Krásný pokojný den
Mohl by to někdo srozumitelněji přeložit nebo přiblížit. Přiznám se, že z toho nejsem moc moudrý. Děkuji.
Krásný pokojný den
Pane nevím koho oslovujete, ale mne zajímá co jsem uvedl a tedy přiblížení výkladu uvedeného.
jožinko božinko
Neotravujte, pane.
Krásný pokojný den
Pokud slušně položený dotaz vnímáte jožínko jako otravování a místo reakce opakovaně reagujete tímto způsobem, pak to budu samozřejmě respektovat, vaše diskuzní vlákno.
Libor Halik
Tak to je nejspíš nyní a ještě bude: Ježíšek odpověděl: „Má spravedlnost už nebude podporovat tolik ohavností. Jsi Mou Matkou, ale jsi také Mým stvořením!“ S majestátem Královny prosilo nebe o slitování také velké množství řeholníků sjednocených se svými svatými zakladateli. Sotva co však uslyšeli Ježíškova slova, padli na kolena a uctívali neproniknutelné záměry Nejvyššího.
Blahovec01
Pri všetkej úcte, ale toto je už hádam najmenej 15. verzia 3. fatimského "tajomstva". Niekto z temnoty sa s nami zahráva a hrá mimoriadne špinavú hru. Počnúc od pápežov 2. vat. konc. cez celú plejádu samozrejme "pravoverných" prorokov.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Však pri všetkej úcte keď nevieš rozlišovať a rozoznať čo je pravda tak ani potom to nečítaj a nepíš zbytočne komentáre ( nekomentuj ). Lebo presne to je dnešná doba naša aj generácia. Keď nevidíte čo sa deje a čo veľmi v blízkej dobe príde tak ste zaslepení človek. Čoskoro prídu Božie tresty aj 3 svetová vojna,ktorá bude dopustená za hriešny a skazený svet.
Prichádza totálna chudoba a hladomor …More
Však pri všetkej úcte keď nevieš rozlišovať a rozoznať čo je pravda tak ani potom to nečítaj a nepíš zbytočne komentáre ( nekomentuj ). Lebo presne to je dnešná doba naša aj generácia. Keď nevidíte čo sa deje a čo veľmi v blízkej dobe príde tak ste zaslepení človek. Čoskoro prídu Božie tresty aj 3 svetová vojna,ktorá bude dopustená za hriešny a skazený svet.
Prichádza totálna chudoba a hladomor lebo zachvíľu totálne padne ekonomika a zruší sa hotovosť.
Sa to nazýva súd národov.
Hiwea
Svätý Malachiáš(prorok) a vedeli by ste bližšie určiť kedy sa tak stane? Stačí desaťročie. Píšete len o chudobe a hladomore a padnutí ekonomiky. To nie sú hodnoty, ktoré by nás mali prioritne zaujímať. Nežijeme predsa z tela a jeho potrieb ale z Ducha. Takéto "proroctvá" by mali mať hlbší rozmer.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Varovať treba pred všetkým predsa lebo viacerí ľudia keď nevedia o ničom a nie sú pripravení sa zblaznia a nechajú sa buď zotročiť alebo aj zabiť.
Hiwea
Teda neodpoviete na moju otázku....
Blahovec01
Svatý Malachias prorok
Dosť odvážne a arogantné tvrdenie, že neviem rozlišovať pravdu. Mal by si na tom bode byť veľmi opatrný, lebo čo je pravda povedal Kristus a nie človek. Tým sa zaoberať nebudem, lebo ja patent na pravdu nemám. Ty asi áno, keď súdiš aby som nekomentoval keď neviem. Nevieš to ani ty a ani iní... Tých proroctiev bolo tisíce. jedny odporovali druhým. Najmä strach a zúfalstvo. …More
Svatý Malachias prorok
Dosť odvážne a arogantné tvrdenie, že neviem rozlišovať pravdu. Mal by si na tom bode byť veľmi opatrný, lebo čo je pravda povedal Kristus a nie človek. Tým sa zaoberať nebudem, lebo ja patent na pravdu nemám. Ty asi áno, keď súdiš aby som nekomentoval keď neviem. Nevieš to ani ty a ani iní... Tých proroctiev bolo tisíce. jedny odporovali druhým. Najmä strach a zúfalstvo. A to je od Diabla.

