Bývalý vatikánsky bankár: Pandémia Covid-19 slúži na zníženie rastu populácie.

Hovorí to Ettore Gotti Tedeschi, ktorý viedol Vatikánsku banku v rokoch 2009 až 2012. „Pandémia“ Covid-19 nie je nič iné ako trójsky kôň. Spolu s ňou sa bude realizovať plán na zníženie rastu populácie, demontáž doterajšieho ekonomického systému a odstránenie všetkých hraníc.

Na snímke Ettore Gotti Tedeschi
Ettore Gotti Tedeschi

Tedeschi bol prezidentom Vatikánskej banky v rokoch 2009 až 2012. V rozhovore, ktorý poskytol talianskemu youtuberovi (publikovanom mimovládnou organizáciou RAIR Foundation USA s anglickými titulkami), Tedeschi kritizoval súčasnú koronavírusovú politiku vlád. Podľa Tedeschiho bola dnešná agenda „Great Reset“ koncipovaná ako „Nový svetový ekonomický poriadok“ na konci 60. rokov. Tedeschi v tejto súvislosti hovorí aj o «Prvom resete». Henry Kissinger k tomu v tom čase významne prispel.

Na pripomenutie, Kissinger bol americkým ministrom zahraničných vecí za prezidenta Richarda Nixona od roku 1973. Kissinger bol zapojený do mnohých tajných operácií. Okrem iného významne prispel k zvrhnutiu demokraticky zvoleného čilského prezidenta Salvadora Allendeho. Pod Kissingerovým vedením Rada národnej bezpečnosti vlády USA propagovala tiež zahraničnú politiku USA zameranú na zníženie pôrodnosti v treťom svete, ktorá sa predávala pod rúškom „plánovania rodiny“.

Podľa Tedeschiho však Kissingerova iniciatíva na vyľudnenie planéty „spôsobila niekoľko chýb“. Preto je „potrebný druhý reset“. Tento reset využívajú elity Svetového ekonomického fóra (WEF) v dôsledku „Covid pandémie“.

„Po päťdesiatich rokoch, počas ktorých prvý reset spôsobil v sedemdesiatych rokoch niekoľko chýb, je dnes potrebný druhý reset“, povedal Tedeschi. A ďalej: „Aktuálny reset, bežne označovaný ako The Great Reset, opravuje chyby, ktorých sme sa za posledných päťdesiat rokov dopustili.“

Podľa Tedeschiho „globalisti“ zastávajú názor, že svet je preľudnený. Toto preľudnenie je teraz potrebné obmedziť a „znížiť pôrodnosť populácie“. Bez toho, aby bol konkrétny, Tedeschi zdôrazňuje, že v priebehu „pandémie“ sa „určité správanie“ propaguje alebo „vnucuje“ ľuďom.

Tu si môžete pozrieť celé video (v taliančine)

Public domain
Marieta Ria and one more user link to this post
agnesino
Pred niekoľkými dňami som si čítala encykliku pápeža Piusa 12. O tajomnom tele Kristovom a hneď som ju náhodné otvorila tu, aké aktuálne a aké nemožné počuť od pána menom František
Janko333
Čisté bláznovstvo, do Vatikánu majú od 1. októbra vstup povolený len osoby scovidovým pasom. Traja členovia vatikánskej Švajčiarskej gardy, ktorí sa odmietli dať zaočkovať proti koronavírusu, dobrovoľne opustili rady príslušníkov osobnej stráže pápeža a vrátili sa do Švajčiarska. Každý obyvateľ, Vatikánu sa musí preukázať potvrdením o očkovaní, testom. Slobodomurárstvo na vrchole, ale bude …More
Čisté bláznovstvo, do Vatikánu majú od 1. októbra vstup povolený len osoby scovidovým pasom. Traja členovia vatikánskej Švajčiarskej gardy, ktorí sa odmietli dať zaočkovať proti koronavírusu, dobrovoľne opustili rady príslušníkov osobnej stráže pápeža a vrátili sa do Švajčiarska. Každý obyvateľ, Vatikánu sa musí preukázať potvrdením o očkovaní, testom. Slobodomurárstvo na vrchole, ale bude to ťažký pád do pekiel!
Lev XIII po odslúžení svätej omše zostal pápež v modlitbách vzdávania vďaky pri oltári. Pred koncom modlitby pápež počul hlasy – rozhovor medzi dvoma hlasmi. Jeden hlas veľmi jemný a druhý priam krutý. Zdalo sa, že konverzácia pozostáva z vychvaľovania sa satana, že hoci Ježiš povedal, že brány pekla Cirkev nepremôžu, satan by mohol rozvrátiť Cirkev, len potrebuje „trochu viac času a moci – 75 až 100 rokov.“osud ľudstva je v nebezpečenstve, treba sa ju okrem ruženca každý deň modliť.
Peter(skala)
odvážni to vojaci, česť ich charakteru