Clicks3.8K

SZOKUJĄCE WIEŚCI O WYBORACH w USA!!! Oświetlanie światłem najciemniejszych miejsc

OBEJRZYJ FILM NA KOŃCU TEGO WPISU...

SPODZIEWAJ SIĘ SZOKUJĄCYCH WIEŚCI PO 20 STYCZNIA 2021!

LIST ZAUFANEGO GOP Nye Count

„Przewodniczący Republikańskiego Komitetu Centralnego hrabstwa Nye w stanie Nevada opublikował 8 stycznia list, w którym ogłosił, że minie 12 dni, teraz już tylko 10, do inauguracji kolejnego prezydenta. Ma oczywiście wewnętrzną wiedzę i informuje nas, co właściwie wydarzyło się w ciągu ostatnich kilku dni, kim jest Mike Pence i czego Amerykanie mogą się spodziewać w ciągu najbliższych kilku dni przed inauguracją.

To będzie ekscytujące:

„Kiedy piszę do was dzisiaj, nie wątpię, że wielu z was zostanie przygniecionych ciężarem rozpaczy lub może zgubi się w labiryncie zagubienia. Mam nadzieję, że zanim skończysz czytać ten list, będziesz mógł z pewnością dołączyć do milionów innych, którzy będą wspierać Prezydenta i przez kolejne cztery lata.
Wyjaśnię: Trump będzie prezydentem przez kolejne cztery lata. Biden nie będzie prezydentem.

Tak, wiem, że to szokujące słowa w tych szalonych dniach.
Podeszło do mnie wielu, którzy powiedzieli: „To już koniec…” i „Trump przyznał się do wyborów…”. Nic takiego się nie wydarzyło. Słuchaj filmów bardzo uważnie. W żadnym momencie Trump nawet nie wspomina nazwiska Bidena. W żadnym momencie nie mówi, że się poddaje.

Mówi, że nastąpi pokojowe przejście do nowego rządu i mówi, że to dopiero początek.
Te zdania są ważne, aby pamiętać. Rzeczywiście, będziemy mieć nowy rząd złożony z nowego wiceprezydenta i nowego gabinetu, ponieważ wszyscy obecni zakończyli swoje zdrady. Wkrótce omówię to bardziej szczegółowo.

Warto pamiętać, że od ponad czterech lat Donald Trump wyprzedzał o pięć kroków każdą próbę obalenia go, postawienia w stan oskarżenia lub zmylenia. Na przykład w noc wyborczą we wczesnych godzinach porannych oznajmił, że „nie chce sterty kart do głosowania o 4 rano”. Co wydarzyło się w ciągu zaledwie kilku godzin prawie dokładnie o 4 rano? Rozdano ogromne ilości kart do głosowania, pokazując, że on już wiedział, że to się wydarzy.

To było publiczne słowo skierowane do wrogów naszego kraju, że jest na ich tropie. Pomyśl także o niedawnym incydencie w budynku Kapitolu DC. Trump spóźnił się ze swoim przemówieniem, a następnie opowiedział o kilku znanych faktach dotyczących tłumu powyżej 500 tys. osób, ale to stworzyło problem.

Widzisz, gdyby Trump przemówił punktualnie i krótko, tłum przy budynku Kapitolu byłby razem z frakcją Antifa, a następnie prawdopodobnie zostałby wciągnięty w zamieszki, z powodu wielkości tłumu. Trump przemawiał późno i długo, a tłum został CHRONIONY i ODDZIELONY od grup antifa.

Było wtedy jasne, że przebierańcy Antifa stanowili ponad 95% ludzi w budynku. Trump ponownie zareagował, ponieważ wyprzedził ich o kilka kroków.

Było to najwyraźniej zainscenizowane wydarzenie, w którym winiono zwolenników Trumpa i próbowano obwinić Trumpa, aby Kongres mógł wykorzystać 25. poprawkę, ale nie udało się. Pomyśl także o licznych filmach pokazujących, jak policja otworzyła bramy Antify (nie wywalczyli sobie wejścia), a następnie oprowadziła ich przez budynek.

To tylko dwa z wielu przykładów tego, że nasz Prezydent nigdy nie był w beznadziejnej sytuacji.
Możesz teraz zapytać: „Dlaczego Trump jeszcze nikogo nie aresztował? Dlaczego musiało trafić aż do Kongresu? ”Jest kilka powodów:

Po pierwsze, Trump był nieugięty w kwestii praworządności i konstytucji.
Daje każdemu, bez względu na to, jak brudny jest, możliwość zrobienia tego, co należy (czasami z ostrzeżeniami, takimi jak niedawna rozmowa telefoniczna z sekretarzem stanu Georgia). Wnosił sprawy do sądów, przedstawiał dowody władzy ustawodawczej, a nawet powiedział wiceprezydentowi, aby postąpił słusznie.

