neexistovala chrípka? Kto bol chorý, sedel doma! Ale teraz prenasledujeme zdravých ľudí kvôli variante Delta - teda nádche. Čo už si všetci nevidia na kraj nosa?
V kostoloch vidieť veľký úbytok veriacich, veď ľudí naučili na online liturgie a tých zopár verných, čo zostalo - veď v kostoloch sú prázdne lavice a oni idú obmedzovať počet prítomných? Aby tam vôbec mal kto prísť v budúcnosti! Poznám jedného kňaza, ktorý sa počas online prenosov pri pohľade do lavíc kostola zamýšľal, či sa ešte niekedy naplnia... mal veľkú pravdu. Hovoril, že naši predkovia ho postavili veľký, lebo ho taký potrebovali... A teraz? Obával sa, že ľudia si privyknú na online liturgie a odvyknú zúčastňovať sa živej Eucharistie..., lebo je to pohodlnejšie...
Teraz nás znovu (obrazne povedané) vyzývajú zostať doma!
Stále našim pastierom nedochádza, že pochovávajú vieru a jej vyznávanie u nás, že pred časom takmer úplne kresťanské Slovensko stráca to najcennejšie... VIERU V ŽIVÉHO BOHA?
Peter(skala)
aj keby bola sv.omša pre nezaočkovaných, tak si viem predstaviť ako by knazi hovorili nezaočkovaným, že nech radšej ostanu doma, lebo maju dišpenz a očkovaných uvitaju 😲 toto bude vysledok dišpenzu.
Coburg
Dnes nahlásili, že arcibiskup Babjak, a biskupi Rábek a Stolárik dostali na pápežovi covid!!! A sú zaočkovaní! hlavnespravy.sk/…l-covidom-19-hovori-sa-aj-o-dalsich-menach/2683672
Hermenegild
Dlho to trvať nebude. Keď Pán zbiera svojich verných, tak sme pred veľkým zlom, ktoré vypukne, že sa nepohneme z krytov a ostane nám len modlitba a duchovné sv. prijímanie.
Hermenegild
Ale skutočnosť je iná, najmä v menších farnostiach, ktorých je najviac. Tam chodia už len zaočkovaní a nezaočkovaní sú vonku a je ich tak málo, že netreba žiadne množstevné obmedzenia. Sú to stále tí istí ľudia, takže žiaden zoznam netreba, lebo pán farár všetkých pozná a má aj z prvého zatvorenia kostolov kontakt na všetkých. Je to skutočné preosievanie. Nezaočkovaní kňazi musia ísť do katakomb.
apredsasatoci
Katakomby ma vo vlastníctve satanová synagóga.
Hermenegild
Neoficiálne katakomby, malá skupinka nezaočkovaných s nezaočkovaným kňazom.
Coburg
Katakomby už fungujú, ale nie sú to nejaké jaskyne alebo podzemné chodby. Katakomby musíme mať vo svojom srdci, resp. v domoch, kde fungujú inkognito malé skupinky
U.S.C.A.E.
U.S.C.A.E.
štát nemá čo rozkazovať Cirkvi ale naznačím najlepšiu formu vlády pri udržaní medzí:
U.S.C.A.E.
Pápež sv. Pius X. prorokoval o ňom, keď ešte nikto nemohol vedieť, že bude nosiť korunu: „Požehnávam arciknieža Karola, budúceho cisára Rakúska, ktorý bude slúžiť svojim krajinám a národom na najväčšiu česť a na najväčšie požehnanie – ale zjaví sa to iba po jeho smrti“.
Martina Bohumila Lutherová
Ty se nezmění, tvoje čest a chvála patří stále
jen a jen up.děným lidem. Mysli už na smrt.
U.S.C.A.E.
mať len stotinu z cností bl. Karla von Habsburg tak som konečne aspoň na začiatku Kresťanstva
apredsasatoci
Cirkev musí byť ukrižovana (vyčistená)!
Koná sa preosievanie!
Tak prestaňte nariekať ako apoštol Peter!
Aby vám nemusel Pán Ježis povedať: Choď mi z cesty, satan! Na pohoršenie si mi, lebo nemáš zmysel pre Božie veci, len pre ľudské!

