Šokujúce nálezy tkanivových štruktúr v cievnom systéme očkovaných

POZRITE SI VIDEO! V telách očkovaných nachádzajú zvláštne tkanivové, vláknité, akoby dážďovkové, špagetové alebo cievnaté štruktúry. Tieto tkanivá …
Trepifajksl
Pracuje se na dokumentu, kde svědčí postižení lidé, kterým vládní zneužití moci zničilo život:
Chystaný dokument Tečkované příběhy
Včera jsem byl u kámoše - tečkovaného a vyprávěl mi, jak říkal doktorovi, jaké má problémy po očkování. Doktor se věnoval vyndavání klíštěte a dělal, že je hluchý, neodpovídal, nezájem.
Trepifajksl
Ano u očkovaných po prodělání kovidu se dělají v těle různé věci. Ve svém nejbližším okolí vidím neblahé následky očkování, u neočkovaných nic. Je to smutné, když sedíme u pivka v pergole a očkovaní si stěžují neočkovaným, jak dopadli a že už se nikdy napíchat nedají.
Trepifajksl
Osobně neznám ani jednoho neočkovaného, který by měl po kovidu problémy, zato očkovaných tady ze všech stran. Už je úplně evidentní, že vakcína je k hovnu. Jen ignorant si to nepřipustí.
Trepifajksl
Mám informace rovněž z terénu, od svých známých i příbuzných. Sám jsem údajný kovid měl a jako neočkovanému mi nechutnalo 14 dní pivo. Ovšem takové virózy jsem měl jako malý často, akorát mi nechutnaly místo piva párky. Očkovaní příbuzní mají následky do dneška.
Těšme se na konec léta či na podzim na další fake pandemii.
Depeche Mode
Dobré ránko...Prajem všetkým krásny a požehnaný dnešný deň...
Unam Sanctam SK
Boh žehná katolíkom v stave milosti, čo plnia jeho vôľu.
Sedevakantistický kanál shares this
1K
Silvia Ivanová shares this
293
Zuzana Schlosserova shares this
1.4K