00:31
m.rekinek
12.2K
,,KOCHAMY CIĘ SZATANIE" NOWA ŚWIĄTECZNA SERIA DISNEYA !!! (Rozwiń opis) Scena z nowej świątecznej serii Walta Disneya budzi kontrowersje . Kontrowersyjna scena przedstawia dzieci wspólnie trzymające …More
,,KOCHAMY CIĘ SZATANIE" NOWA ŚWIĄTECZNA SERIA DISNEYA !!!
(Rozwiń opis) Scena z nowej świątecznej serii Walta Disneya budzi kontrowersje . Kontrowersyjna scena przedstawia dzieci wspólnie trzymające listy z napisem „We Love You Satan”. Chociaż scena jest prawdopodobnie tylko grą słowa „Święty Mikołaj”, „żart” nie spodobał się wielu rodzicom.

Dzieje się tak, ponieważ rodzice są teraz mądrzy w stosunku do lewicowych programów politycznych Disneya, ich podprogowych wiadomości i manipulacji dziećmi.

W tej scenie dzieci były używane jako rekwizyty do propagowania szatana wśród niewinnych umysłów. Scena „We Love You Satan” nie jest świetnym żartem na świąteczne przedstawienie, zwłaszcza gdy Boże Narodzenie ma być o Jezusie Chrystusie.

Scena „We Love You Satan” w Świętych Mikołajach wywołuje sprzeciw
Mikołaje to nowy serial dla dzieci na platformie Disney+. Serial jest kontynuacją oryginalnego filmu o Świętym Mikołaju z Timem Allenem w roli głównej. Nowa seria przedstawia Scotta Calvina (Tim Allen) jako starzejącego się Świętego Mikołaja , który zdaje sobie sprawę, że nie może być Świętym Mikołajem na zawsze.

Calvin wyrusza z misją znalezienia odpowiedniego zastępcy Świętego Mikołaja, jednocześnie przygotowując swoją rodzinę na nową przygodę życia na południe od bieguna. Podczas gdy niektórzy komentatorzy twierdzą, że scena „We Love You Satan” miała efekt komediowy, inni postrzegają tę scenę jako część satanistycznego programu mającego na celu zdyskredytowanie prawdziwego znaczenia Bożego Narodzenia i zaszczepienie mrocznych myśli w umysłach dzieci .

Nowy program Disneya dla dzieci i „Kochamy cię szatanie”. Nie ukrywają już swoich planów. max123 on Twitter
— max123 (@max123_eth) 28 listopada 2022 r.
Disney został niedawno zdemaskowany za wspieranie transpłciowej indoktrynacji w szkołach

Według New York Times , Disney „stracił 1,5 miliarda dolarów” w swojej jednostce zajmującej się sprzedażą bezpośrednią. Dyrektor generalny Disneya, Bob Chapek, został niedawno zdegradowany i zastąpiony przez byłego dyrektora generalnego Boba Igera. Firma poniosła poważne straty po tym, jak Disney publicznie poparł nauczanie homoseksualizmu i transpłciowości w klasach podstawowych.

Disney poszedł na całość z seksualizacją podstawowego programu nauczania, promując seks gejowski, krzyżowe hormony płciowe i okaleczanie narządów płciowych dzieci.

Disney płaci również swoim pracownikom za wykorzystywanie własnych dzieci za pomocą procedur „afirmacji płci”, które hormonalnie kastrują ich układ hormonalny, prowadząc do mastektomii i operacji okaleczania narządów płciowych, które pozostawiają blizny na całe życie.

Disney, który sprzedaje bezpośrednio dzieciom i rodzinom, głupio sprzeciwił się ustawie o prawach rodzicielskich w edukacji na Florydzie w 2022 r. Disney i lewicowe media zbanalizowały ustawę i nazwały ją ustawą „Nie mów wesoły”, mimo że ustawa wzmocniła rodzicielską praw i zwalcza wszelkie próby seksualizacji dzieci i przygotowania ich do samozniszczenia.

Ta ustawa dotyczyła wypaczonego programu transpłciowego w szkołach i zakazała indoktrynacji homoseksualizmu i transpłciowości w klasach K-3rd. Gubernator Florydy Ron DeSantis, który w listopadzie wygrał historyczną reelekcję, przeciwstawił się Disneyowi i powiedział, że Disney kupił „fałszywe narracje” na temat ustawy.

„Macie firmy takie jak Disney, które będą mówić i krytykować prawa rodziców, będą krytykować fakt, że nie chcemy transpłciowości w klasach przedszkolnych i pierwszych klas” – powiedział DeSantis .

W odpowiedzi na agendę Disneya, ustawodawca Florydy pod przewodnictwem republikanów przygotował projekt ustawy o cofnięciu specjalnych „samorządnych” przywilejów Disneya w stanie. Te szczególne przywileje zostały nadane wiele lat temu.

Przywileje pozwoliły firmie skorumpować miliony dolarów z funduszy podatników, jednocześnie tłumiąc konkurencję w swojej przestrzeni. To prawo, podpisane przez gubernatora DeSantisa pod koniec kwietnia, przywróci uczciwe praktyki rynkowe i zobowiąże Disneya do płacenia dziesiątek milionów dolarów więcej każdego roku.

Najnowsza sztuczka Disneya albo zostanie zlekceważona jako głupi żart, albo zostanie odrzucona przez rodziców, którzy nie uważają za zabawne, że „We Love Satan” pojawia się w bożonarodzeniowych programach dla dzieci.

Disney's new Christmas series depicts children holding up signs that say, "We Love You Satan"
Jadwiga Bob shares this
1666
starski
Ja tu nie widzę "kontrowersji" - wytwórnia disneya promuje satanizm i tyle.