Clicks1.2K
pl.news
3

Czy to nowy Wielki Mistrz?

Sekretarz zmarłego Wielkiego Mistrza Zakonu Maltańskiego poinformował dwa razy 23 maja, że Fra Marco Luzzago "zmienił swój adres e-mail".

MarcoTossatti.com (29 maja) zauważa, że sekretarz Zakonu zwykle nie zajmuje się sprawami związanymi z pocztą elektroniczną.

Według niego była to próba zasugerowania rycerzom Luzzago jako możliwego nowego wielkiego mistrza, ponieważ jego imię już się pojawiło.

Luzzago nigdy nie był przełożonym w Zakonie, co ułatwiłoby grupie prowadzącej wokół Albrechta von Boeselagera, który jest żonaty i dlatego nie może być wybrany, kontynuowanie ich "reformy".

Celem "reformy" Boeselagera jest prawdopodobnie marginalizacja rycerzy zakonnych i zsekularyzowanie działalności społecznej zakonu poprzez przekształcenie go w organizację pozarządową.

Grafika: Marco Luzzago, Facebook.com, #newsQfxwlqrzsu

przeciwherezjom
W sumie to ostatnio zaczynam się rozglądać za zakonami, które w miarę nie upadły..... Wolę borowiki od muchomorów - tych ostatnich po deszczu paciamamy i koronaświra robi się prawdziwe zatrzęsienie - nie trzeba i nie warto ich szukać i zbierać....
predex
PANIE, WYMIEŃ MI SERCE 31.V.2020r.
christusvincit-tv.pl/viewpage.php

Zjeżdżajcie w niedzielę do X Piotra.
predex
Wielki mistrz od prezerwatyw.

Oni w Afryce jako jałmuznę rozdawali prezerwatywy.

Kompletni wykolejeńcy , tacy sami szaleńcy jak nasz rzad, koronaświrski.