Nie moja vôľa, ale Tvoja vôľa nech sa stane!
Martina Bohumila Lutherová
K tomu se ti bude hodit i ta tvoja metla, :-)

vymést nitro, vyšpárat kůty, a vyčistit okna.
johanika
teplicka.org/farske-oznamy/

Od pondelka 20. septembra 2021 sa celá Bratislava bude nachádzať v oranžovej farbe Covid automatu. Nastávajú prísnejšie opatrenia aj pre bohoslužby. V našej farnosti budú nedeľné sväté omše o 9.00 hod. a o 10.30 hod. vyhradené len pre očkovaných, kde nie je nijako obmedzená kapacita kostola. Treba mať pri sebe Covid Pass. Všetky ostatné sväté omše v nedeľu aj v …More
teplicka.org/farske-oznamy/

Od pondelka 20. septembra 2021 sa celá Bratislava bude nachádzať v oranžovej farbe Covid automatu. Nastávajú prísnejšie opatrenia aj pre bohoslužby. V našej farnosti budú nedeľné sväté omše o 9.00 hod. a o 10.30 hod. vyhradené len pre očkovaných, kde nie je nijako obmedzená kapacita kostola. Treba mať pri sebe Covid Pass. Všetky ostatné sväté omše v nedeľu aj v týždni budú prístupné v tzv. režime „základ“ – pri ktorom sa nerozlišuje medzi účastníkmi. V takom prípade môže byť v interiéri maximálne 100 osôb a je povinný zoznam účastníkov. Preto Vás veľmi pekne prosíme: od zajtra na všetky sväté omše (okrem spomenutých dvoch nedeľných o 9.00 hod. a 10.30 hod.) si vždy prineste z domu na malom papieriku napísané svoje meno a telefonický kontakt. Pri vchode vhodíte papierik do pripravenej schránky a tie sa budú istý čas archivovať. Kto by na papierik zabudol, pri vchode bude k dispozícii blok a pero.
Coburg
aha, sami sebe robte eštebákov...
johanika
Za takýchto nedôstojných podmienok sa do kostola nedá chodiť. Ale kňazi to nevedia pochopiť...a my nevieme pochopiť ich.
TERRACOTTA
to je hrozné!!!
Zuz S
Pri prekliku na stranku farnosti uz vidno i omse pre tzv. "zaklad", zrejme po kritike pridali. Na veci to ale nic nemeni (kazdopadne, toto nie je jedina farnost, kde nastavili takyto apartheid).
To oznacenie "zaklad" sa mi velmi protivi, kazdopadne, ma cosi do seba - tento "zaklad" (v ociach covid veriacich skor "odpad") evokuje zaklad cirkvi...
Peter(skala)
Caesar
To nedopadne dobre! Biskupi sa podriaduju SATANOVI!
Zlé znamení pro Slováky, v Šaštíně strom rozbil sochu Panny Marie
Agent0
Co si dáte líbit, to máte...treba vyhledat právníka a dát to na soud... Jak to vypadá s omezeními pro Židy nebo muslimy ?
Bratia a sestry
NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) – ďalej iba „Nariadenie“ – v časti Kapitola III, Oddiel 1, transparentnosť a postupy, Článok 12 – Transparentnosť informácií, oznámenia a postupy výkonu práv …More
NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) – ďalej iba „Nariadenie“ – v časti Kapitola III, Oddiel 1, transparentnosť a postupy, Článok 12 – Transparentnosť informácií, oznámenia a postupy výkonu práv dotknutej osoby

