Clicks10
lv.news

Liekulība: Francisks "kritizē" abortus, mīl abortu politiķus

"Es esmu skaidri pateicis - aborts ir slepkavība, un nav likumīgi kļūt līdzvainīgam," Francisks 14. oktobrī sacīja medicīnas speciālistu grupai.

Franciskam tas būtu jāstāsta politiķiem, kuri ar saviem likumiem piespiež medicīnas darbiniekus piedalīties abortos. Taču Francisks uzliek slogu vienkāršiem farmaceitiem un ārstiem, kuriem, pēc viņa teiktā, vajadzētu būt modriem attiecībā uz “zālēm, kas var pārvērsties indēs”, piebilstot, ka “jūs vienmēr kalpojat cilvēka dzīvībai, un tas dažos gadījumos var būt , noved pie apzinīga iebilduma, kas nav nelojalitāte, drīzāk otrādi. ” Francisks nav pazīstams ar saikni ar apzinīgiem iebildumiem.

Pirms nepilna mēneša viņš žurnālistiem sacīja, ka “aborts ir slepkavība”. Tomēr 9. oktobrī smaidīgs Francisks ar nepārprotamu ķermeņa valodu uzņēma nežēlīgo Nensiju Pelosi, kas viņai izritināja asins sarkano paklāju.

Tāpat kā viņa auditorijas laikā brutālajai itāļu abortu veicējai Emma Bonino vai apbalvojot Nīderlandes abortu politiķi Liliannu Ploumenu, viņš nekādi nenorādīja, ka viņu satrauc tie, kas piespiež abortu citiem. Tomēr Franciskam, uzņemot profesionālos mūža ieslodzījumus, nav problēmu saskābt seju.

Attēls: Vatican Media, #newsGywovnvewx