OSTRZEŻENIE. UWAGA NA RAKA MIĘSAKA W MIEJSCU ,,SZCZEPIENIA" !

Czy kiedykolwiek czytałeś ulotkę ze szczepionką, która zawiera ostrzeżenia o skutkach ubocznych, zdarzeniach niepożądanych i reakcjach alergicznych? Lekarze i pielęgniarki powinni mieć pewność, że pacjent sprawdzi to przed wstrzyknięciem, ale jak często to się zdarza? Co by było, gdybyś dowiedział się, że istnieje historia ludzi wymagających chirurgicznego usunięcia guzów nowotworowych, które rozwinęły się w miejscu wstrzyknięcia szczepionki , niektóre w ciągu kilku tygodni od zastrzyku?

Niezależnie od tego, czy szczepionka jest wstrzykiwana w ramię, udo, dolną część pleców, bok (bok) czy pośladki, NIE JEST NIEZWYKŁE, aby nowotwory raka mięsaka rozwijały się w miejscu wstrzyknięcia i dotyczy to ludzi i ich zwierząt domowych ( psy i koty ) . , według pediatrów, lekarzy wojskowych i weterynarzy.

Ostrzegam: uporczywy strup w miejscu wstrzyknięcia szczepionki może stać się rakowy w ciągu zaledwie kilku tygodni lub miesięcy

Od HPV po wirusowe zapalenie wątroby typu B i od zastrzyków na polio po zastrzyki przeciw tężcowi, lekarze odnotowali i udokumentowali guzy nowotworowe mięsaka rozwijające się w miejscu wstrzyknięcia, a nowotwór nie zajmuje dużo czasu, aby zacząć wychowywać swoją brzydką głowę. Normalny wzrost komórek zostaje przerwany przez śmiertelne toksyny wykorzystywane do produkcji szczepionek, w tym genetycznie zmodyfikowane wirusy, zmienione bakterie oraz kilka adiuwantów (toksycznych nośników) i emulgatorów stosowanych do pobudzania i stymulowania reakcji immunologicznych.

Te zmiany nowotworowe mają korzenie, które z czasem rosną głęboko, co utrudnia chirurgom ich bezpieczne usunięcie.
Te guzy rakowe mięsaka występują w tkankach łącznych (zwykle mięśniach) i mogą z czasem dawać przerzuty (tzw. włókniakomięsaki). Rozpoczynają się w miejscu wstrzyknięcia szczepionki, gdy organizm próbuje zamknąć toksyczną zawartość szczepionki, otaczając ją wapniem, próbując zapobiec dalszym uszkodzeniom, które mogą wystąpić w wyniku toksyn i rozprzestrzenianiu się raka.

Wiele rakotwórczych składników szczepionek wymienionych w internetowej tabeli substancji pomocniczych szczepionek CDC obejmuje między innymi aluminium, rtęć, rekombinowaną ludzką albuminę, formaldehyd, barwniki przemysłowe, mocznik (mocz zwierzęcy), polisorbat 80, albuminę bydlęcą, zakażone Komórki afrykańskiej zielonej małpy , lateks i lista jest długa. Nic dziwnego, że miejsce wstrzyknięcia zostaje zakażone i nowotworowe, podobnie jak inne części ciała.

Masz parch w miejscu wstrzyknięcia szczepionki, który po prostu nie znika? Może być rakowaty, ale etykieta ostrzegawcza szczepionki NIE ostrzega Cię, podobnie jak lekarze i pielęgniarki.

Nowotwory w miejscu wstrzyknięcia szczepionki powszechne w przypadku szczepionek z adiuwantów w Ameryce Północnej i Wielkiej Brytanii

Lekarze i immunolodzy zawsze powtarzają tę samą męczącą wymówkę dotyczącą toksyn w szczepionkach – „nie ma w nich wystarczająco dużo”, aby spowodować poważne problemy. Zło. Od kiedy złośliwy nowotwór mięsaka w miejscu wstrzyknięcia szczepionki nie jest poważnym problemem? Szczepionki naładowane adiuwantem mają wywoływać większą reakcję układu odpornościowego, ale to jest cena, którą płacisz i żaden lekarz nikogo o tym nie ostrzega.

Dzieje się tak u 1 pacjenta na 1000 pacjentów, w tym ludzi i zwierząt domowych w Ameryce Północnej i Wielkiej Brytanii. Większość mięsaków rozwija się po trzech miesiącach, ale niektóre zostały zaobserwowane, przetestowane, zdiagnozowane (poprzez biopsję) i zarejestrowane w ciągu zaledwie kilku tygodni od wstrzyknięcia. To nie tylko „nieprawidłowa tkanka” czy stan zapalny, to rak.

W zależności od głębokości i położenia guza może być konieczna amputacja tkanki, a nawet całej kończyny. Lekarze stwierdzili, że mięsaki po szczepieniu „z reguły nawracają w pierwotnym miejscu”, wymagając agresywnej operacji, w tym obszarów brzeżnych, aby uratować życie. Spójrz na kilka zdjęć raka rozwijającego się w miejscu wstrzyknięcia szczepionki.


Teraz lekarze twierdzą, że szczepionki przeciw COVID-19 powodują raka , nie tylko w miejscu wstrzyknięcia, ale w całym ciele z powodu toksycznych białek kolczastych, które przemieszczają się do narządów oczyszczających. Dodaj Vaccines.news do ulubionych niezależnych witryn internetowych, aby uzyskać aktualizacje dotyczące eksperymentalnych „szczepionek” Covid, które powodują zakrzepy krwi i inne przerażające skutki uboczne.

VACCINES need NEW WARNING: Sarcoma cancer tumor may develop at vaccine injection site
megur shares this
4
Jadwiga Bob
cd planu