Ale wraz ze zdradą Pence'a i Kongresu, zdrada jest teraz ostatecznie dokonana i nikt nie może powiedzieć, że Trump nie zakończył całego procesu przed podjęciem działań.

Po drugie, aby osuszyć bagno, musisz wiedzieć, kim są te stworzenia.
Można bardzo dobrze wtopić się w tłumy. Ale nieuczciwe wydarzenie na Kapitolu ujawniło ostatnich ze zdrajców, pokazało, kim oni są, niezależnie od przynależności partyjnej. Trump wyciągnął ich z ukrycia.

Pozwólcie, że na chwilę przejdę do Penca.
Wielu z was może nie wiedzieć o jego biznesie i politycznej postawie przed niesławnym dniem w stolicy, który zakończył zdradą. Pence negocjował i działał z ... poczekaj ... Paulem Ryanem podczas sezonu wyborczego 2016. Pamiętasz Ryana? Rzecznik RINO domu? Sprawdź te e-maile, które zostały niedawno ujawnione:
Pence Ryan e-maile

Pence był także zaangażowany w sponsorowany przez Roda Rosensteina i Clintons plan obalenia Trumpa w pewnym momencie jego pierwszych czterech lat. Plan zakładał pozbycie się Trumpa, objęcie funkcji prezydenta, a następnie mianowanie Roda Rosensteina na wiceprezydenta.
Dlaczego chceli tego? Ponieważ uważali, że Pence’a można kontrolować. Zobacz te linki, aby uzyskać więcej informacji:

Można by powiedzieć więcej, ale nie chcę, aby ten list był bardziej książką niż jest. Dość powiedzieć, że kiedy Trump powiedział na wiecu DC, że ma nadzieję, że Pence postąpi właściwie, wiedział już, co zamierza zrobić, ale po raz kolejny dał mężczyźnie miejsce na wybór właściwej rzeczy do zrobienia.

Cóż, nikt nie wspierał Trumpa bardziej niż Lin Wood.

Kariera tego mężczyzny polega na walce z pozwami o zniesławienie, co oznacza, że on nie mówi nic, bez względu na to, jak skandaliczne mogą się one wydawać, jeżeli nie jest to prawda, ponieważ zna konsekwencje zniesławienia. W tym sensie Lin Wood stał się źródłem informacji i przecieków nieznanych wcześniej informacji, które ujawniają niektóre z głębin korupcji i zła w naszych najwyższych urzędach.

To ten sam człowiek, który niedawno powiedział, że w najbliższych dniach będą aresztowania.
Nazwał Pence zdrajcą na długo przed policzeniem głosowania 6 stycznia. Ale czy wiesz, że powiedział również, że po incydencie na Kapitolu prezydent opuścił DC na samolocie „zagłady” (używanym do komunikacji w przypadku wojny nuklearnej) z rodziną i był w Abilene w Teksasie?

Ten samolot został potwierdzony zarówno przez urządzenia śledzące loty, jak iz ziemi. Krótko mówiąc, jest godnym zaufania źródłem informacji. Jeśli masz okazję śledzić Lin Wood na Parler *, gorąco polecam, abyś był na bieżąco. Możesz także posłuchać tego podcastu: Podcast „

„A co dalej? Nie znam szczegółów, ale mogę podać kamienie milowe, na które należy uważać przez kilka następnych dni:
1. Spodziewaj się aktywacji systemu transmisji alarmowej. FCC niedawno wydała memorandum dotyczące wymogów prawa federalnego w zakresie nadawania wiadomości od prezydenta do wiadomości publicznej. Zobacz ten link

2. Spodziewaj się zamieszania. Toczymy walkę o naszą republikę z elitami, które próbują dokonać tego samego zamachu stanu, o który oskarżają Trumpa. W bitwie będzie dezinformacja, ale bądźcie pewni, że plany się spełnią.

3. Spodziewaj się głośnych aresztowań w dowolnym momencie w ciągu najbliższych 12 dni. Możesz obudzić się pewnego ranka i zobaczyć, że kogoś na wysokim stanowisku już nie ma.

4. Spodziewaj się, że do końca będzie to wyboista droga. To nie jest program telewizyjny, który wyjaśnia wszystko w 45 minut.

