Zuzana Schlosserova shares this
5
Bratia a sestry
treba čo najskôr informovať KBS a Mons. ICDr. Stanislava Zvolenského, PhD., aby čo najskôr napísali PASTIERSKY LIST, že nám už konečne prestávajú nezákonne obmedzovať našu náboženskú slobodu.
Zuz S
Mnohym by ani to nepomohlo. Uz su prelezeni "pandemickou dogmou" a maju strach z reality. Hovorim aj o niektorych knazoch. Cim je to tazsie, tym sme Bohu blizsie. Bohu pod krizom. Spolu s knazmi, ktori sa klanaju Bohu a nie covidovej modle.
Bratia a sestry
keby používali zdravý rozum, tak by museli vedieť, že za takto dlhý čas musí mať na to už každý imunitu, nehovorím že sa nedejú aj ťažké stavy, ale to sa predsa dialo každý rok a je úplne normálne že sa v spoločnosti každý rok nájdu aj ľudia ktorí zomierajú aj na chrípku
Zuz S
to by si museli priznat, ze zijeme v strasnej diktature a postavit sa voci tomu... pohodlnejsie je popierat realitu a hlasat namiesto evanjelia "boj proti konspiraciam"... najhorsie je, ako ludia kolaboruju s fasizmom a jednym dychom dodavaju, ze snad to coskoro prejde...
Bratia a sestry
ja to volám tak, že jedna strana hlása evanjelium a druhá svetonázor a ľudia už majú plné zuby svetonázoru, zvlášť keď v kostole očakávajú niečo diametrálne úplne iné ako je v Tv-sračkometoch..
Zuz S
presne, zrejme si treba dobre rozmysliet, kam vobec chodit...