Radek33
51.3K
nihil quicquam
30000 dzieci jest mordowanych rocznie przez pigułki "dzień po", często lądują w kibelkach i są spuszczane jak g..., obudźmy się póki czas. To czysto satanistyczna pogarda dla życia.
nihil quicquam
Polacy narodem wybranym?... Jeżeli się nie obudzimy będziemy raczej drugą Irlandią. Potrzeba wielkiej modlitwy, ale też i czynów, by postawić tamę złu, bezbożnym masonom i wszelkiemu lewactwu.
BeatkaS
Moim niechlubnym przykładem jest waldemar andzel - poseł z Sosnowca, jak przed wyborami to łaził pod kościoły z ulotkami i długipisami żeby się reklamować a jak trzeba bronić katolickich zasad i Bożych przyjazań to ma w d...e tych którzy na niego głosowali i wszelkie zasady. Takim przedstawicielom naszej władzy należy przed wyborami splunąć w twarz a nie oddawać na nich swojego głosu bo to tylko …More
Moim niechlubnym przykładem jest waldemar andzel - poseł z Sosnowca, jak przed wyborami to łaził pod kościoły z ulotkami i długipisami żeby się reklamować a jak trzeba bronić katolickich zasad i Bożych przyjazań to ma w d...e tych którzy na niego głosowali i wszelkie zasady. Takim przedstawicielom naszej władzy należy przed wyborami splunąć w twarz a nie oddawać na nich swojego głosu bo to tylko sprowadzi na nas współodpowiedzialność za ich zbrodnie!
Radek33
Czerwińska,rzeczniczka PiSu powtarza tą samą kłamliwą lewacka propagandę o tym,że kobiety pod karą dożywocia byłyby zmuszane poświęcać swoje życie
BeatkaS
Kłam, kłam zawsze coś zostanie.... naiwni we wszystko co w telewizorni usłyszą uwierzą... łykają kłamstwa jak pelikan świeżą płotkę ;)