5. Spodziewaj się ujawnienia wielu nieoczekiwanych dowodów do 20 stycznia.

6. Spodziewaj się pewnego rodzaju przerwy w dostępie do Internetu lub awarii: prawdopodobnie dotyczy to Facebooka, Twittera, Instagrama i Gmaila. Jeśli nie masz jeszcze ustanowionych alternatywnych form komunikacji, dobrze byłoby zacząć, nawet jeśli jest to tylko kwestia sprawdzenia sąsiadów.

7. Spodziewaj się, że Trump zostanie zainaugurowany 20 stycznia!

8. Należy oczekiwać, że rozporządzenie wykonawcze z 2018 r. I / lub ustawa o powstaniu wejdą w życie. NIE oznacza to stanu wojennego. Pamiętaj, że od 2018 roku jesteśmy w stanie wyjątkowym, który daje prezydentowi wiele uprawnień do działania.

Te rzeczy mogą się zdarzyć poza podaną kolejnością, a niektóre mogą się zdarzyć wiele razy. Uważnie obserwowałem, jak wiele rzeczy się rozgrywa w tej chwili, kiedy to pisze.

Pamiętaj, Trump się nie poddał i nie podda się.

Rzeczywiście, bardzo poważnie traktuje swoją przysięgę w obronie Konstytucji przed wrogami krajowymi i zagranicznymi.

Dlatego są tak spanikowani w DC: wiedzą, że Trump będzie walczył, podczas gdy Kongres się przewróci do góry nogami
.
Wspomniałem o tym wcześniej, ale powinienem to powtórzyć. Żaden z nas nie uwierzyłby w to, co wszyscy wiemy teraz, z wyjątkiem tego, że Trump i jego zespół skrupulatnie poświęcili czas, aby pokazać to publicznie. Chcesz wiedzieć, co myśli o tobie Kongres?

Punktem kulminacyjnym jest pakiet stymulacyjny, który wysłał każdemu Amerykaninowi tylko 600 dolarów, ale miliardy do innych krajów (nielegalne prowizje, pranie brudnych pieniędzy). Czy chcesz poznać zakres zmowy z Komunistyczną Partią Chin (KPCh) na wszystkich szczeblach władzy? Wnieś wiele pozwów o oszustwa wyborcze z lokalnych sądów do Sądu Najwyższego, które pokażą, jak bezwstydnie sędziowie popełniają zdradę stanu. Czy chcesz, aby opinia publiczna zobaczyła, jak sfałszowany był system wyborczy przez wiele lat? Otwarcie przedstaw dowody w takiej postaci, w jakiej je widzieliśmy. Nawet w tym tygodniu mamy oświadczenia z Włoch, że firma zbrojeniowa Leonardo użyła satelitów do zmiany głosów z naszych wyborów w USA z Włoch. Te maszyny do głosowania Dominium wysyłały dane do Niemiec, Serbii, Chin, Iranu, a teraz Rzymu. To zepsucie jest DUŻO większe niż ktokolwiek z nas się spodziewał, ale nikt z nas nie uwierzyłby do tej pory. Dlatego wszystko trwało tak długo.

Teraz amerykańska opinia publiczna jest przytomna i gotowa do odzyskania dawno zapomnianych obowiązków i pociągnięcia do odpowiedzialności wybranych urzędników. Słyszałem od wielu z was, jak bardzo jesteście źli z powodu rażącego i rozmyślnego lekceważenia prawdy i sprawiedliwości.

W miarę upływu dni komunikujmy się ze sobą i starajmy się pomóc naszym sąsiadom zrozumieć, co się dzieje. Wyłącz telewizor, ponieważ pokazali, że wyraźnie fałszują wiadomości, aby zachować kontrolę nad waszym myśleniem. Nie rozpaczajcie, ale módlcie się za nasz kraj, za Trumpa i jego zwolenników oraz o rozpoczęcie narodowego nawrócenia w całym kraju ”.

„Kolejne 12 dni będą czymś, o czym można będzie opowiadać wnukom! Znowu jest jak w roku 1776! ”

