uk.news
82

Сербський правовірний: Джокович покинув Australian Open 2022 через відмову пройти примусову вакцинацію

Тенісист номер один у світі Новак Джокович був депортований з Австралії, оскільки він чинив опір примусовій вакцинації від Covid. Зараз він вибув з Australian Open.

Він прибув до рідної Сербії 17 січня. Ймовірно, що його також відсторонять від наступного турніру Великого шлема – Відкритого чемпіонату Франції. Франція має жорсткий Covid-режим.

Джокович нещодавно переніс коронавірусну інфекцію. За звичайними медичними стандартами, він має бути звільнений від примусової вакцинації. Але австралійський Covid-режим створив «громадський інтерес» і анулював візу Джоковича, розпочавши істерію про теорію змови, і про те, що присутність Джоковича може викликати «антивакцинальні настрої». Вигнати його було необхідно, щоб австралійці були в «безпеці».

Джокович — православний християнин. За словами його матері [католички хорватки], він молиться щонайменше двічі на день. У 2011 році він пожертвував 100 000 доларів на монастир Грачаниця в Косово. Одна з його відомих цитат: «Перед тим як бути спортсменом, я є православним християнином».

На малюнку нижче показано, як він разом із сином молиться в сербській церкві.

#newsPhnnucpdue