Clicks2.4K
pl.news
3

Wyleczony homoseksualista: "Franciszek brzmi jak mój oprawca"

Kiedy Franciszek powiedział "Bóg uczynił cię gejem" do homoseksualisty, "brzmiał jak mój oprawca", Joseph Sciambra napisał na portalu społecznościowym.

Sciambra jest byłym homoseksualistą, który poszedł w rozwiązłość, pornografię i narkomanię po tym, jak kapłani zachęcali go do "akceptowania" homoseksualizmu.

Ostatnio Franciszek rozpowszechnił kłamstwo o tym, że praktykujący homoseksualiści są kochani przez Boga i Kościół "takimi, jakimi są".

"Słyszałem prawie dokładnie te same słowa, gdy padały z ust mojego oprawcy" – mówi Sciambra.

Według niego "skoordynowany program" jest prowadzony w Kościele, aby "uwodzić przyszłe ofiary przemocy seksualnej". Program ten jest realizowany przez gejowskie zachowania ludzi na wysokich stanowiskach, którzy uznają i aprobują grzech śmiertelny.

#newsDpuayslbdm

Prawda inside
Koedyś w partii Sld był tęczowy Rysiek teraz w Kościele jest tęczowy Franciszek
MementoMori+++
Franciszek brzmi jak szatan który oskarżał Boga przed ludzmi (Adam i Ewa ) i człowieka przed Bogiem (w przypadku Hioba)
A propo polecam film z tego roku Ostatnie kuszenie Chrystusa, gdzie jest niezwykle realnie przedstawiona taktyka szatana który ukrywa się pod dobrem cda.pl/video/518705177
Weronika....S
Maska czyni z człowieka wizualnie jakieś monstrum bez twarzy. Zwierzę, pies, kot, czy jakiejś inne stworzenie wygląda bardziej sympatycznie niż zamaskowany.