Alicja B. Aschmann

Źródło: tagesereignis.de/…e-county-letter-deutsch/21064/

nyegop.org/…10/a-letter-from-the-chairman/


jac505
Wczoraj znalazłem to na wolna-polska.pl. Dzięki za wstawienie ! Króluj nam Chryste, nie anty-Chryste !
pielgrzym55
Teatr dla gojów.
KRYSRYS
pod kontrola ? czyja ? co to za sen ?
pielgrzym55
Pod kontrolą starszych i mądrzejszych. Trump wiedział o co chodzi i podlizywał im się jak mógł - uznanie stolicy w Jerozolimie, 447. Ale i tak postawili na kogoś innego. Ładnie zorganizowali to wejście do Kapitolu, którego nikt prawie nie pilnował. Teatrzyk trwa. Teraz jeszcze Trumpa będą chcieli przeczołgać.
V.R.S.
Jeszcze mogę zrozumieć że amerykański neocon jara się Trumpem, jak, nie przymierzając Bąkiewicz Dudą w ub. rocznych wyborach, ale że Polaków w Polsce to ogarnia, nie jestem w stanie pojąć.
Na rozładowanie emocji piosenka:
youtube.com/watch?v=9z4SSxseE10
yagu
Polsce i Polakom niestety nie pomoże emocjonalne angażowanie się w sprawy USA , lub lepiej powiedzieć walki dwóch masońskich obediencji . Bądźmy tylko biernymi świadkami i módlmy się aby tryby historii nas nie wciągnęły w ten polityczno-masonski reset .
icowałek
Powiedz mi czy ten film który wstawiłeś pochodzi z YouTube?
Quas Primas
No przecież jak klikniesz w film (na końcu wpisu), to widać (po lewej stronie), że jest z YT
icowałek
chodzi o to że subskrybuje kanał tej pani A tego filmu tam nie widzę może źle patrzę
icowałek
Ok znalazłem jest na innym kanale😊😊😊
trio plus
Quad, subscrybujesz kanał tej pani? 😊
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
......który z prezydentów zostałby dopuszczony na najwyższe stanowisko państwowe , gdyby nie był masonem ??? jedynie Kennedy , ale wiemy jak skończył !
Weronika....S
Postać Donalda Trumpa jest interesująca dla mnie sama w sobie. Podobno jest 44 prezydentem, a tu takie niesamowite zamieszanie w USA.
Niektórzy klasyfikują Donalda Trupa jako 45 prezydenta, ale jest on 44, bowiem Cleveland sprawował funkcję dwukrotnie, po wyborach prezydenckich 22 i 24.
Jeżeli doszłoby na dużą skalę do oszust wyborczych, to świadczyłoby o tym, że administracja USA była bardzo …More
Postać Donalda Trumpa jest interesująca dla mnie sama w sobie. Podobno jest 44 prezydentem, a tu takie niesamowite zamieszanie w USA.
Niektórzy klasyfikują Donalda Trupa jako 45 prezydenta, ale jest on 44, bowiem Cleveland sprawował funkcję dwukrotnie, po wyborach prezydenckich 22 i 24.
Jeżeli doszłoby na dużą skalę do oszust wyborczych, to świadczyłoby o tym, że administracja USA była bardzo skorumpowana.
Quas Primas
Też zastanawiam się, czy to jest możliwe. Miałam tego nie wstawiać, ale..... zobaczymy, co się wydarzy...
Posoborowe absurdy
Albo międzynarodowy "teatr globalistów", aby wywołać chaos w USA i na świecie. Podobnie jest w Polsce. Lewactwo współpracuje z PiS i Episkopatem Polski, aby wywołać wojnę domową w Polsce i zmienić religię NWO
Weronika....S
@Quas Primas Mnie się wydaje, że prezentowany materiał jest potrzebny, bowiem dowiadujemy się z niego jaka jest sytuacja w USA i każdy może się do tego ustosunkować osobiście Raczej tak konkretnych i jednoznacznych wypowiedzi jest niewiele.
EdwardJarek
:worldviewweekend.com/…erview-president-trumps-pardon - ten artykul tej Pani jest pochodna wiadomosci zamieszczanych na tym kanale - pokazuja bardzo wyraznie i z dowodami o " demokratycznych podobno wyborach ", tych wiadomosci jest sporo tylko nie po polsku.
Ksenia
A Pani Hanna i Jej przyjaciolka maja stycznosc z duchami czyli ...?, nie pamietam w ktorym nagraniu opowiadaja ,,,chwala sie". Trzeba wysluchac kilka filmikow...Dlatego sa D. Trumpem,
a to, co to jest?
youtube.com/watch?v=YCYmI794RdM
EdwardJarek