Prevádzkovateľ prijme vhodné opatrenia s cieľom poskytnúť dotknutej osobe všetky informácie uvedené v článkoch 13 a 14 a všetky oznámenia podľa článkov 15 až 22 a článku 34, ktoré sa týkajú spracúvania, a to v stručnej, transparentnej, zrozumiteľnej a ľahko dostupnej forme, formulované jasne a jednoducho, a to najmä v prípade informácií určených osobitne dieťaťu. Informácie sa poskytujú písomne alebo inými prostriedkami, vrátane v prípade potreby elektronickými prostriedkami. Ak o to požiadala dotknutá osoba, informácie sa môžu poskytnúť ústne za predpokladu, že sa preukázala totožnosť dotknutej osoby iným spôsobom.
Pričom podľa vyššie uvedeného znenia je v Článku 13 až Článku 15 uvedené :
Článok 13 Informácie, ktoré sa majú poskytovať pri získavaní osobných údajov od dotknutej osoby
1. V prípadoch, keď sa od dotknutej osoby získavajú osobné údaje, ktoré sa jej týkajú, poskytne prevádzkovateľ pri získavaní osobných údajov dotknutej osobe všetky tieto informácie:
a) totožnosť a kontaktné údaje prevádzkovateľa a v príslušných prípadoch zástupcu prevádzkovateľa;
b) kontaktné údaje prípadnej zodpovednej osoby;
c) účely spracúvania, na ktoré sú osobné údaje určené, ako aj právny základ spracúvania;
d) ak sa spracúvanie zakladá na článku 6 ods. 1 písm. f), oprávnené záujmy, ktoré sleduje prevádzkovateľ alebo tretia strana;
e) príjemcovia alebo kategórie príjemcov osobných údajov, ak existujú;
f) v relevantnom prípade informácia o tom, že prevádzkovateľ zamýšľa preniesť osobné údaje do tretej krajiny alebo medzinárodnej organizácii a informácia o existencii alebo neexistencii rozhodnutia Komisie o primeranosti alebo, v prípade prenosov uvedených v článku 46 alebo 47 či v článku 49 ods. 1 druhom pododseku odkaz na primerané alebo vhodné záruky a prostriedky na získanie ich kópie, alebo kde boli poskytnuté.
2. Okrem informácií, ktoré sa uvádzajú v odseku 1, prevádzkovateľ poskytne dotknutej osobe pri získavaní osobných údajov tieto ďalšie informácie, ktoré sú potrebné na zabezpečenie spravodlivého a transparentného spracúvania:
a) doba uchovávania osobných údajov alebo, ak to nie je možné, kritériá na jej určenie;
b) existencia práva požadovať od prevádzkovateľa prístup k osobným údajom týkajúcim sa dotknutej osoby a práva na ich opravu alebo vymazanie alebo obmedzenie spracúvania, alebo práva namietať proti spracúvaniu, ako aj práva na prenosnosť údajov;
c) ak je spracúvanie založené na článku 6 ods. 1 písm. a) alebo na článku 9 ods. 2 písm. a), existencia práva kedykoľvek svoj súhlas odvolať bez toho, aby to malo vplyv na zákonnosť spracúvania založeného na súhlase udelenom pred jeho odvolaním;
d) právo podať sťažnosť dozornému orgánu;
e) informácia o tom, či je poskytovanie osobných údajov zákonnou alebo zmluvnou požiadavkou, alebo požiadavkou, ktorá je potrebná na uzavretie zmluvy, či je dotknutá osoba povinná poskytnúť osobné údaje, ako aj možné následky neposkytnutia takýchto údajov;
f) existencia automatizovaného rozhodovania vrátane profilovania uvedeného v článku 22 ods. 1 a 4 a aspoň v týchto prípadoch zmysluplné informácie o použitom postupe, ako aj význame a predpokladaných dôsledkoch takéhoto spracúvania pre dotknutú osobu.
3. Ak má prevádzkovateľ v úmysle ďalej spracúvať osobné údaje na iný účel ako ten, na ktorý boli získané, poskytne dotknutej osobe pred takýmto ďalším spracúvaním informácie o tomto inom účele a ďalšie relevantné informácie uvedené v odseku 2.
4. Odseky 1, 2 a 3 sa neuplatňujú v rozsahu, v akom dotknutá osoba už má dané informácie.
Článok 14 Informácie, ktoré sa majú poskytnúť, ak osobné údaje neboli získané od dotknutej osoby
1. Ak osobné údaje neboli získané od dotknutej osoby, prevádzkovateľ poskytne dotknutej osobe tieto informácie:
a) totožnosť a kontaktné údaje prevádzkovateľa a v príslušných prípadoch zástupcu prevádzkovateľa;
b) kontaktné údaje prípadnej zodpovednej osoby;
c) účely spracúvania, na ktoré sú osobné údaje určené, ako aj právny základ spracúvania;
d) kategórie dotknutých osobných údajov;
e) príjemcovia alebo kategórie príjemcov osobných údajov, ak existujú;
f) v relevantnom prípade informácia, že prevádzkovateľ zamýšľa preniesť osobné údaje príjemcovi v tretej krajine alebo medzinárodnej organizácii a informácia o existencii alebo neexistencii rozhodnutia Komisie o primeranosti alebo, v prípade prenosov uvedených v článku 46 alebo 47 či v článku 49 ods. 1 druhom pododseku odkaz na primerané alebo vhodné záruky a prostriedky na získanie ich kópie, alebo kde boli poskytnuté.
