Sv.Prokop
Pravím vám, že z každého planého slova, jež lidé promluví, budou skládat účty v den soudu. (Mt 12,36)
warez
Skoda, ze nie si papez ty. To je nestastie, ze ta nikto nezvolil. Vsetci su taki sprosti a ty si zato plny tolkej mudrosti a poznania. Treba vsetkych popreklinat. Do neba pojdes istotne iba ty.
Unam Sanctam SK
Tu to máme. Obraz provokaterov, ktorý sa nezmôžu na nič iné, ako hlúpe slová, pretože pravdy v nich niet a pravdu vyvrátiť nemôžu. Pápeži už prehovorili.
vatikankatolicky.com/mimo-cirkvi-niet-spasy/
apredsasatoci
warez
Skús hovoriť k veci!
Usvec ho argumentami!
Všetko ostatné čo je od veci je od veci.
Unam Sanctam SK
To, že je II. vatikánsky koncil heretický, dokazuje, že je to koncil falošnej Cirkvi a nie Katolíckej Cirkvi, ako o vysvetľuje tento článok: vatikankatolicky.com/herezy-ii-vatikanskeho-koncilu/
A ten článok dokazuje to aj to, že tí, ktorí obhajujú jeho učenie alebo ho obhajujú ako koncil KC, nie sú v Katolíckej Cirkvi.
warez
Iba hlupak, ktory nevidi brvno vo vlastnom oku bude oznacovat portal christianitas za hereticky. Milujem, ak nejaky zasran sa hra na inkvizitora a pritom nerozumie o com je vobec rec.
Unam Sanctam SK
Prečítajte si toto: https://gloria.tv/post/p1srBH9vH6MK4MgXLpVxZ8fQDN Nič z článku neviete vyvrátiť, lebo sa to nedá vyvrátiť. Odmietate učenie najvyššieho Magistéria.
warez
Unam Sanctam SK
Á. Zase sa ozval velky inkvizítor. Ako vidím, chlapče, ty uz ani nepremýšľaš. Ja v prvom rade odmietam tvrdenie, že portál christianitas je heretický. A tak isto odmietam čítať každú hlúposť, ktorú tu podsúvaš. Najprv si vyber brvná zo svojich očí, až potom vyberaj smietky z očí svojich bratov.