Pani Kseniu - to sa protestanccy sekciarze wszelkiej masci odprawiajacy modly za Donalda , zobaczylem tylko poczatek i dalsza czesc jest zbyteczna - ona nic nowego nie wniesie , pozostawmy ja " nawiedzonym " .
Posoborowe absurdy
Nie wierzę w to , że zniszczy żydowską masonerię, skoro jego zięciem jest żyd z CHABAD LUBAWICZ. To Trump uznał Jerozolimę, za stolicę Izraela inne decyzję od wgrania wyborów podejmował na umocnienie żydowstwa i Izraela łącznie z budową TRZECIEJ ŚWIĄTYNI JEROZOLIMSKIEJ.
:Nie tykał, swoich żydo-lewackich poprzedników jak Clinton, Busch, czy Obamę. W dodatku jego córka przyjaźniła się z córką …More
Nie wierzę w to , że zniszczy żydowską masonerię, skoro jego zięciem jest żyd z CHABAD LUBAWICZ. To Trump uznał Jerozolimę, za stolicę Izraela inne decyzję od wgrania wyborów podejmował na umocnienie żydowstwa i Izraela łącznie z budową TRZECIEJ ŚWIĄTYNI JEROZOLIMSKIEJ.
:Nie tykał, swoich żydo-lewackich poprzedników jak Clinton, Busch, czy Obamę. W dodatku jego córka przyjaźniła się z córką Clintona, którzy winni siedzieć w więzieniu.
Quas Primas
Poczekamy, zobaczymy. Może to dezinformacja, a może nie.
ps. Czy jeszcze kilka lat temu byłaś tak mocno przekonana o tym, co teraz reprezentujesz?
Posoborowe absurdy
Wystarczy przeanalizować, albo posłuchać analizy znawców żydo-masonerii i illuminatów. Wystarczy porównać co dzieje się w Polsce pod rządami PiS i USA. Już dawno o Trumpie wypowiadał się Sławomir Zakrzewski, Grzegorz Braun, NEOS, którym przyznaję w 100 % rację.
WYSTARCZY ZOBACZYĆ FILM O SIMSONACH, aby zorientować się że Trump i chaos, który ma wywołać był zapowiedziany ponad 20 temu
1, tele…More
Wystarczy przeanalizować, albo posłuchać analizy znawców żydo-masonerii i illuminatów. Wystarczy porównać co dzieje się w Polsce pod rządami PiS i USA. Już dawno o Trumpie wypowiadał się Sławomir Zakrzewski, Grzegorz Braun, NEOS, którym przyznaję w 100 % rację.
WYSTARCZY ZOBACZYĆ FILM O SIMSONACH, aby zorientować się że Trump i chaos, który ma wywołać był zapowiedziany ponad 20 temu
1, telemagazyn.pl/…mpa-juz-w-2000-roku-54045.html
2. zmianynaziemi.pl/…tak-na-kapitol-juz-w-1996-roku
murrr
Tak na pewno, protestant, cudzołożnik uratuje nas od masonerii.
Quas Primas
Prędzej On, niż Franciszek i moderniści.
murrr
Trump jest efektem modernizmu. Nie osądzam Trumpa, ale nie tedy droga. To może być szopka i tyle w temacie.. Wydaje ci się żę pracuje dla Boga. Jakby tak było to moderniści mieli racje. Skoro KK nie jest wstanie nas o masonerii uratować to uratuje nas ktoś z modernistów. Jezus założył kościół, wyznaczył drogę, nie jest protestancka.
Posoborowe absurdy
Trump ma TRZECIĄ ŻONĘ. I w dodatku przeszedł na judaizm w 2017 r.
1. wykop.pl/…-potajemnie-na-judaizm-w-2017/
2. David E. Goldberg: Trump jest Żydem i wierzy, że Jared Kushner jest „Mesjaszem”
Udawał Chrześcijanina i odwoływał się do Boga tak jak to czyni Kaczyński, Morawiecki. Duda, a w rzeczywistości są KRYPTO- ŻYDAMI
Quas Primas
Ja nie mogę!!!!
Trump zostanie prezydentem i doprowadzi do zniszczenia tej żydowskiej masonerii. Poczekamy kilka tygodni. Opatrzność czuwa.
Zaplanowano to wszystko już w 2008 roku. Biden będzie "płakał" Wyciekło z laptopa JEGO SYNA sporo filmów pedofilskich. To, co usłyszymy, to będzie przerażające, choć wielu rozumnych coś nie coś o tym wie...
SŁUCHAJCIE co mówi Hanna W TYM FILMIE
PRZECZYTA…More
Ja nie mogę!!!!
Trump zostanie prezydentem i doprowadzi do zniszczenia tej żydowskiej masonerii. Poczekamy kilka tygodni. Opatrzność czuwa.
Zaplanowano to wszystko już w 2008 roku. Biden będzie "płakał" Wyciekło z laptopa JEGO SYNA sporo filmów pedofilskich. To, co usłyszymy, to będzie przerażające, choć wielu rozumnych coś nie coś o tym wie...
SŁUCHAJCIE co mówi Hanna W TYM FILMIE
PRZECZYTAJCIE też list pod postem...