2. Okrem informácií uvedených v odseku 1 prevádzkovateľ poskytne dotknutej osobe tieto ďalšie informácie potrebné na zabezpečenie spravodlivého a transparentného spracúvania so zreteľom na dotknutú osobu:
a) doba uchovávania osobných údajov, alebo ak to nie je možné, kritériá na jej určenie;
b) ak sa spracúvanie zakladá na článku 6 ods. 1 písm. f), oprávnené záujmy, ktoré sleduje prevádzkovateľ alebo tretia strana;
c) existencia práva požadovať od prevádzkovateľa prístup k osobným údajom týkajúcim sa dotknutej osoby a práva na ich opravu alebo vymazanie alebo obmedzenie spracúvania, a práva namietať proti spracúvaniu, ako aj práva na prenosnosť údajov;
d) ak je spracúvanie založené na článku 6 ods. 1 písm. a) alebo na článku 9 ods. 2 písm. a), existencia práva kedykoľvek svoj súhlas odvolať bez toho, aby to malo vplyv na zákonnosť spracúvania založeného na súhlase udelenom pred jeho odvolaním;
e) právo podať sťažnosť dozornému orgánu;
f) z akého zdroja pochádzajú osobné údaje, prípadne informácie o tom, či údaje pochádzajú z verejne prístupných zdrojov;
g) existencia automatizovaného rozhodovania vrátane profilovania uvedeného v článku 22 ods. 1 a 4 a aspoň v týchto prípadoch zmysluplné informácie o použitom postupe, ako aj význame a predpokladaných dôsledkoch takéhoto spracúvania pre dotknutú osobu.
3. Prevádzkovateľ poskytne informácie uvedené v odsekoch 1 a 2:
a) v primeranej lehote po získaní osobných údajov, najneskôr však do jedného mesiaca, pričom zohľadní konkrétne okolnosti, za ktorých sa osobné údaje spracúvajú;
b) ak sa osobné údaje majú použiť na komunikáciu s dotknutou osobou, najneskôr v čase prvej komunikácie s touto dotknutou osobou; alebo
c) ak sa predpokladá poskytnutie osobných údajov ďalšiemu príjemcovi, najneskôr vtedy, keď sa osobné údaje prvýkrát poskytnú.
4. Ak má prevádzkovateľ v úmysle ďalej spracúvať osobné údaje na iný účel ako ten, na ktorý boli osobné údaje získané, poskytne dotknutej osobe pred takýmto ďalším spracúvaním informácie o tomto inom účele a akékoľvek ďalšie relevantné informácie uvedené v odseku 2.
5. Odseky 1 až 4 sa neuplatňujú v rozsahu, v akom:
a) dotknutá osoba má už dané informácie;
b) sa poskytovanie takýchto informácií ukáže ako nemožné alebo by si vyžadovalo neprimerané úsilie, najmä v prípade spracúvania na účely archivácie vo verejnom záujme, na účely vedeckého alebo historického výskumu či na štatistické účely, na ktoré sa vzťahujú podmienky a záruky podľa článku 89 ods. 1, alebo pokiaľ je pravdepodobné, že povinnosť uvedená v odseku 1 tohto článku znemožní alebo závažným spôsobom sťaží dosiahnutie cieľov takéhoto spracúvania. V takých prípadoch prijme prevádzkovateľ vhodné opatrenia na ochranu práv a slobôd a oprávnených záujmov dotknutej osoby vrátane sprístupnenia daných informácií verejnosti;
c) sa získanie alebo poskytnutie výslovne stanovuje v práve Únie alebo v práve členského štátu, ktorému prevádzkovateľ podlieha, a v ktorom sa stanovujú primerané opatrenia na ochranu oprávnených záujmov dotknutej osoby; alebo
d) v prípade, keď osobné údaje musia zostať dôverné na základe povinnosti zachovávania profesijného tajomstva upravenej právom Únie alebo právom členského štátu vrátane povinnosti zachovávať mlčanlivosť vyplývajúcej zo štatútu.
Článok 15 Právo dotknutej osoby na prístup k údajom
1. Dotknutá osoba má právo získať od prevádzkovateľa potvrdenie o tom, či sa spracúvajú osobné údaje, ktoré sa jej týkajú, a ak tomu tak je, má právo získať prístup k týmto osobným údajom a tieto informácie:
a) účely spracúvania;
b) kategórie dotknutých osobných údajov;
c) príjemcovia alebo kategórie príjemcov, ktorým boli alebo budú osobné údaje poskytnuté, najmä príjemcovia v tretích krajinách alebo medzinárodné organizácie;
d) ak je to možné, predpokladaná doba uchovávania osobných údajov alebo, ak to nie je možné, kritériá na jej určenie;
e) existencia práva požadovať od prevádzkovateľa opravu osobných údajov týkajúcich sa dotknutej osoby alebo ich vymazanie alebo obmedzenie spracúvania, alebo práva namietať proti takémuto spracúvaniu;
f) právo podať sťažnosť dozornému orgánu;
g) ak sa osobné údaje nezískali od dotknutej osoby, akékoľvek dostupné informácie, pokiaľ ide o ich zdroj;
h) existencia automatizovaného rozhodovania vrátane profilovania uvedeného v článku 22 ods. 1 a 4 a v týchto prípadoch aspoň zmysluplné informácie o použitom postupe, ako aj význame a predpokladaných dôsledkoch takéhoto spracúvania pre dotknutú osobu.
