Clicks6
lv.news

Vigano uzstāj: sazvērnieki izmantoja Vatikāna II padomi baznīcu nojaukšanai

Arhibīskaps Karlo Marija Vigano vietnē MarcoTosatti.com (6. jūlijs) atbildēja Sandro Magisteram, kurš apgalvoja, ka Vigano kritika par Vatikāna II padomi ir “uz robežas ar baznīcas sadalīšanu.”

Vigano pauž nožēlu, ka ar viņu netiek runāts tieši, bet tiek “norādīts ar epitetiem”, un viņšnorāda, ka baznīcā etiķete, ko izmantoja pretinieka nostādīšanai zemākstāvošā stāvoklī, kam nav vērts pievērst uzmanību vai atsaukties, ir vārds “Lefebvrians”, kas nozīmē atrasties sociāli politiskā politikā un tas it tapat, kā kāda vārdam priekšā rakstīt “fašists”.

Vigano atkārtoti norāda, ka mūs visus “maldināja” tie, kuri izmantoja Vatikāna II padomi kā “konteineru, ko aprīkot ar savu netiešo varu”, vienlaikus “kropļojot tā mērķi”.

Maldinātie nav iedomājušies – skaidro Vigano –, ka Vatikāna II padomes sanāksmē mazāk organizēti sazvērnieki izmantoja padomi, lai "nojauktu baznīcu no iekšpuses".

Vigano saka, ka "tīša divdomība" tekstos, kuru mērķis ir savstarpēji uzturēt pretējas un nesavienojamas vīzijas, "lietderības novērtējuma vārdā, kaitējot atklātai patiesībai". Tādējādi viņš atkal ierosina "aizmirst" II Vatikāna padomi.

Viņš novēro, ka II Vatikāna padomes proponenti zināja, kā praktizēt damnatio memoriae ne tikai ar vienu padomi, bet "ar visu", lai apstiprinātu, ka "viņu padome bija pirmā no jaunās draudzes "un ka ar to viss sākas", tādējādi tika pabeigta vecā reliģija un vecā misija."

Tomēr pretrunīgajās Vatikāna II padomes interpretācijās Vigano parāda, cik lielu kaitējumu nodarīja apzināta valodas pieņemšana, kas bija tik drūma, ka leģitimēja pretējas un citas interpretācijas, uz kuru pamata toreiz notika slavenais "samierinātais pavasaris".

#newsWmtnwzlbfy