Clicks193
Agata.B
9

Polaków przeraża coraz wiekszy antypolonizm wiekszości Żydów w Polsce i Izraelu

Polską pielgrzymkę do Izraela zbulwersował podpis pod zdjęciem przedstawiającym bramę łódzkiego getta. Napis w Instytucie Yad Vashem głosi, że miejsca pilnowali niemieccy żołnierze oraz… polska policja.

„Brama wejściowa do getta w Łodzi. Była strzeżona przez niemieckich żołnierzy i polską policję 24 godziny na dobę” – głosi napis, który oburzył Polaków goszczących w Izraelu.

Tych bram pilnowała żydowska policja, wprawdzie ona formalnie nie nazywała się żydowską, tylko służbą porządkową, w języku niemieckim brzmiało to Ordnungsdienst. Policji polskiej nie było na terenie ówczesnego Warthegau, taka formacja nie mogła zaistnieć – powiedział cytowany przez tvp.info Bogdan Michalski, weteran II wojny światowej, były żołnierz Armii Krajowej i uczestnik pielgrzymki, która dostrzegła fałsz historyczny w Instytucie Yad Washem.

Zdaniem Tadeusza Płużańskiego sprawa jest przykra, gdyż taką ewidentną nieprawdę zobaczyli żołnierze Armii Krajowej oraz polscy Sprawiedliwi Wśród Narodów Świata, a więc osoby ratujące Żydów, wchodzące w skład polskiej delegacji.

W skandalicznej sprawie głos zabrała polska dyplomacja. Wiceminister spraw zagranicznych, uczestnik pielgrzymki do Izraela, zwrócił się w tej sprawie do polskiej placówki dyplomatycznej w Izraelu.