2. Ak sa osobné údaje prenášajú do tretej krajiny alebo medzinárodnej organizácii, dotknutá osoba má právo byť informovaná o primeraných zárukách podľa článku 46 týkajúcich sa prenosu.
3. Prevádzkovateľ poskytne kópiu osobných údajov, ktoré sa spracúvajú. Za akékoľvek ďalšie kópie, o ktoré dotknutá osoba požiada, môže prevádzkovateľ účtovať primeraný poplatok zodpovedajúci administratívnym nákladom. Ak dotknutá osoba podala žiadosť elektronickými prostriedkami, informácie sa poskytnú v bežne používanej elektronickej podobe, pokiaľ dotknutá osoba nepožiadala o iný spôsob.
4. Právo získať kópiu uvedenú v odseku 3 nesmie mať nepriaznivé dôsledky na práva a slobody iných.
ľubica
a títo laici maju viac viery ako strachu plní knazi zovretí biskupskými murarskými klieštami
8.9.2021 Horná Štubňa - Vyháňanie diabla VAKCINZUZA
ľubica
výnikajuco vysvetlené k tejto téme od Dr, R Malého:Základním kritériem je přirozený a zjevený mravní zákon
Bratia a sestry
zatiaľ som im údaje neposkytol keďže som bol len vo vedľajšej oddelenej časti kostola, ale keď pôjdem na spoveď, tak zvažujem že im rovno poviem že idem, lebo mám slobodu vierovyznania a keďže nesúhlasím s dobrovoľným poskytnutím osobných údajov tak im tie údaje nedám, v prípade nejakého odporu im napíšem Janko Mrkvička a poviem že niesom viazaný žiadnym zákonom aby som im dával občiansky, pas, …More
zatiaľ som im údaje neposkytol keďže som bol len vo vedľajšej oddelenej časti kostola, ale keď pôjdem na spoveď, tak zvažujem že im rovno poviem že idem, lebo mám slobodu vierovyznania a keďže nesúhlasím s dobrovoľným poskytnutím osobných údajov tak im tie údaje nedám, v prípade nejakého odporu im napíšem Janko Mrkvička a poviem že niesom viazaný žiadnym zákonom aby som im dával občiansky, pas, alebo iné doklady či zdravotné evidencie
ľubica
presne, ked chcu nas na lopatu, musíme JEZIBABE, teda žial fararom napísat tak, ako sa patrí na TOTALITU!!!!!! Hurvínek z Dolných Horných, MOBIL 12345678, a druhá možnosť, je nevojsť do takého kostola! šaáák počkaj, budu im pokladničky zívat prazdnotou...sa zbadaju, zradcovia knazi..., spoved sa da dohodnut osobne, ci telefonicky... to nie je problém, no sv omše pre mna v NOM už dávno skončili....
Marieta Ria
Tu predsa platí ochrana osobných údajov GDPR, takže ako si toto vôbec dovoľujú?... Nie sme zločinci, keď sa domáhame sv. omše, platí zmluva s Vatikánom a tá je nadradená našim zákonom. My máme slobodu navštevovať kostol a byť účastnými sv. omše. Žiadna vyhláška nie je právne záväzná, pokiaľ nie je zverejnená v Zbierke zákonov - tieto ich výplody sú len súčasťou Vestníka. Takže je to protiprávne!
dominikguzman
Treba dopísať, že ten, kto prekonal, ale nie viac ako pred 180-mi dňami, lebo ja som prekonal, ale už mi je to prd platné.
Bratia a sestry
aj ja som prekonal a každý prekonal už najmenej 20x, lebo za tak dlhé obdobie sa žiadna pandémia už dávno nemôže šíriť
totiž už musí byť v tomto čase na konci svojho šírenia už niekde na pol ceste na Mars
apredsasatoci
Čo by sme robili, keby sme nemali mikroskop?
Hiwea
Krásný pokojný den, to že nám zabraňujú úrady sa zúčastniť na sv. omši je jedná vec (to tiež neriešim) ale to, že biskupi sa proti tomu neozvú, je do neba volajúca nespravodlivosť. Za toto musí niekto niesť zopdovednosť v duchovnej oblasti - bolo napáchaných toľko škôd.
Marieta Ria
Kto prekonal, je imúnny už nastálo, nie na pár mesiacov. Viem, že to rozoberal aj dr. Balák, takže žiadne pol roka... Najlepšia je prirodzená imunita. A práve túto oni ničia tzv. očkovaním, lebo ju úplne rozbijú a tým pádom má človek pri strete s iným kmeňom, mutáciou veľmi ťažký (mnohokrát fatálny) priebeh ochorenia!
johanika
Poznám manželský pár, ktorý sa dal zaočkovať. Teraz ich nútia na tretiu dávku, tak si dali urobiť test na protilátky. Muž má 10% protilátok, žena 90%, pretože denne užíva vitamín D3, C a zinok.
Trepifajksl
Jen bych poopravil pána, který se veze na vlně falešné pandemie a ždímá z ní prachy.
Vitamíny a minerály mají samozřejmě nepopiratelný vliv na stav imunity. Je to tak v přírodě zařízeno.
U.S.C.A.E.
áno protilátky sú druh podvodu lebo tie sú používané len keď ich treba to bunková imunita je smerodajná preto sa nemeria 😊 podvodníci akýsi a Dé ani nie je vitamín ale hormón a ovplyvňuje iba slabých cca 2 500 procesov v tele a Céčko je tiež svojho druhu unikát