To, čo sa deje to vidí aj slepý, nemusíš ma na to poúčať. Zarážajúce je však jedno. Prečo zamlčali a prekrúcali tretie posolstvo z Fatimy. Len jedno je logické vysvetlenie. To posolstvo sa týka najvyšších miest vo Vatikáne a nie je pre nich príjemné. Žiadne iné logické vysvetlenie nie je. A tých proroctiev o III. svetovej vojne a o tom a o hentom atď... je ix na entú. Všetky sú na tenkom ľade. Radšej, keby si namiesto hlúpych rád si prečítal Slovo Božie a potom trieskal do klávesnice nezmysly. V Evanjeliu je napísaná pravda:

Marek 13:32
Ale o tom dni a o tej hodine nevie nik, ani anjeli v nebi, ani Syn, iba Otec.


Vzťahuje sa to síce na posledné dni, ale nič iné v Evanjeliu nie je. Okrem Daniela a Zj. Jána.

A o tom či príde vojna alebo nie a kedy príde, tak je odvaha ak niekto napíše dátum. To nevie nikto. Vždy je to Božia ruka, ktorá zasiahne. Keď príde vhodný čas. Tak to nechajme na Božiu vôľu a neraď Bohu a ľuďom že vraj čoskoro. Lebo je to termín, ktorý môže byť o hodinu, ale aj o 100 rokov. Len za posledných desať rokov bolo najmenej 20 vážnych situácii, kedy bol atómový konflikt na hrane zničenia celej planéty. Toľkoto asi k tvojim bludom.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Však to je tvoje rozhodnutie ja tebe neberiem kľudne si ver čomu chceš aj nechceš mňa to netrápi a nezaujíma asi toľko k tvojích komentárom. Som zvedaví keď všetko príde potom ako budeš čumieť ako puk. Každý má slobodné rozhodnutie,rozum a vôľu. Každý má na výber aj pre čo alebo pre koho sa rozhodne slúžiť a žiť a samozrejme čo príjme v živote.
jožinko božinko
Členové sekty Eliáše Dohnala v tom mají zmatek a není jim možno vysvětlit katolické principy.
Blahovec01
jožinko božinko
Asi máš tiež patent na rozum a rozhodovanie. Ako aj mnohí iní tu na tomto portáli. A o tom kto má v hlave zmätok či inú matériu pomlč. Možno ty máš v hlave poriadne nakadené a myslíš si, že si osvietený. Svoje princípy ktoré máš v hlave si nechaj pre seba, možno sú dobré, možno nie. Nemám rád ľudí, ktorí žijú v domnení, že len ich pravda je tá správna a pravá. Tiež si asi …More
jožinko božinko
Asi máš tiež patent na rozum a rozhodovanie. Ako aj mnohí iní tu na tomto portáli. A o tom kto má v hlave zmätok či inú matériu pomlč. Možno ty máš v hlave poriadne nakadené a myslíš si, že si osvietený. Svoje princípy ktoré máš v hlave si nechaj pre seba, možno sú dobré, možno nie. Nemám rád ľudí, ktorí žijú v domnení, že len ich pravda je tá správna a pravá. Tiež si asi postihnutý patentom na rozum. No takých je tu viac. Jednoducho chorí ľudia postihnutí IQ 250 minimálne. A pritom žijú v totálnom zmätku a omyle. A k tým Dohnalovcom. Nesiahaš im ani po členky, ani po remienky ich obuvi. Svoje súdy si nechaj, lebo prekypujú blbosťou. Radšej sa modli na úmysel Bergólia a najmä k jeho bohyni zeme Pačamame. teraz oslavoval veľký "Deň zeme" a modlil sa k nej. K svojej bohyni. Ako aj ty blbko. Tej veríš, tak jej ver aj naďalej. Veď tak ťa učí tvoj "zástupca boha na zemi" a to je pravda predsa. On je predsa neomylný. Takže inak povedané nechaj Dohnalovcov, lebo vierou, ani rozumom na nich nemáš.
jožinko božinko
Patent na rozum nemám, ale znám Vaše smýšlení @Blahovec01