Nie zostawimy tej sprawy – zapowiada Jan Dziedziczak chwaląc pomysł, by w trakcie kryzysu w relacjach Polski i Izraela przywieźć do tego kraju polskich kombatantów, świadków II wojny światowej, którzy mają okazję mówić tam prawdę o tym, jak zachowywali się Niemcy, jak Polacy, a jak Żydzi.
Żródło: tvp.info
www.pch24.pl/yad-vashem-klam…
Młot na posoborowe aberracje
Szczyt podłości. Talmudyczny admin WYKASOWAŁ ZE STRONY GŁÓWNEJ KAZANIE O NACJONALIZMIE KS. ROMANA KNEBLEWSKIEGO, KTÓRY ON SAM OSOBIŚCIE ZAMIEŚCIŁ NA GLORII. Dałem polubienie pod tym kazeniem i chciałem go zadedykować SEBOL-owi. ale znikło z Glorii księdza Kneblewskiego Pt " Na Jasne Górze o nacjonalizmie [Tuba Cordis] - www.youtube.com/watch Sebol mnie blokuje.
Agata.B
Uwaga mocne! To kto rzadzi Polską?Polacy czy Żydzi ?
"PiS planuje budowę muzeum powstania w warszawskim getcie. Do tej pory nie powstał gmach Muzeum Historii Polski. Jest za to w stolicy Muzeum Historii Żydów Polskich. O jego budowie zadecydował Lech Kaczyński, który jako prezydent Warszawy przeznaczył z pieniędzy podatników na budowę Muzeum Historii Żydów 40.000.000 złotych i działkę wartą …More
Uwaga mocne! To kto rzadzi Polską?Polacy czy Żydzi ?
"PiS planuje budowę muzeum powstania w warszawskim getcie. Do tej pory nie powstał gmach Muzeum Historii Polski. Jest za to w stolicy Muzeum Historii Żydów Polskich. O jego budowie zadecydował Lech Kaczyński, który jako prezydent Warszawy przeznaczył z pieniędzy podatników na budowę Muzeum Historii Żydów 40.000.000 złotych i działkę wartą 130.000.000 złotych. Z pieniędzy podatników na budowę żydowskiego muzeum Ministerstwo Kultury przeznaczyło kolejne 40.000.000".
prawy.pl/67827-fotorelac…
Agata.B
PIS jest już przegrany.Znam setki ludzi katolików którzy głosowali na PIS,ale teraz sa przerażeni doniesieniam z TVN,Polsatu,Superstacji ,niemieckich mediów że PIS niszczy Polskę .Mało kto oglada TVPINFO.Republike,TVP.Nie czytają Warszawskiej ,Naszego Dziennika, wSieci,Gazety polskiej.
4 more comments from Agata.B
Agata.B
"Tylko senatorowie PiS Artur Warzocha i Rafał Ślusarz zabrali publicznie głos po skandalicznym „wykładzie” w Muzeum POLIN.Niebezpieczny dla władzy jest moment kiedy jej przekaz zaczyna zdecydowanie odbiegać od nastrojów najwierniejszego elektoratu. Od chwili zaatakowania Polski przez rząd Izraela słowami ambasador tego kraju wypowiedzianymi w szczególnym miejscu czyli w Auschwitz, nasze władze …More
"Tylko senatorowie PiS Artur Warzocha i Rafał Ślusarz zabrali publicznie głos po skandalicznym „wykładzie” w Muzeum POLIN.Niebezpieczny dla władzy jest moment kiedy jej przekaz zaczyna zdecydowanie odbiegać od nastrojów najwierniejszego elektoratu. Od chwili zaatakowania Polski przez rząd Izraela słowami ambasador tego kraju wypowiedzianymi w szczególnym miejscu czyli w Auschwitz, nasze władze czynią starania by załagodzić sytuację. Szukanie porozumienia i wyjaśnienia zadrażnień jest słuszną linią postępowania. Jednak w tym przypadku natrafiamy na tak nieprzejednaną wolę drugiej strony, że dalsze ustępstwa zaczynają wyglądać na rejteradę"
.wpolityce.pl/polityka/386355-jestesmy…
Agata.B
"Jesteśmy we własnym kraju obrażani, wyzywani od antysemitów i jeszcze za to szczodrze płacimy. Ewenement w skali światowej" 😀
wpolityce.pl/polityka/386355-jestesmy…More
"Jesteśmy we własnym kraju obrażani, wyzywani od antysemitów i jeszcze za to szczodrze płacimy. Ewenement w skali światowej" 😀
wpolityce.pl/polityka/386355-jestesmy…
Agata.B
Polacy powinni wiedzieć przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi czy startujacy w wyborach ma dwa obywatelstwa i jakie.Ludzie gadają że w Sejmie w każdej parti są poslowie z obywatelstwem izraelskim,niemiecki,ukraińskim i innymi .Dlaczego to ukrywają przed Polakami
Agata.B
PIS nie ma już szans na wygraną w wyborach bo Polacy słyszeli Glińskiego który sypie Żydom forse setkami milionów zł na cmentarze,muzea,fundacje,a Żydzi plują Polakom w twarz żmijowym syjonistycznym antypolonizmem.Na polskie media rząd PIS "piniędzy nie ma"PIS jeszcze nie wie że przegrał wybory
Nemo potest duobus dominis servire !
Tych bram pilnowała żydowska policja, wprawdzie ona formalnie nie nazywała się żydowską, tylko służbą porządkową, w języku niemieckim brzmiało to Ordnungsdienst.

Policji polskiej nie było na terenie ówczesnego Warthegau, taka formacja nie mogła zaistnieć
– powiedział cytowany przez tvp.info Bogdan Michalski, weteran II wojny światowej, były żołnierz Armii Krajowej i uczestnik pielgrzymki, …
More
Tych bram pilnowała żydowska policja, wprawdzie ona formalnie nie nazywała się żydowską, tylko służbą porządkową, w języku niemieckim brzmiało to Ordnungsdienst.

Policji polskiej nie było na terenie ówczesnego Warthegau, taka formacja nie mogła zaistnieć
– powiedział cytowany przez tvp.info Bogdan Michalski, weteran II wojny światowej, były żołnierz Armii Krajowej i uczestnik pielgrzymki, która dostrzegła fałsz historyczny w Instytucie Yad Washem.
Nemo potest duobus dominis servire !
żydzi stali się ,,mesjaszami świata,, podporządkując sobie wszystkie narody świata.. zgromadzili większość dóbr tego świata, wpędzając ludzi swoją LICHWĄ w biedę i uzależnienie ich ,,KREDYTÓW,,