Imunita - imunitný tréning

youtube.com/watch?v=h_nZH6DxTGo

Vitamín D - o význame (nielen) pri respiračných ochoreniach

youtube.…More
áno protilátky sú druh podvodu lebo tie sú používané len keď ich treba to bunková imunita je smerodajná preto sa nemeria 😊 podvodníci akýsi a Dé ani nie je vitamín ale hormón a ovplyvňuje iba slabých cca 2 500 procesov v tele a Céčko je tiež svojho druhu unikát

Imunita - imunitný tréning

youtube.com/watch?v=h_nZH6DxTGo

Vitamín D - o význame (nielen) pri respiračných ochoreniach

youtube.com/watch?v=FZlTAtUhxzc
U.S.C.A.E.
lenže imunita nie sú iba protilátky a imunita s takým hormónom Dé súvisí veľmi ale je to lacné a môže to fakticky každý a posilňuje to imunitu to kazí kšeft nie len u jednej choroby ono veľmi málo ľudí ho nevie dobre spracovať
dominikguzman
Stvordnovy až päť dňový pôst o vode tiež výrazne posilní imunitu, a ten sa dá aj za niečo obetovať ako duchovná obeta.
Trepifajksl
Čistě logicky - člověk, který věří, že vzniknul z opice a že ho experimentální vakcína zachrání před smrtící pandemií, není žádný vzdělanec, ale trouba.
apredsasatoci
No a čo?!
Hiwea
Tak takéto rozvrhnutie omší je porušenie ústavného práva - čl. 24 ústavy SR a čl. 10 charty základných práv EÚ.