Clicks47
uk.news

Бенедикт XVI: «Не існує двох пап - Папа є лише один»

"Не існує двох пап. Папа - лише один", - сказав слабкий Бенедикт XVI, який все ще достатньо сильний для того, щоб висловити свої слова в інтерв'ю олігархічному виданню Corriere della Sera під час зустрічі 27 лютого, легко постукуючи долонею по підлокітнику

Його відставка була "важким рішенням", він сказав: "Я прийняв це з совістю, і вважаю, що вчинив правильно. Деякі мої друзі, які є трохи «фанатичними», все ще сердяться, вони не хотіли прийняти мій вибір. Я думаю про теорії змови, які пішли далі: хтось сказав, що це сталося через скандал із "Vatileaks", хтось сказав, що це відбулося через змову гей-лобі, хтось сказав, що це через справу консервативного лефебрівського теолога Річарда Вільямсона. Вони не хочуть вірити у свідомий вибір. Але моя совість чиста».

Про нового італійського прем'єр-міністра Маріо Драгі: "Будемо сподіватися, що він зможе подолати кризу, це людина, яку також високо цінують у Німеччині".

Про Джо Байдена: "Це правда, він католик" і що "він особисто проти абортів".

Бенедикт також зазначив, що "як Президент він прагне бути послідовником Демократичної партії .... А щодо гендерної політики ми досі не розуміємо, яка у нього позиція".

Зображення: © Mazur, CC BY-NC-SA, #newsYldanjpuev