03:24:00
Clicks23.5K
iblav7434
21
Sv. Rita (SK) Koncom 14. storočia, v čase nezávislosti a prosperity Umbrie, bola moc v meste Cascia v rukách niekoľkých urodzených rodín. Jediným platným zákonom bol zákon cti a jediným zrozumiteľným…More
Sv. Rita (SK)

Koncom 14. storočia, v čase nezávislosti a prosperity Umbrie, bola moc v meste Cascia v rukách niekoľkých urodzených rodín. Jediným platným zákonom bol zákon cti a jediným zrozumiteľným jazykom bolo násilie. Práve v tom čase sa mladá, odvážna a krásna Rita zaľúbi do rytiera Paola Manciniho. No krátko po sobáši Rita zistí, že Paolo je bezcitný vrah.Vďaka silnej viere a neustálej láske manželky však zanechá pomstychtivé boje a v jeho živote dôjde k obratu. Ich šťastný rodinný život ale trvá len do dňa, keď Paola obvinia zo zrady rodu jeho niekdajší spoločníci, ktorí mu siahnu na život. Rita musí vo svojom živote prekonať mnoho trpkosti a bojovať proti nenávisti a pomstychtivosti, ktorá koluje v žilách jej synov a manželových príbuzných. Dokáže priniesť i najväčšiu obetu, akú môže matka priniesť. Jej životným poslaním je odpustenie a zmierenie a na jej hlbokú lásku ku Kristovi Boh odpovedá stigmami.
Louis Jean Marc
Dobrý deň, môžete preložiť dialógy z filmu Sainte Rita vo francúzštine. Pri kúpe film neexistuje vo francúzštine. Ďakujem. Srdečne v Kristovi.
vladinko0 shares this
530
asdasd
Stylita shares this
2.4K
filmy.

...
hrané filmy v čj a sj
výběr z české a slovenské sekce