Roberto 55
Vacsina ludu, ktory dali do lockdownu. Ludia vedia kde byvaju...
Terézia Kameniarová shares this
66.7K
😲
Rosllynn
Otázka je, kdo je uvězní.
Libor Halik
Proto, prosím, 1) modleme se k Všemohoucímu Bohu za odpuštění našich hříchů a hříchů našeho národa (a všech národů) skrze oběť Pána Ježíše Krista a na přímluvy jeho Neposkvrněné maminky. Brzy poté 2) s už očištěným srdcem se modleme za totální porážku nepřátel vlasti naší a nepřátel vlastí ostatních národů, za totální porážku krvežíznivých globalistů.
TerezaK
Ani Bůh nepílí plevel s pšenicí. Nevylévejte, prosím, dítě i s vaničkou. Je rozdíl mezi mafií San Gallo ve Vatikánu, jejíž představitelem je František, jakože "papež" A Pravým, stále platným Magisteriem Katolické Církev (se svým, pro ducha a duši k Bohu osvobozujícím učením HURÁÁÁ), jejímž představitelem je mafií stále vězněný jediný pravý papež Benedikt XVI., jakože se tak jako jediný jako …More
Ani Bůh nepílí plevel s pšenicí. Nevylévejte, prosím, dítě i s vaničkou. Je rozdíl mezi mafií San Gallo ve Vatikánu, jejíž představitelem je František, jakože "papež" A Pravým, stále platným Magisteriem Katolické Církev (se svým, pro ducha a duši k Bohu osvobozujícím učením HURÁÁÁ), jejímž představitelem je mafií stále vězněný jediný pravý papež Benedikt XVI., jakože se tak jako jediný jako papež stále podepisuje. (Protože František by si to nikdy nedovolil a asi ani nedovolí.)
TerezaK
A pokud Vás pálí žáha na "podvodníky" tak děkujme, že mají ještě čas, a my, že za ně můžeme trpět, protože vzhledem k chystající se erupci, Řím lehne popelem ale věrní budou Magisteria Církve ve své duši, budou i v těle vychvácení, ostatní, kteří aspoň utekli do BBožího Milosrdenství, budou ukryti v útočištích.